Skocz do zawartości


Zdjęcie

zostanę [MODERATOREM]

mod moderator ranga szukam rekru rekrutacja

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filiperys

Filiperys

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Filiperys#7256
  • Filiperys

Napisano 03 March 2018 - 23:05

1. Imię: Filip

2. Nick Filiperys
3. Wiek 16
4. Masz mikrofon i TS3? Mikrofon w słuchawkach, TS zainstalowany 
5. Pełniłeś kiedyś podobną funkcję? 2 razy jako admin
6. Ile poświęciłbyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Moderatora? Min. 2h dziennie, może trochę krócej w poniedziałki i środy
7. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Między innymi dlatego, że pełniłem podobne funkcje na różnych serwerach, więc mam spore doświadczenie. Z reguły bardzo chętnie pomagam innym graczom, przekazując im na co dzień potrzebne informacje. Mam dobrą opinię wśród społeczności serwera. Dodatkowym argumentem jest znajomość mechanik serwera: zapoznałem się z praktycznie wszystkimi komendami i potrafię to wykorzystać, żeby przetrzymać graczy na serwerze na dłuższy czas. Aktywnie udzielam się też na forum, gdzie tworzę np. poradniki i oceniam propozycje.
8. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem dojrzałym jak na swój wiek nastolatkiem lubiącym naukę, szczególnie przedmiotów ścisłych. Mam cechy przyzwoitego przywódcy, ale także jestem chętny do pomocy. Poza szkołą pracuję przygotowuję się do FC z języka angielskiego. Bardzo dobrze mi idzie z ortografią i nie mam problemów w kwestii błędów z nią związanych. Chętnie biorę udział w dyskusjach oraz przedsięwzięciach.
 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Robson20003

Robson20003

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • Robson20003

Napisano 31 March 2018 - 00:01

napisz na steam 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

a odezwe sie i zapowiadasz sie dobrze



#3 Mado

Mado

    Nowy

  • Zbanowany
  • 18 postów

Napisano 03 April 2018 - 16:44

Zapraszamy na rekrutacje do administracji na serwer MCKM.PL! Dzisiaj 18.00! Wiek nie ma znaczenia! TS: PGC24.PL Strefa MCKM na samej gorze!



#4 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 16 April 2018 - 17:57

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mod, moderator, ranga, szukam, rekru, rekrutacja