Skocz do zawartości


Zdjęcie

Posziwana osoba zajmująca się pluginami.

[Programista] [Technik]

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Umbreon97

Umbreon97

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 113 postów
  • Umbreon97

Napisano 17 February 2018 - 22:41

World of Magic o adresie: worldofmagic.nazwa.pl to mały rozpoczynający swoją przygodę serwer survival-działki, lecz z kilkoma ważnymi różnicami:
- Działki są położone w ręcznie zbudowanym zamku.
- Wspieramy autorów książek, i mamy dla nich bibliotekę.
- Posiadamy ---Discord---
- Waluta w postaci sztabek złota? Czemu nie. Na naszym serwerze nawet za działkę zapłacisz sztabkami złota.
 

Przechodząc do tego kogo szukamy:
​- Szukamy osoby minimum 16 lat
- Osoby dużo przebywającej w Minecraft.
​- Osoby umiejącej napisać prosty skrypt na komendę, znaleźć rozwiązanie problemów (jak takie wystąpią),
      oraz w razie potrzeby załatwić odpowiedni plugin lub skrypt.
 
 
A co my możemy zaoferować tobie? hmm... :

Na pewno fajną atmosferę, w sumie to traktujemy siebie jak kolegów,
i nieraz zdarza nam się pograć dla odmiany wspólnie w inną grę.
 
​Za zasługi, i pomoc jeśli będziesz chciał odejść to zostaniesz wynagrodzony w formie vipa na naszym serwerze.
    Oczywiście czas vipa będzie wprost proporcjonalny do oddania naszemu serwerowi, Ale zły nie będziesz.
 
Coś o sobie.
Jako że w regulaminie działu jest wymóg na część o sobie to napiszę tak:
​Mam 21 lat, a to jest mój pierwszy serwer jaki założyłem, i jeszcze nie znam się dokładnie jak zarządzać serwerem, ale dlatego mam adminów, oni zawsze służą mi pomocą i rozwiązują moje problemy dotyczące serwera.
​Z mojej strony mogę powiedzieć, że jeśli będziesz naprawdę chciał to polubisz mnie i całą administracje.
 
Kontakt:
A co do kontaktu, to zapraszam na Discord, jesteśmy dostępni od 16:00 do 21:30. Ale uprzedzam że po wejściu w administrację, może być tak że, będziesz musiał chwilę poczekać nim ja albo jeden z adminów kapnie się że, czekasz.
 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 
Jako zaczynający na naszym serwerze, dostaniesz tymczasową rangę Podmoderatora, u nas wysokość rangi nie bierze się tylko z umiejętności, ale również, z ufności i oddania serwerowi, dlatego ta ranga jeśli będziesz z nami troszkę dłużej, zostanie zmieniona na wyższą.
 

Użytkownik Umbreon97 edytował ten post 02 March 2018 - 13:16

Strona mojego serwera na facebooku: https://www.facebook.com/World-of-Magic-1853059495004205/
 
​ Strona internetowa mojego serwera minecraft: WorldofMagic.pl

Adres serwera: WorldofMagic.pl

 
Stara strona na facebooku: https://www.facebook.com/Targarian-1626358000930586/?ref=bookmarks
 
Zapraszam !!!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 abcdefghi

abcdefghi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 08 March 2018 - 16:24

Ja mogę pomagać w pisaniu pluginów/skryptów (nie mam czasu na pisanie), nie oczekuję żadnego wynagrodzenia, czy coś, po prostu jak masz pytania to mg pomóc :D



#3 Umbreon97

Umbreon97

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 113 postów
  • Umbreon97

Napisano 09 March 2018 - 01:43

Ja mogę pomagać w pisaniu pluginów/skryptów (nie mam czasu na pisanie), nie oczekuję żadnego wynagrodzenia, czy coś, po prostu jak masz pytania to mg pomóc :D

No nietypowa propozycja, lecz ja szukam osoby która będzie na stałe, osobę która będzie chciała przynależeć do grona naszej administracji. Jeśli tobie odpowiada takie coś to zapraszam na discord, po godzinie 16:00. Nie szukam osoby której po prostu zlecałbym zadania i tyle, dlaczego? Moim zdaniem gra minecraft i prowadzenie owego serwera to przyjemność, dlatego chciałbym by osoba którą wezmę do zespołu też miała zabawę, a zlecanie tobie zadań będzie raczej obowiązkiem dla ciebie. Dlatego myślę, że jeśli nie masz czasu na to by wejść, pogadać i między innymi coś zrobić na serwerze, to sam nie powinieneś pisać do mnie.


Użytkownik Umbreon97 edytował ten post 09 March 2018 - 01:44

Strona mojego serwera na facebooku: https://www.facebook.com/World-of-Magic-1853059495004205/
 
​ Strona internetowa mojego serwera minecraft: WorldofMagic.pl

Adres serwera: WorldofMagic.pl

 
Stara strona na facebooku: https://www.facebook.com/Targarian-1626358000930586/?ref=bookmarks
 
Zapraszam !!!


#4 Tymekd

Tymekd

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Tymekd

Napisano 15 April 2018 - 17:18

Raczej stałej współpracy nikt nie będzie chciał podjąć za darmo ani za range (bardziej zaawansowana osoba)



#5 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 15 April 2018 - 17:49

Raczej stałej współpracy nikt nie będzie chciał podjąć za darmo ani za range (bardziej zaawansowana osoba)

To już sprawa tej osoby, zawsze wśród wielu znajdzie się taka osoba, więc nw po co tak piszesz.To że ty masz takie zdanie nie znaczy to, że inny będzie miał takie samo.Nie rozumiem po co pisać tak pod tematem kogoś..to że wam nie odpowiada wynagrodzenie to już wasza sprawa, temat jest fajnie rozpisany i raczej nie ma się zbytnio do czego doczepić.


  • Umbreon97 lubi to

#6 Kacprus

Kacprus

    hypixel vet

  • Senior Moderator
  • 1644 postów
  • Kacprus#1551
  • Kacprus

Napisano 16 April 2018 - 17:58

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
kosza







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: [Programista], [Technik]