Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuję! [SPONSOR]

[SPONSOR] sponsoring administracja korzyści zyski rekru rekrutacja on

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamklakson

adamklakson

    xAdaMx

  • Użytkownik+
  • 49 postów
  • Rzułwig#9892
  • xAdaMx

Napisano 03 March 2018 - 12:54

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Skyblock wersja 1.12 serwer ma autorskie pluginy
  • Oczekuję:Sponsoringu na przynajmniej miesiąc
  • Oferuję:15% z zysków serwera
  • O mnie:Adam 13lat, współpraca z ulbier1
  • Kontakt:Pw, lub serwer, lub ts3 eqipa.pl kanal 482 haslo podam jak napiszesz

And fact the matter is it isn't yet a promise till it's kept
And honestly, we'll see the past repeat itself until the end
They try to hold me back to hide the fact that I'm a threat
My mind's the truth behind the lies and I define what they regret

 

killstation bogiem

 

 

Szukasz technika?

Pisz discord


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 creepek_

creepek_

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 713 postów
  • creepek#7535
  • creepek

Napisano 03 March 2018 - 13:06

Ile kosztuje maszyna?

Potrzebujesz pomocy z serwerem?
Napisz do mnie na PW! Chętnie ci pomogę ;)
Zapraszam również na discord: creepek#7535

DONEJTY

- Od: Szogunx | Wiadomość: | Ilość: 8

- Od: Grzesiek11 | Wiadomość: Cel: być w każdej diaxxowej sygnaturze | Ilość: 5

- Od: jahumen | Wiadomość: Jahumen to król | Ilość: 1
- Od: grepolis | Wiadomość: Daj mnie do sygnatury | Ilość: 1
- Od: psiki | Wiadomość: CHCE DO SYGNATURY :P | Ilość: 1


#3 dawidek224

dawidek224

    Konik

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • TidePony#8530
  • TidePony

Napisano 03 March 2018 - 13:09

15% przy średnim zarobku bez podpięcia do sieci będzie wynosił najpewniej jakiś 60 złoty przy założeniu grania jakiś 20 graczy stale, więc sponsorowi nie za bardzo się to opłaca przy tym że będziecie pewnie chcieli porządną maszynę.



#4 Szogunx

Szogunx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 03 March 2018 - 13:13

 

 

O mnie:Adam 13lat, współpraca z ulbier1

 

Troszkę to odstrasza potencjalnych sponsorów.



#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 March 2018 - 13:17

Podaj IP'ka chętnie zobaczę te "autorskie pluginy".


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#6 adamklakson

adamklakson

    xAdaMx

  • Użytkownik+
  • 49 postów
  • Rzułwig#9892
  • xAdaMx

Napisano 03 March 2018 - 13:44

bencz.pl IP


And fact the matter is it isn't yet a promise till it's kept
And honestly, we'll see the past repeat itself until the end
They try to hold me back to hide the fact that I'm a threat
My mind's the truth behind the lies and I define what they regret

 

killstation bogiem

 

 

Szukasz technika?

Pisz discord


#7 Szogunx

Szogunx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 03 March 2018 - 13:58

Jak mam być szczery to nic specjalnego ten serwer



#8 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 03 March 2018 - 14:24

Serwer by mógł być całkiem okej  pod warunkiem jak właściciel zareagował by na konstruktywne opinie i porady co do serwera pod jego reklamą.

Wstawienie reklamy i brak dłuższego zainteresowania "serwerem na forum" na pewno nie przyciągnie potencjalnego sponsora

 

 

Co do autorskich pluginów to z tego co widzę to jest tam jakiś jeden tylko a cała reszta nie do konca dobrze skonfigurowana


Użytkownik Flojd edytował ten post 03 March 2018 - 14:29

4.png


#9 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 03 March 2018 - 15:24

Serwer by mógł być całkiem okej  pod warunkiem jak właściciel zareagował by na konstruktywne opinie i porady co do serwera pod jego reklamą.

Wstawienie reklamy i brak dłuższego zainteresowania "serwerem na forum" na pewno nie przyciągnie potencjalnego sponsora

 

 

Co do autorskich pluginów to z tego co widzę to jest tam jakiś jeden tylko a cała reszta nie do konca dobrze skonfigurowana

To teraz powiedz po czym poznałeś, że jest tylko jeden plugin autorski



#10 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 03 March 2018 - 15:31

Po liście standardowych pluginów

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


4.png


#11 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 03 March 2018 - 15:34

Po liście standardowych pluginów

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Po tym nie da się wywnioskować, czy pluginy są autorskie, czy też nie.



#12 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 03 March 2018 - 15:37

No ale raczej swoim pluginom by nie dawał nazw pluginów standardowo dostępnych :D


4.png


#13 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 March 2018 - 15:38

Po tym nie da się wywnioskować, czy pluginy są autorskie, czy też nie.

Co ty ćpałeś? XD Przecież jest napisane jaki to plugin. Jak wpiszesz żeby wyświetliło pomoc to niego to także działa. Więc plugin jest taki jak tam jest napisane. (W sensie, że to nie jest w skrypcie nadpisana komenda, która wyświetla jakąś listę innych pluginów, tylko rzeczywiście takie są wgrane)

A tutaj jest wątek z bardzo dokładnym podsumowaniem wykonanym przeze mnie. Ogólnie nie polecam.

https://craftportal....raczy-skyblock/


Użytkownik Katniss edytował ten post 03 March 2018 - 15:39

  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#14 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 03 March 2018 - 16:34

@up Na serwerze jest kilka pluginów mojego autorstwa. Twoje podsumowanie jest gó**o warte, bo oceniasz serwer po tym, czy pluginy są dostępne dla gracza, czy nie. Tak samo ocenianie budowli na serwerze skyblock jest delikatnie głupie (tym bardziej, że twoja marna ocena 6/10 na nic nie wpłynie ze względu na to, że od początku szukałeś na siłę negatywnych aspektów serwera). Co do clearlaga, to usuwanie itemów z mapy nie jest jedyną funkcją tego pluginu.



#15 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 March 2018 - 17:30

@up Na serwerze jest kilka pluginów mojego autorstwa. Twoje podsumowanie jest gó**o warte, bo oceniasz serwer po tym, czy pluginy są dostępne dla gracza, czy nie. Tak samo ocenianie budowli na serwerze skyblock jest delikatnie głupie (tym bardziej, że twoja marna ocena 6/10 na nic nie wpłynie ze względu na to, że od początku szukałeś na siłę negatywnych aspektów serwera). Co do clearlaga, to usuwanie itemów z mapy nie jest jedyną funkcją tego pluginu.

Może byś się tak bardziej rozwinął na ten temat? (Najlepiej w wątku z prezentacją, bo to o niej teraz mówimy) Mówienie, że opinia jest "gó**o warta" jest dość płytkie. Twierdzisz, że oceniam serwer tylko po tym czy widać pluginy, a sam robisz to samo wobec mojej oceny tego serwera.

Ocenianie budowli jest całkowicie normalne. W końcu jest to "twarz" serwera. Coś co widzimy na samym początku po zalogowaniu się. I powinny przez to być jak najlepsze.

Nie, nie szukałem na siłę negatywnych aspektów. Po prostu takie rzeczy jakie tam wypisałem powinny być na start zablokowane i koniec. Tego typu oczywiste niedociągnięcia rażą w oczy.

A co do clearlagg'a, większość jego funkcji jest zbędna(nie, nie tylko usuwanie itemów, ale to jest najbardziej znane), bo i tak są dostępne poprzez inne pluginy lub sam silnik.


Użytkownik Katniss edytował ten post 03 March 2018 - 17:31

  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#16 AlanOGL

AlanOGL

    Алан akbar!

  • Użytkownik+
  • 1087 postów
  • Analek#0297
  • AlanOGLL

Napisano 03 March 2018 - 22:56

Mówienie, że opinia jest "gó**o warta" jest dość płytkie.

Jeżeli opinia jest płytka, to i opinia opinii też będzie płytka.

 

Twierdzisz, że oceniam serwer tylko po tym czy widać pluginy, a sam robisz to samo wobec mojej oceny tego serwera.

?

 

Ocenianie budowli jest całkowicie normalne. W końcu jest to "twarz" serwera. Coś co widzimy na samym początku po zalogowaniu się. I powinny przez to być jak najlepsze.

Jest i było multum serwerów ze słabymi budowlami na spawnie, a gra sprawiała większą przyjemność, niż na tych "profesjonalnych" serwerach

 

Tego typu oczywiste niedociągnięcia rażą w oczy.

Jeżeli widoczność dostępnych pluginów razi Cię w oczy, to przy sprawdzaniu następnego serwera załóż okulary przeciwsłoneczne (Tak na wszelki wypadek)

 

A co do clearlagg'a, większość jego funkcji jest zbędna(nie, nie tylko usuwanie itemów, ale to jest najbardziej znane), bo i tak są dostępne poprzez inne pluginy lub sam silnik.

Lepiej mieć clearlagga, niż kilka kilka pluginów zawierających te funkcje. Poza tym pozwól, że o pluginach, jakie są na serwerze będzie decydował technik, lub właściciel serwera.

 

Odpowiedziałem na te argumenty lekko prześmiewczymi tekstami, bo nie mam ochoty już z Tobą rozmawiać na ten temat. Nadal mam Cię za osobę w porządku, po prostu sobie odpuść i pozwól rozwijać się serwerowi tak, jak chce tego administracja. Prędzej, czy później serwer wyjdzie na dobrą drogę.



#17 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 03 March 2018 - 23:13

Lepiej mieć clearlagga, niż kilka kilka pluginów zawierających te funkcje. Poza tym pozwól, że o pluginach, jakie są na serwerze będzie decydował technik, lub właściciel serwera.

Skoro nie chcesz już ze mną się "kłócić" (rozumiem to) to odpisze tylko na ten punkt bo nie mogę zostawić go w spokoju.

Otóż te funkcje są w pluginach, które i tak byś miał wgrane (bo są potrzebne do innych rzeczy i mają to "w pakiecie"), lub też na vanilli (np. usuwanie entity'ów w ClearLagg'u, lub taki plugin na worldborder).


Użytkownik Katniss edytował ten post 03 March 2018 - 23:13

  • HelloDoggo lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#18 adamklakson

adamklakson

    xAdaMx

  • Użytkownik+
  • 49 postów
  • Rzułwig#9892
  • xAdaMx

Napisano 07 March 2018 - 20:33

@ref


And fact the matter is it isn't yet a promise till it's kept
And honestly, we'll see the past repeat itself until the end
They try to hold me back to hide the fact that I'm a threat
My mind's the truth behind the lies and I define what they regret

 

killstation bogiem

 

 

Szukasz technika?

Pisz discord






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [SPONSOR], sponsoring, administracja, korzyści, zyski, rekru, rekrutacja on