Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 5 głosy

[Seria] Uganda Knuckles " Survival 1.12.2 " Z widzami!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Banka2

Banka2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 11 March 2018 - 17:01

Hejka moje wariaty, jeżeli już to czytasz to pozwól, że się z krótka przedstawię i napiszę na czym to wszystko będzie polegać.

 

W skrócie mam na imię Kamil i własnie rozpoczynam ( po dluzszej przerwie ) przygode z YT jak i z minecraftem. Pod naciskiem oglądających stworzyłem serwer poprzez Minecraft Realms, gdzie widzowie, którzy mają premkę są w stanie pograć ze mną na survivalku !

 

Max graczy 8/10 ( Jeszcze 2 miejsca wolne). Gwarantuje dobrą zabawę jak i serwer discord dla komnikacji!  :)

 

Zapraszam Na YT !: )

 




craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Grzesiek11

Grzesiek11

    Wieczny newfag

  • Użytkownik+
  • 459 postów
  • Grzesiek11#8712
  • Grzesiek11

Napisano 11 March 2018 - 18:29

 

Hejka moje wariaty...

Tak się witasz z widzami? No to POWODZENIA. I te zdrobnienia... Już mi się nie chce oglądać.



#3 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 11 March 2018 - 19:37

Kogo ty chcesz zachęcić do oglądania tego? Na odcinku nic ciekawego nie mówisz, nie robisz nic ciekawego (chyba, że kogoś podnieca budowanie drogi). A co według ciebie mają słodkie ugandan knucklesy to już jest zupełną tajemnicą.

#4 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 12 March 2018 - 17:30

Mają da wae, ale da wae nie jest słodkie


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 12 March 2018 - 20:11

Kontent memu w Minecrafcie jest jak krzyżówka osła z koniem, niby jest muł, ale bez jaj.


  • Zeus1970 lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 13 March 2018 - 15:29

Wspomnienie nazwy mema nie czyni cię śmiesznym ani d4|\||< m3m14r73/\/\. Dziękujemy, do widzenia.
  • HelloDoggo lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"