Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Game design] [3D modele] [Command Block] [Administrator] [Inne]

CommandBlock Administrator Admin Blok Poleceń Komendy 3D modele Game design Moderator

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Urthamiel

Urthamiel

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 07 March 2018 - 19:18

Witam ;] 
 
Słowem wstępu opiszę delikatnie siebie oraz to co robię. Mam na imię Dawid i żyje na tym świecie już 17 lat. Od 3 lat zajmuję się bardziej

zaawansowaną  "pracą" na command blokach. [moje prace znajdują się poniżej] Współpracowałem już z kilkunastoma serwerami 

a najdłuższą współpracę zawdzięczam serwerowni xOnline.pl która na dzień dzisiejszy już nie funkcjonuje. Nie ukrywam, że brakuje 

mi takiej typowej atmosfery grupowej współpracy nad danym projektem. W swojej "karierze" sprawowałem już funkcje administracyjne zarówno

jako Administrator, moderator czy choćby jako budowniczy, lecz głównym moim asem w rękawie są właśnie command bloki 

i rosnące z nimi możliwości. Po więcej informacji zapraszam do sekcji komentarzy lub do kontaktu podanego poniżej. 

========================================================================================

Portfolio:  [wybaczcie za jakość wykonania ale grafik ze mnie żaden] 

========================================================================================

Oczekuję: 

- Administracji najlepiej powyżej 18 roku życia [ogarniętej, nie toksycznej, znającej się na tym co robi] 

- Stabilnego serwera [bez lagó, oraz takiego który nie upadnie po kilku dniach] 

- Serwerowego ts3 lub discoard

- Minimum 1 technika [który zna się na tym co robi] 

- Rangi 

- Miłej atmosfery 

 

Co do wynagrodzenia [zapłaty]

W przypadku gdy serwer mi się spodoba + uznam, że ma potencjał i miło będzie mi się tam spędzać czas 

jestem w stanie pracować za darmo i z chęcią pomagać przy jego rozwoju w wolnym czasie.

Jednak w przypadku gdy serwer nie będzie mi się podobał a spędzanie na nim czasu nie będzie 

dla mnie przyjemne, jestem w stanie sprzedawać swoje projekty za cenę adekwatną to wielkości projektów. 

 

Kontakt: 

- Prywatna wiadomość na forum (pw) 

- discoard : Error_303#3466

 

Dziękuję wszystkim za przeczytanie mojej prezentacji...

A wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ;] 

Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia.


Użytkownik Urthamiel edytował ten post 07 March 2018 - 20:08

  • kacper_o lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Skrypciara

Skrypciara

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 10 March 2018 - 18:15

Bardzo propsuję tego pana, odwala świetną robotę :)


  • Urthamiel lubi to

EnchantingShamelessGangesdolphin-size_re


#3 Robson20003

Robson20003

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Robson20003

Napisano 30 March 2018 - 23:44

czesc wlasnie poszukuje takiej osoby mam wiele pomyslow wiec zapros mnie do znajomych na stem 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

zebusmy mogli ustalic warunki wspolpracy







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CommandBlock, Administrator, Admin, Blok Poleceń, Komendy, 3D, modele, Game design, Moderator