Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

✽"No Mercy"✽ Ronin statue [organic, battle scene]

KO

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 21 February 2018 - 15:05

5RUbefV.jpg
 
 
 
Hejka
Przed Wami moja kolejna budowla organiczna. Tym razem przedstawia ona scenę walki pomiędzy roninem a jego "ofiarą". Mam nadzieję, że Wam się spodoba;) 
Czas budowy: ok. 7h

Rendery:

 

Zdjęcia:

 

 

T7yNDAy.gif

 

PMC: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik kacper_o edytował ten post 30 March 2018 - 09:47

  • MrKisiel, Katniss i Virtuosso lubią to

8ifkn2I.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Xepio

Xepio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 21 February 2018 - 18:30

Praca fajna.. :) ładnie wszystko wygląda, tylko czemu to nie jest dodane na konto SG ??:P 



#3 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 21 February 2018 - 19:44

Praca fajna.. :) ładnie wszystko wygląda, tylko czemu to nie jest dodane na konto SG ?? :P

A) Nie można już mieć prywatnych prac?:)
B) opuściłem SG z powodu braku czasu.. z tego co wiem grupa nadal funkcjonuje z innym zarządem, ale podpisywanie się pod moimi pracami nazwą ekipy, do której już nie należę, jest nieco bez sensu... nie uważasz?:)


8ifkn2I.png


#4 Xepio

Xepio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 21 February 2018 - 20:30

A) Nie można już mieć prywatnych prac? :)
B) opuściłem SG z powodu braku czasu.. z tego co wiem grupa nadal funkcjonuje z innym zarządem, ale podpisywanie się pod moimi pracami nazwą ekipy, do której już nie należę, jest nieco bez sensu... nie uważasz? :)

A).. Jasne że można, ale wiesz jak się miało tą grupę, to wydaje mi się że trzeba ją rozreklamować i wraz z nią się rozwijać. ^.^

B).. Trochę dziwne opuszczasz z powodu braku czasu, kolejną grupę, ale jednak wstawiasz jakieś prace, można być mniej aktywnym członkiem, ale być i coś wspólnie tworzyć :) No cóż nie będę oceniał co i jak ..  

 

 

 

Chociaż za prace mogę dać 8.5/10 :P



#5 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 21 February 2018 - 20:42

A).. Jasne że można, ale wiesz jak się miało tą grupę, to wydaje mi się że trzeba ją rozreklamować i wraz z nią się rozwijać. ^.^

B).. Trochę dziwne opuszczasz z powodu braku czasu, kolejną grupę, ale jednak wstawiasz jakieś prace, można być mniej aktywnym członkiem, ale być i coś wspólnie tworzyć :) No cóż nie będę oceniał co i jak ..  

 

 

 

Chociaż za prace mogę dać 8.5/10 :P

A jaka ekipa budowniczych chciałaby osobę, która ma ochotę zbudować coś raz na pół roku?:) Dzięki za ocenę :D


8ifkn2I.png


#6 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 26 February 2018 - 15:08

Bardzo ładnie, nasz kacperek postarał się jak zwykle <3


  • kacper_o lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KO