Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Programista][Technik][Youtuber][Inne]Szukam osób do współpracy.

[Programista] [Youtuber] [Technik] [Budowniczy] [Inne]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 20 February 2018 - 20:31

Witam.

Jestem Patryk, mam 20 lat i kończę IV Technikum na dziale Technik Informatyk.
 

Szukam osób chętnych stworzyć coś unikalnego. Tak wiem… ciągle się tak mówi w świecie serwerów Mc. Grając w tę grę 6-7 lat widziałem wiele serwerów/graczy/adminów/sponsorów, a nawet sam miałem sieć własnych serwerów. Jestem przekonany, że wiem, w jaki sposób to wszystko powinno działać. Co nie znaczy też, że pozjadałem wszystkie rozumy. Mam zamiar postawić serwer, bazując na wszystkich pomysłach, które chodzą mi po głowie od lat. Chciałbym przedstawić ogólny zamysł projektu, który na razie jeszcze nie ma nazwy.

 

  • Planuję stworzyć serwer, który będzie istniał przez wiele lat. Jestem tego pewny, ponieważ jestem sponsorem i pomysłodawcą w jednym.
    Co dzięki temu mamy na start? Nigdy nie stracimy sponsora i kasa na nowe rzeczy, jak i coraz mocniejsze maszyny będzie stale dostępna.
    Gadanie o kasie i bogatym "dziecku stepu" którym nie jestem wygląda średnio, ale chciałem chociaż zaznaczyć, że to nie będzie kolejny projekt z słabym zapleczem funduszy na realizowanie kolejnych pomysłów (często wymagających wsparcia np programistów dobrze się ceniących).
  • Start tego wszystkiego jest w okolicach listopada/grudnia. Chociaż wrócę około października z wyjazdu za granicę, gdzie nie zniknę nagle i nie przestane się komunikować, to będzie normalna robota podczas, której będzie stały kontakt. Gdyby całość została ukończona szybciej czas startu może się zmienić. Wszystko zależy od ekipy i zgrania po tych kilku miesiącach.
  • Chciałbym powiedzieć, że to nie będzie, jak wiele powstających bez ustanku, od kilku lat serwerów produkcja wyłącznie pod hajs. Jednak nie jestem milionerem i muszę się liczyć z rezerwą kasy na życie prywatne, chociaż chce, aby to co zostanie zarobione przez serwer było widoczne przez wszystkich członków ekipy. Jestem pewny, że uda nam się to tak zrobić, by ta ekipa 5-10 osób widziała jak wyglądają finanse serwera oraz dobrze je inwestowała wspólnie. (Dla formalności... zabezpieczenia raczej też będą :D). Przez inwestowanie rozumiem tworzenie czegoś nowego, bądź dalszą coraz to szerzej spotykaną reklamę (nawet kupno bilbordów itd).
    Innymi słowy kasa z serwera pozostanie na opłacanie osób, które to robią... (nowe maszyny itd.) Bez dodatkowych kruczków określających, że np. "90% zarobków serwera ja chce na papier toaletowy".
    Jestem realistą i wiem, że to wszystko, co zaplanujemy i nawet świetnie zabezpieczymy może przestać się podobać z czasem itp. Pisząc to chce zapewnić wsparcie dla tego głównego projektu.Tłumacząc najprościej: serwer, od którego zaczniemy będzie się zmieniać, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale nie przestanie istnieć (tak jak pisałem w pierwszym podpunkcie).
  • Wspominałem o zgraniu ekipy. Aby to wszystko wyszło chciałbym się spotkać z całą ekipą twarzą w twarz, jeszcze przed otwarciem serwera. Wolałbym, aby temu wszystkiemu nie była przypisana gigantyczna aura powagi i nieufności ze względu na znanie się tylko i wyłącznie z internetu :D. Oczywiście nie oczekuję jakiegoś "życia dla serwera i tej całej ekipy". Chcę, aby każdy robił to, co lubi i przy okazji nie musiał się bać, że wszystko co, robimy może nagle ulotnić się i przestać istnieć na rzecz jakiegoś złodzieja.
    Wracając: szukam osób, które chcą się dowiedzieć więcej na temat tego projektu. (Mam już sporo notatek na ten temat :D).
    Kogo szukam? (Wszytko będzie aktualizowane każdego dnia)

 

  1. Programisty: (2/2) komplet.
    Odpowiedzialnej osoby, która nie wystawi nas do wiatru. Musi posiadać umiejętności pisania rozbudowanych pluginów (mam nowe pomysły na anty-cheaty itd) i przygotować wszystkie pliki według nowych pomysłów. Oczywiście przewidywane jest wynagrodzenie, nawet jeśli programista po starcie serwera nie zechce już z nami współpracować (umowa o dzieło). Wole nie stawiać przeszkód w postaci wieku, jednak poszukuję osoby rzetelnej, która wywiąże się ze swojej pracy.
    Chciałbym też móc zgłosić się do tej osoby w celu przepisania wszystkiego na nowsze wersje gry.
  2. Technika: (2/1) załatwione ;)
    Ciągłe bezawaryjne działania serwera jest bardzo ważne w dobrym prosperowaniu i jest niezbędne do zachowania skrzynki mailowej dotyczącej irytujących błędów od graczy w powiedzmyyy... mało używanym stanie.Oczekuję, że będzie potrafił rozwiązywać powstałe błędy i podczas tworzenia tego wszystkiego dowie się, jak działają poszczególne pluginy na całym serwerze od programisty albo chociaż tyle, ile będzie potrzebne do rozwiązywania w/w błędów.
  3. Grafików: (3/4) szukamy jeszcze jednej osoby
    Myślę, że 4 osoby są potrzebne. Tutaj może być praktycznie każdy... Poszukuje osób pozytywnie zakręconych i chętnych do współpracy przez dłuższy czas, ponieważ nie zamierzam zrobić np. banerów raz na wiele lat. Jeśli jednak wolisz coś tylko zrobić, dostać za to kasę i szukać następnego pracodawcy to śmiało się możesz kontaktować, bo niczego nie wykluczam. Jak w przypadku wszystkich osób, które pomagałyby w stworzeniu i utrzymaniu serwera wcale nie oczekuję, że osoba pozostająca w ekipie i pomagająca nie tylko w taki sposób będzie robić wszystkie prace za darmo, we wszystkim się dogadamy.
    Mile widziane przeze mnie byłoby, gdyby graficy potrafili budować ciekawe rzeczy na mapach tego serwera oraz tworzyć trailery.
  4. Autor animacji: (0/1)
    Osoba, która stworzy dla projektu kilka animacji znanego mema trwające do minuty.

            NOWE:
     
  5. Ludzi nagrywających filmy na YT itp (4/100) tak, tu serio jest 100 miejsc.

    Myślę, że nie trzeba tu dużo mówić.

    Szukamy osób, które chcą w jakikolwiek sposób rozprzestrzeniać informacje o serwerze w sieci. 
  6. Budowniczych: (2/10)

    Chcemy zbudować około 10 lokacji. Wszystko ma się opierać na średniowiecznym stylu. Potrzebujemy kreatywnych osób, które chcą tworzyć budowle od podstaw.

    Oczekujemy dużych chęci do nauki nowych rzeczy i podstaw związanych z budowaniem. 
  7. Montażysta filmów: (0/1)

    Szukamy osoby, która w efektowny sposób zmontuje krótkie filmy informujące o nowych zmianach na serwerze. Wszystko to ma na celu utrzymywania kontaktu z zainteresowanymi osobami, aby wiedzieli, że ciągle pracujemy. Oczywiście osoba, która to będzie robić musi zostać z nami na dłużej bo nie chcemy szukać kogoś co 3 filmy.

  8. Dodatkowo:
    Myślisz, że Twoje umiejętności się przydadzą w tej ekipie? Zawsze znajdę czas na chwilę rozmowy.

Wszyscy w/w (poza osobami wyłącznie reklamującymi) będą musieli podpisać umowę poufności. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.
Umowa dotyczy tylko zapewnienia o tym, że nikt się nie dowie o naszych sprawach.

 

Zapraszamy serdecznie do tematu, gdzie chętnie rozpatrzymy wszystkie pomysły dotyczące serwera itp : <odnośnik>​​​​​​​

 

Kontakt:

1. Pw na tym forum.

2. Tel: 725508984 (przed 16:00 proszę o wysyłanie wiadomości sms).

3. E-mail na, który często zaglądam: [email protected]

4. Ts3: Ts-big.pl (praktycznie cały czas tam siedzę pod nickiem Rage w dziale Da-wae)
5. E-mail do osoby, która zajmuje się tworzeniem innego projektu (RPG'a) i potrzebuje budowniczych : [email protected]

 

Liczę, że ktoś doceni to, że nie chce zbędnie mydlić oczu i mówię jak faktycznie to widzę/chce realizować.

Czym jest wspomniana umowa o dzieło? (

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

)

 

Dodałem informacje jak wygląda "rekrutacja". ~14.04

Dodałem piąty sposób kontaktu. ~19.03

Dodanie 4 podpunktów. ~29.03

Stworzenie tematu odnośnie pomysłów graczy. ~17.03


Użytkownik Atom998 edytował ten post 14 April 2018 - 20:00


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 miki456

miki456

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • kapitan_mx

Napisano 20 February 2018 - 21:04

Jestem chętny. Zapraszam na Priv po więcej informacji.


Użytkownik miki456 edytował ten post 20 February 2018 - 21:07


#3 adamklakson

adamklakson

    xAdaMx

  • Użytkownik+
  • 49 postów
  • Rzułwig#9892
  • xAdaMx

Napisano 22 February 2018 - 12:57

zainteresowany!
 


And fact the matter is it isn't yet a promise till it's kept
And honestly, we'll see the past repeat itself until the end
They try to hold me back to hide the fact that I'm a threat
My mind's the truth behind the lies and I define what they regret

 

killstation bogiem

 

 

Szukasz technika?

Pisz discord


#4 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 24 February 2018 - 16:41

Witam.

Chciałbym poinformować, że projekt ma już swoją nazwę.
Z tego powodu poszukuje dodatkowej osoby, która stworzy krótką animacje/bajkę według pomysłu.
Pozdrawiam Patryk.


Użytkownik Atom998 edytował ten post 26 February 2018 - 00:22


#5 Mszosnal

Mszosnal

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Msczosnal

Napisano 25 February 2018 - 17:58

Jestem chętny, wysłałem maila


  • Atom998 lubi to

#6 gracekodra

gracekodra

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • gracekodra

Napisano 02 March 2018 - 21:30

Hmm...A np. jest jakieś miejsce na Helper'a lub Moda? No ewenntualnie Admina ale to już jak chcesz

 

Możesz pisać Priv zapraszam ;)



#7 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 03 March 2018 - 09:19

Myślę, ze na to o wiele za wcześnie skoro serwer wystartuje w październiku.

Pozdrawiam Patryk.

#8 Kwiatuszek200

Kwiatuszek200

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 13 March 2018 - 11:43

Witam, jestem zainteresowany stanowiskiem Technika. Wszystkie informacje na mój temat mogę podać Prywatnie.

Co do projektu, jest on świetnie rozpisany, i sądzę że uda ci się go ukończyć.

#9 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 13 March 2018 - 16:56

Witam, jestem zainteresowany stanowiskiem Technika. Wszystkie informacje na mój temat mogę podać Prywatnie.

Co do projektu, jest on świetnie rozpisany, i sądzę że uda ci się go ukończyć.

Witam. 

Zapraszam w takim razie na Ts3: Ts-big.pl
(praktycznie cały czas tam siedzę pod nickiem Rage w dziale Da-wae).

Pozdrawiam Patryk.



#10 NIepokoUzu

NIepokoUzu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • NIepokoUzu
  • NiepokoUzu

Napisano 14 March 2018 - 17:09

Rekrutacja nadal aktualna czy nie ma co pytać ? ;) 

PZD: Kuba 



#11 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 14 March 2018 - 17:25

Witam.

Jasne, że aktualna ;).

 

 

(Wszytko będzie aktualizowane każdego dnia)

Pozdrawiam Patryk.
 



#12 dawidos506

dawidos506

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • dawidos506

Napisano 17 March 2018 - 19:49

Jestem chętny do współpracy. Zapraszam na pw na skype: wesolydawid1 , discord: dawidos506:2008 lub pw na tym forum

#13 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 17 March 2018 - 22:08

Cześć.

Stworzyliśmy temat odnośnie pomysłów graczy dotyczących serwera : <odnośnik> .
Zachęcamy do komentowania/kontaktowania się z Nami!
Byle do przodu :D

 

@up dawidos506

Jestem chętny do współpracy. Zapraszam na pw na skype: wesolydawid1 , discord: dawidos506:2008 lub pw na tym forum 

Odpisałem na PW ;)

Pozdrawiam Patryk.


Użytkownik Atom998 edytował ten post 17 March 2018 - 22:11


#14 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 21 March 2018 - 11:18

Witam.

Mamy już własne generatory biomów/mapy. Dlatego szukamy osób chętnych do wspólnego budowania w średniowiecznym stylu. 
Aktualnie ciągle rozwijamy projekt opisany wyżej, jednak dodatkowo jest tworzony serwer RPG. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich budujących niebanalne rzeczy do tworzenia dwóch map serwerów. 


@Edit

 

Zwolniło się jedno miejsce jako programista.

Serdecznie zapraszam do zgłaszania się ;).

 

​​​​​​​Pozdrawiam Patryk.


Użytkownik Atom998 edytował ten post 21 March 2018 - 11:19


#15 sQubany1435

sQubany1435

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • PomieszanyPro

Napisano 28 March 2018 - 09:12

Witam, jestem zainteresowany stanowiskiem budowniczego na tym serverze. Mogę zacząć nawet dzisiaj, więcej informacji podam na priv.

Skype: sQubany (avatar z niebieską literką S)

Mam też TeamSpeak3, na wypadek podam też e-mail: [email protected]

Pozdrawiam!


Użytkownik sQubany1435 edytował ten post 28 March 2018 - 09:24

  • Atom998 lubi to

#16 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 28 March 2018 - 09:59

Witam, jestem zainteresowany stanowiskiem budowniczego na tym serverze. Mogę zacząć nawet dzisiaj, więcej informacji podam na priv.
Skype: sQubany (avatar z niebieską literką S)
Mam też TeamSpeak3, na wypadek podam też e-mail: [email protected]
Pozdrawiam!



Witam.

Napiszę do Cb maila jeszcze dziś.

Pozdrawiam Patryk.
  • sQubany1435 lubi to

#17 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 29 March 2018 - 20:05

Witam.

 

Ciągle pracujemy nad serwerem :). Aktualnie dodatkowo, chętnie przyjmiemy kogoś umiejącego w nowoczesny i efektowny sposób zmontować filmy, które mamy zamiar wypuszczać w formie trailerów co jakiś czas. Wszystko ma być na zasadzie krótkiej informacji co się zmieniło na serwerze i co robimy aktualnie aby każdy wiedział, że nie mamy zamiaru się poddać :D.

 

Pozdrawiam Patryk.



#18 sztokula

sztokula

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • bujan

Napisano 12 April 2018 - 00:24

Szukasz inwestora ?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Programista], [Youtuber], [Technik], [Budowniczy], [Inne]