Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zostanę [Moderator] [Grafik]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 KrólikTV

KrólikTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • kuba50x

Napisano 14 February 2018 - 22:25

Witam!
Mam na imię Jakub
Mam 15 lat
Pisze tu bo chciałbym podjąć z kimś współprace jako grafik/moderator na jakimś serwerze.
Moje doświadczenie z MC to 8 lat a z grafiką jakieś 3,5 roku. Prace graficzne wykonuje na życzenie według wszystkich wzkazówek i dodaje swoje pomysły.
Jestem bardziej zainteresowany stałą współpracą jako grafik.Przykłady prac lub testową prace przesyłam na życzenie prywatnie. Jako moderator/helper jestem w stanie być aktywny od 2 do 9 godzin dziennie z wyjątkami. Tryb serwera nie ma znaczenia.

Posiadam ts3 i discorda (preferuje ts3)
Pozdrawiam

Użytkownik KrólikTV edytował ten post 03 March 2018 - 23:19


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Sali843

Sali843

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 15 February 2018 - 07:44

moge cie wziasc na serwer na razie mamy server.pro ale potem wykupimy hosting masz tu ip wiem ze z błendem mój kolega pisał xd   MegaSurvivial.mcserv.me         moze nawed admina dostaniesz i to jest serwer survival  a tu mój kontakt do Facebooka 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Sali843 edytował ten post 15 February 2018 - 07:48


#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 15 February 2018 - 08:20

moge cie wziasc na serwer na razie mamy server.pro ale potem wykupimy hosting masz tu ip wiem ze z błendem mój kolega pisał xd   MegaSurvivial.mcserv.me         moze nawed admina dostaniesz i to jest serwer survival  a tu mój kontakt do Facebooka 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Kategorycznie odradzam! Z czystej ciekawości wszedłem na "serwer" o podanym IP. Powiem, że wygląda jak kompletne g**no, gorsze nawet od tych wszystkich izihace z paczkami z netu... (poniżej screeny).

Od razu dostałem bana, bo nie podobało mu się, że tu wszedłem, nie wiedział również po co wgrał AZRank'a...

Więc aby zrobić scr musiałem wleźć na innym nicku.

 

Ps. Pisze się "Nie spamuj", popraw ten swój regulamin.


Użytkownik Katniss edytował ten post 15 February 2018 - 10:22

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 19 February 2018 - 23:19

No to może ja zaoferuje współprace? Serwer to skydrop.csrv.pl narazie csrv bo domena jeszcze niekupiona. Tryb skyblock, przydałby sie grafik oraz moderator przy okazji :) zapraszam również obejrzeć prezentacje serwera na subforum serwery minecraft na samej górze forum

#5 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 20 February 2018 - 15:50

@Katniss to dobry serwer nawet authme nie przetłumaczyli XD

Heh i na dodatek nie skonfigurowany essentials XD smiechłem


Użytkownik Nupp_ edytował ten post 20 February 2018 - 15:51

  • Katniss lubi to