Skocz do zawartości


Zdjęcie

Usunięte konto ?

minecraft mojang usuniete konto złe hasło brak kasy na nowe

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mine5hadowpl

mine5hadowpl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • mine5hadowpl

Napisano 02 March 2018 - 13:17

Witam w skrócie opiszę swój problem może mi ktoś pomoże !

 

około 4-3 lat temu  zakupiłem konto minecraft na allegro (Wiem wiem ,wtedy różnica 20zł mnie skusiła xD ) i tak naprawdę do października zeszłego roku czyli 2017 od czasu do czasu sobie grałem i wszystko działało nigdy nie było problemu. Ale w styczniu 2018 stwierdziłem że sobie chce pograć i patrze zły login lub hasło no to chciałem przypomnieć sobie na emaila i tam okazało się że też złe hasło i jakoś zbytnio się tym nie przejąłem i dopiero pod koniec lutego odzyskałem dostęp do poczty ale jak już wszystko zrobiłem i zalogowałem się na minecraft.net okazało się że nie mam żadnej "postaci" kodu który aktywowałem właśnie w okolicach 2014 2015 roku... i jest napisane(nie dosłownie)  że na tym koncie nigdy żadnej postaci czy kod nie był aktywowany..

 

Teraz moje pytanie gdzie sprawdzić czy konto/postać istnieje i czy da się to jakoś naprawić czy mojang stwierdził mamy cie w D..ie bo nie kupiłeś od nas ?


PS:          It looks like you don’t own Minecraft for PC/Mac.      Wygląda na to, że nie posiadasz Minecrafta na PC / Mac. 

Taka mam informacje jak wejdę na konto tak że już sam nie wiem :/



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 JanekJaran

JanekJaran

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 290 postów
  • JanekJaran#3102
  • JanekJaran

Napisano 02 March 2018 - 13:31

Napisz do suportu, może coś poradzą. Możesz też spróbować skontaktować się ze sprzedawcą, jeśli go znajdziesz.


Sprzedaj PINy PSC po atrakcyjnym kursie! I zobacz, dlaczego nie warto ich przetrzymywać!


Postawię serwer za 10 PLN. Kliknij i sprawdź dlaczego warto!


Wynajmę swoją sygnaturę!


#3 mine5hadowpl

mine5hadowpl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • mine5hadowpl

Napisano 02 March 2018 - 15:28

Napisz do suportu, może coś poradzą. Możesz też spróbować skontaktować się ze sprzedawcą, jeśli go znajdziesz.

dostałem się na konto ale mam tylko coś takiego 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#4 mine5hadowpl

mine5hadowpl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • mine5hadowpl

Napisano 10 March 2018 - 23:25

dobra kupiłem konto z mojang już ! Temat do zamknięcia...







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minecraft, mojang, usuniete, konto, złe, hasło, brak, kasy, na, nowe