Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.9.4] [NP] [20] afterwar.serv.gs

NoPremium Frakcje SkyBlock Parkour PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: AfterWar- serwer mych marzeń (3 użytkowników oddało głos)

Czy podoba ci sie serer AfterWar?

  1. tak, jest dobrze zrobiony. (1 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  2. może być ale coś tu nie gra. (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. źle mi sie tutaj gra. (2 głosów [66.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 66.67%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 przemoles

przemoles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • przemoles

Napisano 17 February 2018 - 14:08

1.9.4 AfterWar

Minecraft Server Normal HC 1.9.4
Address: afterwar.serv.gs
TS: ts3.pl (room: After War/POGADAJMY!)

 

Zapraszam serdecznie na serwer AfterWar. Są to skonsolidowane opcje zarazem, dla miłosników survivalowych dokonań, jak i zagożałych konstruktorów. Wiec, hmm.. mamy tutaj kopanie rudy.

Zawarte elementy na serwerze:

 

  • skyblock,
  • survival,
  • działki,
  • gildie,
  • PvP Arena,
  • Parkoury,
  • bank,
  • kosciół,
  • Railcoaster,
  • Nether,
  • The End
  • wiele innych atrakcji.

Serwer jest skonfigurowany na 20 slotów i stawiam na jakość gry. Jeśli bedzie wiecej graczy to podniosę do 50 slotów i więcej.

Nie ma rozdawnictwa na serwerze. Przyjazdna Administracja. Wiele pluginów zabezpieczających przed cheatowaniem i nadużywaniem uprawnień.

Sklepy jak i inne atrakcje umieszczone sa  w Centrum Handlowym, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszam. Na SkyBlock, za pomoca komend, macie dostęp do interfejsów API (tworzene i konfiguracja wysp). Tu i w Netherze dostepne są Świniarki.

Serdecznie zapraszam do gry. Serwer jest non-premium.

 

22528072_1723334477974982_12355027632534


Użytkownik przemoles edytował ten post 17 February 2018 - 14:11


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 18 February 2018 - 08:32

Czemu nie 1.12.2  ?


4.png


#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 18 February 2018 - 08:36

1. Dlaczego tak stara wersja?

2. Dlaczego tylko jeden screen?

3. Za dużo nie potrzebnych rzeczy (Świniarki, itp.)

4. "pluginy zabezpieczające przed nadużywaniem uprawnień" - Zdaje mi się, że nie jest to zbytnio... yy... wykonalne.

5. Brzydkie budowle na screenie, serio, paskudne.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 przemoles

przemoles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • przemoles

Napisano 18 February 2018 - 09:16

Czemu nie 1.12.2  ?


Dlatego 1.9.4 ze zebralem kolekcje pluginow w wiekszosci na ta wersje. Poza tym gra jest stabilna i nie cheatuja. Zapraszam.

1. Dlaczego tak stara wersja?
2. Dlaczego tylko jeden screen?
3. Za dużo nie potrzebnych rzeczy (Świniarki, itp.)
4. "pluginy zabezpieczające przed nadużywaniem uprawnień" - Zdaje mi się, że nie jest to zbytnio... yy... wykonalne.
5. Brzydkie budowle na screenie, serio, paskudne.


Odnosnie wersji odpisalem juz powyzej.
Pewnie dodam jeszcze wiecej skreenow ale mysle ze pobyt na serwerze w pelni zaspokoi ciekawosc zainteresowanych graczy. Odnosnie cheatow- mialem na mysli graczy. Administracja rozliczana jest surowo i konsekwetnie przeze mnie.

#5 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 18 February 2018 - 09:28

Dlatego 1.9.4 ze zebralem kolekcje pluginow w wiekszosci na ta wersje. Poza tym gra jest stabilna i nie cheatuja. Zapraszam.

Odnosnie wersji odpisalem juz powyzej.
Pewnie dodam jeszcze wiecej skreenow ale mysle ze pobyt na serwerze w pelni zaspokoi ciekawosc zainteresowanych graczy. Odnosnie cheatow- mialem na mysli graczy. Administracja rozliczana jest surowo i konsekwetnie przeze mnie.

To nie jest powód aby zostać na tak przestarzałej wersji, pluginy już od dawna są dostępne na 1.12.2.

A gra jest tak samo stabilna jak 1.12.2, poza tą różnicą, że na 1.12.2 jest mniej bugów.

A co do graczy i cheatów, to określenie "nadużywanie uprawnień" jest w tym momencie już błędne, bo nie mają oni żadnych uprawnień do cheatowania.


Użytkownik Katniss edytował ten post 18 February 2018 - 09:28

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#6 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 18 February 2018 - 10:18

Fajnie że serwer tworzy osoba dorosła to jest jeden wielki plus ale cała reszta troszke leży co nie znaczy że nie da się tego naprawić.

Sam pracuje nad serverem SB 1.12.2 i smialo moge powiedziec że nie ma problemu z pluginami a wrecz mial bym problem ze znalezieniem pluginow na 1.9xx wersje.

Przez starsza wersje tracisz wielu graczy którym sie poprostu nie chce instalowac 1.9x. tak jak mi, lecz wejde potem z ciekawosci :)

 

Edit@

 

Wiec tak byłem na serv i muszę powiedzieć że jest strasznie nie dopracowany...np po stworzeniu wyspy nie da się ze swiata z wyspami przejsc na spawn komenda /spawn  zablokoana w danym swiecie...

 

Wszystko po angielsku, mi to nie przeszkadza ale odepchnie cześć graczy z PL

 

Troche sporo namieszanych pluginów i trybów gry , mi to przypomina moj pierwszy "kicz server" z pomieszanymi trybami :)

 

Nie poręczne sklepy w pokojach, ciężko co kolwiek znalezc


Użytkownik Flojd edytował ten post 18 February 2018 - 11:07

4.png


#7 przemoles

przemoles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • przemoles

Napisano 18 February 2018 - 11:42

Fajnie że serwer tworzy osoba dorosła to jest jeden wielki plus ale cała reszta troszke leży co nie znaczy że nie da się tego naprawić.

Sam pracuje nad serverem SB 1.12.2 i smialo moge powiedziec że nie ma problemu z pluginami a wrecz mial bym problem ze znalezieniem pluginow na 1.9xx wersje.

Przez starsza wersje tracisz wielu graczy którym sie poprostu nie chce instalowac 1.9x. tak jak mi, lecz wejde potem z ciekawosci :)

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Wiec tak byłem na serv i muszę powiedzieć że jest strasznie nie dopracowany...np po stworzeniu wyspy nie da się ze swiata z wyspami przejsc na spawn komenda /spawn  zablokoana w danym swiecie...

 

Wszystko po angielsku, mi to nie przeszkadza ale odepchnie cześć graczy z PL

 

Troche sporo namieszanych pluginów i trybów gry , mi to przypomina moj pierwszy "kicz server" z pomieszanymi trybami :)

 

Nie poręczne sklepy w pokojach, ciężko co kolwiek znalezc

 

 Wiec tak: Wiem ze ludzie graja jeszcze na 1.7.5 i nie maja problemow. Wgrywa sie raz a gra sie caly czas. Apropo wysp to z skyblock wychodzi sie tylko przez portal na /is spawn badz jak ktos cie tepnie do siebie. To jest Normal HC wiec msisz troche poglowkowac co, gdzie i  do czego. Coprawda sklepow jest az 11, sa one jednak ponumerowane, pooznakowane i elegancko skupione w jednym miejscu. To rowniez tyczy sie innych budynkow zlokalizoanych na /warp shops. Tu bywaja ludzie z calego swiata- plskiego specjalnie uczyc sie nie beda- a i Wam sie przyda troche angielskiego gdy juz z Polski zrobia Izrael albo pod rzadami nowych Panow zasilicie rzesze uchodzcow ekonomicznych. Pozdro.


Użytkownik przemoles edytował ten post 18 February 2018 - 11:47


#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 18 February 2018 - 12:01

Nie wiem co ma nazwa servera do samego servera.

Nie ma ani jednego sensownego i zrozumiałego powodu aby pozostawać na 1.9, zwłaszcza, że za kwartał wychodzi 1.13.

Łącznie trybów nie jest fenomenalne, tylko ,,mutagenne". Nie możesz połączyć trybów starając się stworzyć jedną całość, bo to jest zwyczajnie nie możliwe. To tak jak byś chciał rozmnożyć kurę ze świnią, teoretycznie geny połączyć można, jednak zwierzęta tak, aby były podobne do poprzedników, mogąc się rozmnażać dając płodne potomstwo, to już nie.

Dalej, nawet jeśli uda Ci się połączyć, to i tak jest jak z robieniem ciasta - im więcej elementów, tym całość może się zepsuć, ze względu na ścisłość przepisu. Tak tutaj, nie możesz zrobić gildii i skyblocku... no bo po co gildie na skyblock i vice versa.

 

Jeszcze jedna rzecz, którą chciałbym dodać, napisałeś @UP, że gracze grają jeszcze na  1.7.5, akurat nie, bo albo na 1.7.2 albo na 1.7.10 (pierwsza dla EasyHC, druga dla modów).

To takie ogólnie rzeczy, nie zamierzałem zagłębiać się w temat bardziej bo widzę, że nie ma sensu. Zwyczajnie możesz to naprawić, tworząc jeden, a porządny tryb.


  • Flojd lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 przemoles

przemoles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • przemoles

Napisano 18 February 2018 - 12:27

Nie wiem co ma nazwa servera do samego servera.

Nie ma ani jednego sensownego i zrozumiałego powodu aby pozostawać na 1.9, zwłaszcza, że za kwartał wychodzi 1.13.

Łącznie trybów nie jest fenomenalne, tylko ,,mutagenne". Nie możesz połączyć trybów starając się stworzyć jedną całość, bo to jest zwyczajnie nie możliwe. To tak jak byś chciał rozmnożyć kurę ze świnią, teoretycznie geny połączyć można, jednak zwierzęta tak, aby były podobne do poprzedników, mogąc się rozmnażać dając płodne potomstwo, to już nie.

Dalej, nawet jeśli uda Ci się połączyć, to i tak jest jak z robieniem ciasta - im więcej elementów, tym całość może się zepsuć, ze względu na ścisłość przepisu. Tak tutaj, nie możesz zrobić gildii i skyblocku... no bo po co gildie na skyblock i vice versa.

 

Jeszcze jedna rzecz, którą chciałbym dodać, napisałeś @UP, że gracze grają jeszcze na  1.7.5, akurat nie, bo albo na 1.7.2 albo na 1.7.10 (pierwsza dla EasyHC, druga dla modów).

To takie ogólnie rzeczy, nie zamierzałem zagłębiać się w temat bardziej bo widzę, że nie ma sensu. Zwyczajnie możesz to naprawić, tworząc jeden, a porządny tryb.

Tryby sa pozonne. Raczej nie mozna twozrzyc gildii na skyblocku. Reszta jest kompatybilna i nie stwarza problemow. Survival i sklepy wzbogacaja tylko uboga oferte mini sklepu na wyspach. Nie widze tu zadnych przeciwwskazan zeby nie powinno sie mieszac trybow. Widzialem easy HC na 1.8..8 - tez dzialalo. Kazdy chwali co swoje, ja to rozumiem i popieram. Poki co MVC daje rade.



#10 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 18 February 2018 - 12:36

No cóż powodzenia każdy ma swoją wizje servera i rozgrywki na nim panującej :)

 

Chyba cie tu nie przekonamy aby zrobić lepiej 1 a konkretnie dopracowany tryb rozgrywki xd


4.png


#11 przemoles

przemoles

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • przemoles

Napisano 18 February 2018 - 13:20

Dzieki za pomocna konersacje. Dzieki niej dodalem jeszcze jeden istotny, z punktu widzenia zasadnosci gry na multi swiatach, plugin. Jeszcze raz jestem wdzieczny i zycze przyjemnego dnia.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Frakcje, SkyBlock, Parkour, PvP