Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Parkour w stylu średniowiecznym i nie tylko :)

[Budowniczy]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 DYlerWK

DYlerWK

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • DYlerWK

Napisano 01 March 2018 - 21:20

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer Parkour.
  • Oczekuję: Oczekuję ludzi którzy budują w stopniu zaawansowanym, są ogarnięci nie trzeba nad nimi stać sami mniej więcej wiedzą co robić ;p
  • Oferuję: Miłą atmosferę przyjacielską i fajne spędzenie czasu :)
  • O mnie: Mam 16 lat i buduje serwer mc parkour.
  • Kontakt: Najczęściej można mnie spotkać na ts-pl.net na kanale vip-21 lub można pisać na steam

    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik DYlerWK edytował ten post 02 March 2018 - 15:54


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 dawidek224

dawidek224

    Konik

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • TidePony#8530
  • TidePony

Napisano 01 March 2018 - 23:27

Po pierwsze: To "Mam 16 lat i buduje serwer mc parkour.to mnie zniszczyło...iż kolego że masz 16 lat co już pozwala ci raczej na zbudowanie bardziej rozwiniętej wypowiedzi.  

Po drugie: Zero informacji o tym czy już kogoś masz na miejscu administracji czy jesteś sam obecnie.

Po trzecie: Każdy z doświadczenia wie że w przypadku braku pełnoletności właściciela serwery są bardzo niepewne z uwagi na brak stałych przychodów majątkowych a wątpię byś znalazł sponsora na tej fazie projektu.

Po czwarte: Brak czegoś o tym na czym zamierzasz serwer postawić. Czy vps albo jakaś strona pokroju craftserve.

 

 

Podsumowanie:Wątpliwe by serwer utrzymał się dłużej niż 2 miesiące jeśli pojawią się gracze chociaż.



#3 DYlerWK

DYlerWK

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • DYlerWK

Napisano 02 March 2018 - 15:53

Po pierwsze: To "Mam 16 lat i buduje serwer mc parkour.to mnie zniszczyło...iż kolego że masz 16 lat co już pozwala ci raczej na zbudowanie bardziej rozwiniętej wypowiedzi.  

Po drugie: Zero informacji o tym czy już kogoś masz na miejscu administracji czy jesteś sam obecnie.

Po trzecie: Każdy z doświadczenia wie że w przypadku braku pełnoletności właściciela serwery są bardzo niepewne z uwagi na brak stałych przychodów majątkowych a wątpię byś znalazł sponsora na tej fazie projektu.

Po czwarte: Brak czegoś o tym na czym zamierzasz serwer postawić. Czy vps albo jakaś strona pokroju craftserve.

 

 

Podsumowanie:Wątpliwe by serwer utrzymał się dłużej niż 2 miesiące jeśli pojawią się gracze chociaż.

Po pierwsze jestem leniwy i nie chciało mi się rozpisywać ;p A poza tym byłem zajęty i pisałem na szybko.

Po drugie Mam już 2 głównych budowniczych a o administracje sam się pomartwię :)

Po trzecie Tryb parkour będzie podpięty pod dość dużą, polską serwerownie jeżeli wypali :D

Co do czwartego wypowiedziałem się u góry.

Tak jak już pisałem potrzebuję tylko budowniczych reszta jest ogarnięta xd


Użytkownik DYlerWK edytował ten post 02 March 2018 - 15:54






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Budowniczy]