Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Poszukuję!

#budowniczy #serwerminecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 xMika

xMika

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 March 2018 - 20:21

Witam bardzo serdecznie!
Otóż - poszukuję budowniczego na serwer MC (Freebuild), który jest w trakcie tworzenia. 
No więc:
Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer minecraft freebuild, wersja 1.12.2.

Oczekuję: Znajomości WorldEdita, znajomość komend, minimum 16 lat, mikrofonu wraz z TS3, pracy za darmo.

Oferuję: Nowe znajomości, przyjazna atmosfera, rangę na serwerze,  wielką wdzięczność za pomoc.


Styl budowli zależy od budowniczego, chętnie wysłucham wszystkich propozycji! Jeśli chodzi o budowle mam na myśli m.in. o wybudowaniu spawnu dla graczy, strefy vip, itp. + budowle, które mają urozmaicić serwer.

Kontakt: Proszę o kontakt tutaj na forum w wiadomości pw, GG:38599629, lub adres e-mail: [email protected]

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 04 March 2018 - 20:45

Jeżeli oczekujesz za darmo budowli, które będą wykonane w dobrej jakości, to lepiej będzie jak poszukasz czegoś za darmo do ściągnięcia na pmc. Nie oszukujmy się... szansa na zgłoszenie się dobrego budowniczego na tym forum, który będzie pracował za "ładny uśmiech" jest znikoma - no chyba, że kwadratowe domki to spełnienie Twoich marzeń :)


Użytkownik kacper_o edytował ten post 04 March 2018 - 20:45

8ifkn2I.png


#3 xGentelmen

xGentelmen

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • tylko team speak
  • xGentelmen

Napisano 05 March 2018 - 16:44

Cześć mam na imię Mateusz jestem uzdolnionym budowniczym mam 17 lat i z chęcią pobuduje za darmo :) proszę o kontakt



#4 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 05 March 2018 - 17:48

Jeżeli oczekujesz za darmo budowli, które będą wykonane w dobrej jakości, to lepiej będzie jak poszukasz czegoś za darmo do ściągnięcia na pmc. Nie oszukujmy się... szansa na zgłoszenie się dobrego budowniczego na tym forum, który będzie pracował za "ładny uśmiech" jest znikoma - no chyba, że kwadratowe domki to spełnienie Twoich marzeń :)

Są osoby które budują za rangę na serwerze :) 


grepolis.png


#5 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 05 March 2018 - 20:47

Są osoby które budują za rangę na serwerze :)

Żaden szanujący się budowniczy, który siedzi w tym parę lat, albo jego budowlę są godne zapłacenia nie będzie siedział na serwerze tylko po to, aby dostać rangę.Co innego osoby, które o tym nawet nie wiedzą o tym, że już mogą brać pieniądze ale takich osób na tym forum nie ma, więc nikt tutaj z obecnych nie zrobi tego dla rangi, która jest i tak 0