Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukujemy TECHNIKA i BUDOWNICZEGO

technik poszukujemy budowniczy pluginy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ativi

Ativi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • aTv_

Napisano 19 February 2018 - 00:16

Poszukujemy TECHNIKA

​Oczekujemy:

​- Zrealizowania dużego projektu (Napisanie 3/4 dużych pluginów więcej pv)

- Stałego kontaktu w razie jakiś problemów

​Oferujemy:

​- Dobry kontakt z administracją

​- Duże wynagrodzenia wraz z zaliczką

 (Informacje dot. czego dokładnie potrzebujemy pv.)

​Kontakt:

- @: [email protected]

TS3: Na pv podam.

 

Poszukujemy BUDOWNICZEGO

​Oczekujemy:

​- Zbudowania 2 map

​Oferujemy:

​- Dobry kontakt z administracją

​- Wynagrodzenia wraz z zaliczką 

 (Informacje dot. czego dokładnie potrzebujemy pv.)

​Kontakt:

- @: [email protected]

TS3: Na pv podam.

 

 

 

 


Użytkownik Ativi edytował ten post 19 February 2018 - 00:57


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 kuki112

kuki112

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • promyk#2545
  • Pika

Napisano 19 February 2018 - 00:32

Jestem ciekawy rozumowania tej "zaliczki" i jeśli oczekujesz od budowniczego szybkiej realizacji to jakie to wykonanie będzie ? czego rozumiesz przez zrealizowanie dużego projektu? pisanie / konfigurację  ? mogłbyś to jakoś jaśniej rozpisać bo z tego nic nie rozumiem i do konca znam tylko kontakt.


Chcesz tu być? Wyślij Donate


#3 Creative Wodzio

Creative Wodzio

    Znawca

  • Użytkownik
  • 304 postów
  • Wodzio#3623
  • _Wodzio_

Napisano 20 February 2018 - 12:05

Jeśli potrzebujesz pomocy i posiadasz fundusze to zamiast pisać takiego posta możesz przeglądnąć fora i poszukać freelancerów, którzy zajmują sie wlaśnie pisaniem pluginów czy budową map na zlecenie. O wiele szybciej znajedziesz kogokolwiek. Druga sprawa to zależy czy te fundusze to faktycznie sa fundusze, czy pare koron novigradzkich.


  • kacper_o i fullfun lubią to

EAKSLkh.png


#4 norbidaDA

norbidaDA

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Rollczi

Napisano 10 March 2018 - 08:39

 Imie: Norbert
Nick: Rollczi
Lat: 14
Doświaczenie:
Miałem własny serwer lecz się nie udało. Przed tym byłem Helperem na jednym z serwerów. Kompletnie zapomniałem komendy z WordEdit ipt. ale jak trzeba to sobie przypomnę. Umiem dobrze budować o ile pamiętam to robiłem strefy pvp portal kilka światów pluginy itp. Jestem bardzo doświaczonym "cziterem" wiem jak zachowują się cziterzy i jak ich rozpoznać
Wymagania:
Nie potrzebuję wypłat stałych (na mies.) wystarczy np. za zbudowanie areny pvp itp. lub np. 30 sprawdzonych graczy. Jeśli wogule coś płacisz bo nie orientuję się XD jak nie płacisz to nie robię obowiąskowych zleceń tylko mogę na prośbe
Na pewno się jakoś dogadamy. Nie jestem aktywny regularnie np. nie będę na co dzień (co 2 3 dni) zdarza się kiedy mnie nie będzie na dłuższy okres (choroba itp.)  Nie gadam przez skype diskord ts itp. chyba że to konieczne.
Co chcę robić:
-budować
-sprawdzać graczy
-no i jakąś rzecz jaką mi zlecisz jak czegoś nie wiem to się uczę z internetu :)
(budowniczy+anty-cheater)
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia to napisz
Proszę o szybką odp.
diskord Norbi#1407






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: technik, poszukujemy, budowniczy, pluginy