Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Technik] niskie ceny, dobra marka.

zostanę paczka pluginów jahumen to król na zamówienie jakiś inny tag prestiż kocham naleśniki technik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jahumen

jahumen

    Znawca

  • Weteran
  • 212 postów
  • jahumen

Napisano 14 March 2018 - 21:14

Co wykonuję:

  • Wybrane skrypty na zamówienie.
  • "paczki na serwer" - napisanie kilku skryptów spełniających wymagane przez Ciebie funkcje, dobranie i skonfigurowanie pluginów. Jeśli podeślesz mi mapę możliwe jest także skonfigurowanie wszystkiego razem z nią i stworzenie kompletnej, gotowej do wgrania na serwer i uruchomienia paczki. Opcjonalnie możliwe jest także zamówienie u mnie mapy i dołączenie jej do paczki (więcej szczegółów na discordzie).
  • Pełne oskryptowanie serwera - w przypadku bardziej zaawansowanych projektów możliwe jest stworzenie modułowej budowy - core, który przechowuje wszystkie informacje na temat gracza, rozszerzany modułami w postaci np. sklepów, zestawów, rankingów itp.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty:

  • Zapłacisz znacznie mniej niż zamawiając pluginy - tworzenie skryptów zajmuje mi mniej czasu.
  • Szybki czas realizacji.
  • Bardzo dokładne testy przed dostarczeniem skryptów/paczki do Ciebie, załatanie wszystkich błędów, które zauważę. Jeśli znajdziesz jakiś błąd samodzielnie, naprawię go jak najszybciej będzie to możliwe, za darmo.
  • Wysoka wydajność. Mimo, że są to skrypty, optymalizuję je najlepiej jak to możliwe, tak, aby zużywały jak najmniej zasobów.
  • Możliwość utworzenia plików konfiguracyjnych, które pozwolą Ci na łatwą, samodzielną zmianę większości funkcji.
  • Możliwość stworzenia praktycznie wszystkiego, na co pozwoli skript, a jest tego naprawdę dużo.
  • Nowoczesny i przejrzysty kod. Skrypty będą opierały się na funkcjach, które łatwo będzie można wykorzystać w innych skryptach. Ich struktura będzie bardzo przejrzysta, a większość funkcji/wydarzeń itp. opisana komentarzem, co pozwoli na łatwe edytowanie przeze mnie i inne osoby.
  • Wiele metod płatności.
  • Profesjonalne podejście do sprawy. Podejmę się wykonania prawie wszystkiego (oczywiście w przypadku ogromnych projektów, cena będzie odpowiednio wyższa). Nie wycofam się ze współpracy z dnia na dzień.
  • Prestiż wynikający ze współpracy ze mną.

Portfolio:

  • Jestem jedną z czterech osób posiadających nagrodę "skrypter roku" na pewnym sporym forum o skryptach.
  • Wiele prywatnych wiadomości skierowanych do mnie, z pytaniem jak coś napisać, co świadczy o ogólnym uznaniu moich umiejętności w tej dziedzinie.
  • Pełne oskryptowanie serwera PvP (w formie mini gry), który zawiera mnóstwo funkcji, między innymi dołączanie do najbardziej pasującej areny, klasy postaci wraz z ich ulepszaniem, poziomy użytkowników, pełna integracja z AuthMe w celu dostosowania tego pluginu pod serwer. Przy dwóch kontach testowych i normalnej rozgrywce, ilość TPSów nie spada poniżej 19.98.
  • Stworzenie paczki dla serwera klonkurencja.pl (nie wykorzystuje Skripta).
  • Wymienione niżej skrypty (część może być napisana w trochę gorszy sposób ze względu na czas ich powstania, a z wiadomych powodów tych pisanych dla konkretnych ludzi nie mogę udostępnić):

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

  • ...lista będzie aktualizowana...
Kontakt:
  • Najszybszym i najlepszym sposobem jest wejście na przygotowany do tego celu serwer discord: 

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

  • Wiadomość e-mail na adres kontakt@JAHU.men - możliwy dłuższy czas oczekiwania.

Użytkownik jahumen edytował ten post 14 March 2018 - 23:31

  • kacper_o lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 14 March 2018 - 21:21

Wszystko fajnie, ale od tego są pluginy... Nie ważne ile nie będziesz optymalizował skrypty, nigdy nie zbliżą się do poziomu wydajności dobrego pluginu.

Do tego nie widzę w ogóle sensu robienia tego samymi skryptami, jak wyżej napisałem pluginy są lepsze.

Skript się przydaje do prostych zadań, albo do "pobawienia się" nim, do robienia rozbudowanych i złożonych projektów już mniej.


Użytkownik Katniss edytował ten post 14 March 2018 - 21:22

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 jahumen

jahumen

    Znawca

  • Weteran
  • 212 postów
  • jahumen

Napisano 14 March 2018 - 21:29

Wszystko fajnie, ale od tego są pluginy... Nie ważne ile nie będziesz optymalizował skrypty, nigdy nie zbliżą się do poziomu wydajności dobrego pluginu.

Do tego nie widzę w ogóle sensu robienia tego samymi skryptami, jak wyżej napisałem pluginy są lepsze.

Skript się przydaje do prostych zadań, albo do "pobawienia się" nim, do robienia rozbudowanych i złożonych projektów już mniej.

 

Rozumiem, że masz negatywne doświadczenia związane z skryptami, które pewnie były napisane na kolanie w autobusie, lub przez osoby bez żadnego doświadczenia.

Mimo to, zoptymalizowany przeze mnie skrypt będzie reprezentował znacznie wyższą wydajność, niż plugin zrobiony przez losowego Sebastiana, podatny na memory leak'i i jestem pewien, że spokojnie zbliży się poziomem do pluginu.

 

Nie wspominałem nigdzie o robieniu tego samymi skryptami, przecież skript to też plugin. Opcja z uwielbianym przez twórców easyhc "core" jest dedykowana dla serwerów z zaawansowanymi funkcjami, gdzie użycie pojedynczych skryptów byłoby mniej wydajne, mimo to, dalej znajdują się tam pluginy, w celu lepszej optymalizacji.

 

Do tego warto wspomnieć, jak mówi punkt pierwszy oferty, że moje ceny są znacznie niższe niż te, które podają programiści pluginów, ze względu na to, że pisanie skryptów zajmuje mniej czasu.



#4 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 15 March 2018 - 15:09

Rozumiem, że masz negatywne doświadczenia związane z skryptami, które pewnie były napisane na kolanie w autobusie, lub przez osoby bez żadnego doświadczenia.

Mimo to, zoptymalizowany przeze mnie skrypt będzie reprezentował znacznie wyższą wydajność, niż plugin zrobiony przez losowego Sebastiana, podatny na memory leak'i i jestem pewien, że spokojnie zbliży się poziomem do pluginu.

 

Nie wspominałem nigdzie o robieniu tego samymi skryptami, przecież skript to też plugin. Opcja z uwielbianym przez twórców easyhc "core" jest dedykowana dla serwerów z zaawansowanymi funkcjami, gdzie użycie pojedynczych skryptów byłoby mniej wydajne, mimo to, dalej znajdują się tam pluginy, w celu lepszej optymalizacji.

 

Do tego warto wspomnieć, jak mówi punkt pierwszy oferty, że moje ceny są znacznie niższe niż te, które podają programiści pluginów, ze względu na to, że pisanie skryptów zajmuje mniej czasu.

Czyli twierdzisz że zrobisz skrypt, na edycję świata który będzie bardziej wydajny od WE?


grepolis.png


#5 jahumen

jahumen

    Znawca

  • Weteran
  • 212 postów
  • jahumen

Napisano 15 March 2018 - 16:14

Czyli twierdzisz że zrobisz skrypt, na edycję świata który będzie bardziej wydajny od WE?

 

Zawsze zastanawiały mnie osoby, które na komentarze pod prezentacją swoich usług odpowiadały agresywnie lub z nutką sarkazmu - to przecież bardzo nieprofesjonalne. Ale jak zobaczyłem taki komentarz jak Twój, to wolisz nie wiedzieć jaka była pierwsza, automatyczna koncepcja odpowiedzi.

 

Nigdzie nie napisałem, że stworzę skrypt na edycję świata, który będzie bardziej wydajny niż WE. Mimo to użyłeś zdania w formie, które sugeruje, że co najmniej tak napisałem, a wręcz nawet twierdzę.

 

 

 

Dla ułatwienia Ci sprawy, przeanalizuję i wytłumaczę każdą linię w wiadomości, którą zacytowałeś (i na której podstawie prawdopodobnie wysnułeś taki wniosek):

 

Rozumiem, że masz negatywne doświadczenia związane z skryptami, które pewnie były napisane na kolanie w autobusie, lub przez osoby bez żadnego doświadczenia.

Zauważyłem, że skrypty napisane na szybko, lub przez osoby, które udają, że się na tym znają, mogą powodować negatywne doświadczenia (kiepsko działają, mają niską wydajność itd.).
 

Mimo to, zoptymalizowany przeze mnie skrypt będzie reprezentował znacznie wyższą wydajność, niż plugin zrobiony przez losowego Sebastiana, podatny na memory leak'i i jestem pewien, że spokojnie zbliży się poziomem do pluginu.

Dodałem, że wbrew pozorom napisany i zoptymalizowany przeze mnie skrypt będzie reprezentował znacznie wyższą wydajność i poziom niż plugin napisany przez losową osobę typu "programista - zostanę". Najczęściej takie osoby kopiują funkcje ze stacka, ewentualnie oglądają poradniki JAK NAPISAĆ PLUGIN DO BUKKITA i przerabiają kod pod swoje potrzeby. Kod pluginu, który jest zlepkiem innych, napisany bez elementarnej znajomości języka i zasad działania maszyn nie ma prawa konkurować z niczym. Dodatkowo zauważyłem, że dobrze napisany skrypt wcale nie jest taki zły i spokojnie zbliża się poziomem do pluginu (czy widzisz gdzieś określenie "bardziej wydajny"?).
 

Nie wspominałem nigdzie o robieniu tego samymi skryptami, przecież skript to też plugin. Opcja z uwielbianym przez twórców easyhc "core" jest dedykowana dla serwerów z zaawansowanymi funkcjami, gdzie użycie pojedynczych skryptów byłoby mniej wydajne, mimo to, dalej znajdują się tam pluginy, w celu lepszej optymalizacji.

W pierwszym zdaniu napisałem, że nie tworzę serwerów przy użyciu TYLKO I WYŁĄCZNIE skryptów, ponieważ choćby sam interpreter tego języka jest pluginem. Następnie uzupełniłem to zdanie informacją o tym, że w przypadku trzeciej usługi dla łatwiejszej rozbudowy i wydajności rozbudowanego systemu, pojedyncze skrypty są synchronizowane przez jeden główny. Mimo to dodałem, że dalej znajdują się tam pluginy (np. authme, essentials, worldedit, worldguard), w celu lepszej optymalizacji i poprawy bezpieczeństwa. Poza tym nie widzę sensu powielania istniejących już pluginów w skrypcie, skrypty są pisane tylko do dodania funkcji niemożliwych do znalezienie w internecie/kiepsko napisanych/mało konfigurowalnych. Oczywiście wyjątkiem są specjalne życzenia klienta.
 
Do tego warto wspomnieć, jak mówi punkt pierwszy oferty, że moje ceny są znacznie niższe niż te, które podają programiści pluginów, ze względu na to, że pisanie skryptów zajmuje mniej czasu.
Na koniec zauważyłem fakt, że trochę gorszą wydajność w przypadku skryptów rekompensuje o wiele niższa cena, ponieważ pisanie skryptów zajmuje mi mniej czasu, testowanie jest szybsze itp.
W internecie można znaleźć oferty pisania pluginów wystawiane przez prawdziwych profesjonalistów, ale sam mam sporo takich znajomych i wiem, że w ich przypadku cena jest naprawdę znacznie wyższa niż u mnie. Wydanie kilkuset złotych na podstawowy plugin to bariera nie do przeskoczenia przez początkującego twórcę o niskim budżecie i tutaj pojawia się moja oferta.
Mogę zagwarantować, że moje prace spokojnie wystarczą na większości serwerów, gdzie gra ~kilkadziesiąt osób (zostały przetestowane w takich warunkach), tych ogromnych w Polsce jest może kilkanaście i korzystają z oprogramowania z innych źródeł, więc moja oferta nie jest kierowana do nich.
 
 
Myślę, że ta interpretacja nie była aż tak trudna, podesłałem tą wiadomość dwóm osobom i obie zrobiły to poprawnie.
Pozdrawiam i liczę na lepsze zrozumienie moich wypowiedzi w przyszłości.
 

Użytkownik jahumen edytował ten post 15 March 2018 - 16:17

  • grepolis lubi to

#6 SebxteR

SebxteR

    Nowy

  • Użytkownik
  • 63 postów
  • SebxteR

Napisano 15 March 2018 - 16:45

Polecam jahumena, zlecenia wykonuje bardzo profesjonalnie, a cena jest naprawdę niska. Na pewno będziesz zadowolony.


  • jahumen lubi to

baner1.png


#7 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 20 March 2018 - 09:03

Serwer bez jahumena to jak minecraft bez klocków. Polecam:P


  • jahumen lubi to

8ifkn2I.png


#8 krzmaciek

krzmaciek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 163 postów
  • krzmaciek

Napisano 21 March 2018 - 07:35

Jahumen to krul.
  • jahumen lubi to

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubię to" :).






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zostanę, paczka pluginów, jahumen to król, na zamówienie, jakiś inny tag, prestiż, kocham naleśniki, technik