Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam ekipki do gry [Mody] [Ekipa]

Mody ekipa 1.7.10 ludzie do gry serwer private server prywatny serwer discord

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KartonXD

KartonXD

    Nowy

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • https://discord.gg/ry2rjhJ
  • KartonXD

Napisano 13 March 2018 - 17:17

Witam!

 

Szukam:

1.Ludzi do gry

 

Ja:

-Nazywam się Mateusz
-mam 15 lat

-w minecraft'a gram od 2012 czyli 6 lat już

-jak się uda uzbierać ekipkę do gry to tak z 1/2h dziennie mam zamiar grać(może więcej może mniej)
 

Wymagam od was:

-bycie nie toksycznym,

-w miarę sprawny mikrofon,

-w miarę regularne granie,

 

Paczka jeszcze nie jest zrobiona dlatego mam pytanie dla chętnych jakie mody chcą na serwerze?

 

Chętnych zapraszam na

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik KartonXD edytował ten post 14 March 2018 - 18:25


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 13 March 2018 - 20:30

To może powiedz jak masz na imię, ile masz lat, ile grasz w Minecrafta, ile poświęciłbyś czasu na grę czy na jakich modach chcesz grać.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 telfisior

telfisior

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • telfis

Napisano 01 April 2018 - 08:57

jestem chętny, polecam albo tekkit classic, lub kekkit kurde balans od avalkiza. osobiście to drugie jest lepiej wspierane, bo nawet craftserve ma gotowy silnik pod tę paczkę (nie trzeba nic instalować) jak coś to siedzę na ts: untspeak.pl

 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mody, ekipa, 1.7.10, ludzie do gry, serwer, private server, prywatny serwer, discord