Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2] [NP] [1000S] [Miasto/Surv] PROJEKT I-CON - reaktywacja

RolePlay NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dawsik

Dawsik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • dawsik

Napisano 05 March 2018 - 20:26

Witam serdecznie!!!
 
 
 
Chciałbym wszystkich bardzo gorąco zaprosić na serwer tej jakże zacnej i majestatycznej gry, jaką jest Minecraft.
 
 
 
Najpierw podrzucę IP bo pewnie nie każdemu będzie się chciało czytać cały opis...
 
projekticon.msvr.pl
 
mapa2png_qneneae.png
 
Proszę, oto opis:
Idea samego serwera narodziła się dobre 5 lat temu. Wtedy razem z kolegami jeszcze ze szkoły stworzyliśmy pierwszy serwer, który cieszył się nawet średnim zainteresowaniem. Uważam to za swojego rodzaju mini sukces. Teraz nadszedł ten czas, kiedy już jako starzy wyjadacze chcemy urozmaicić sobie nudne popołudnia w nudnym dorosłym życiu i ponownie chcemy wejść na "rynek" z naszym projektem. 
 
 
 
Schemat gry u nas jest prosty:
 
Pojawiasz się w mieście, twoim zadaniem jest uzbieranie trochę hajsu by wynająć pokój/apartament lub kupić działkę, na której posadzisz drzewo i zbudujesz dom, wiadomo ;) Oczywiście nie bronię nikomu grać w trybie survival. Wszystko odbywa się na jednej mapie. Wolisz grać z dala od innych? proszę bardzo. nie wprowadzamy ograniczenia terenu. Nasz świat jest praktycznie nieskończony. Obecnie na start przygotowane mamy 24 działki dla graczy, gracza sam kupuje działkę za pomocą pluginu region market. Można również wynająć pokój w domku lub apartament w 8 piętrowym hotelu z windami. Windy działają dzięki pluginowi. Na terenie miasta znajduje się sklep z podstawowymi narzędziami i materiałami budowlanymi, osobna chata w której można kupić jedzenie oraz różne atrakcje takie jak arena PvP, arena spleef(takie uważaj spadasz). 
 
 
Na starcie myślę, że wszelkie płatne opcje nie są konieczne, także na razie nie ma w ofercie tzw. kont VIP
Dodam jeszcze, że miasto jest usytuowane w pobliżu kilku różnych biomów. Dżungla, zima, bagna jak i normalna polana czy góry.
 
Myślę, że na przełomie marca i kwietnia pomyślimy o powiększeniu limitu slotów. 10 jest ustawione tylko na prace związane z uruchomieniem serwera. 
 
Na koniec jakieś screeny, co by tak goło nie było :)
 

2018-02-2_qnneshx.png
 
2018-02-2_qnnesre.png
 
2018-02-2_qneneqe.png
 
2018-03-1_qnenwpx.png
 
2018-03-1_qnenwpe.png

Użytkownik Dawsik edytował ten post 16 March 2018 - 19:41


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 05 March 2018 - 20:52

Chciałem wejsć na server ale chyba offline jest ?

 

Prezentacja troche mnie zaciekawiła, przypomina mi dawne serwery FB i te klimaty xd


Użytkownik Flojd edytował ten post 05 March 2018 - 20:59

4.png


#3 Dawsik

Dawsik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • dawsik

Napisano 05 March 2018 - 21:04

Chciałem wejsć na server ale chyba offline jest ?

 

Prezentacja troche mnie zaciekawiła, przypomina mi dawne serwery FB i te klimaty xd

Tak... typowe. Zrobiłem literówkę w IP, już poprawiam i wszystko będzie ok :) 



#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 05 March 2018 - 22:16

Kiedyś darzyłem ten tryb ogromną sympatią. Miło się na sercu robi, gdy widzi się ludzi traktujących tworzenie serwera, tak jak kilka lat temu.

Teren wokół miasta radziłbym wygładzić, kuje w oczy. WorldEdit umożliwia zrobienie tego w prosty i szybki sposób.

Z pewnością w wolnym czasie tam zajrzę... chociażby z ciekawości.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#5 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 06 March 2018 - 07:09

Serwer przypomina mi stare czasy kiedy grało się na podobnych FB, w swojej prostocie odzwierciedla poniekąd tamte serwery.

 

Przydało by się kilka usprawnien takie jak np dostęp do jobs zwłaszcza że jest zainstalowany, dostęp do warps/warp do sklepu by się przydał :)

 

A tak to oceniam serwer na 5 ma takie to cos w sobie ze starych czasów no i na plus jest dojrzała administracja z odpowiednim podejściem !


4.png


#6 Dawsik

Dawsik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • dawsik

Napisano 06 March 2018 - 07:17

Dzięki za cenne uwagi, na dniach się tym zajmiemy :D

#7 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 08 March 2018 - 10:25

Hmm... Macie znaki drogowe?

Sama prezentacja jest zachęcająca, a serwer wygląda na ogarnięty. Później wejdę.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#8 Dawsik

Dawsik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • dawsik

Napisano 08 March 2018 - 19:00

Hmm... Macie znaki drogowe?

Sama prezentacja jest zachęcająca, a serwer wygląda na ogarnięty. Później wejdę.

Co masz na myśli przez znaki drogowe? kilka drogowskazów jedynie jeśli dobrze rozumiem pytanie. Samą prezentację niedługo zaktualizuję, bo ciągle coś dobudowuję i przybywa rzeczy do pokazania. Pozdro :D 



#9 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 06 April 2018 - 18:28

Co masz na myśli przez znaki drogowe? kilka drogowskazów jedynie jeśli dobrze rozumiem pytanie. Samą prezentację niedługo zaktualizuję, bo ciągle coś dobudowuję i przybywa rzeczy do pokazania. Pozdro :D

Polskie znaki drogowe, takie jak zakaz wjazdu.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RolePlay, NoPremium