Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.10][Mody][FB] ZAKModPack Revolution Edition Serwer !

Modyfikacje 1.7-1.8 NoPremium FreeBuild

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 koral00pl

koral00pl

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 101 postów

Napisano 13 February 2018 - 00:16

hsojVKd.png

 

 

 

Informacje ogóle:

>>> IP serwera - 54.38.134.141:25565

>>> Liczba slotów - 35/35

>>> Typ serwera - [MODY]

>>> Wersja gry - [1.7.10]

>>> Whitelist - OFF

>>> No-Premium


Opis:

Po kilku miesiącach powrócił oficjalny serwer ZAKModPack. Questy, sklepy i moby zrobione w modzie CustomNPC dodają niesamowitego klimatu podczas rozgrywki. Oprócz zwykłego survivalu (na którym możesz zabezpieczyć za darmo działkę) czeka na Ciebie wiele eventów, dodatkowych dungeonów i wiele, wiele więcej ! Nie jesteś w stanie się znudzić ! Czeka na Ciebie potężna dawka minecraftowych modów, które zwiększą chęć grania o kolejne kilkadziesiąt godzin !

 

Oficjalny trailer serwera:



Lista modyfikacji:

 


Link do strony serwera:

https://zakm.ovh/

Link do pobrania paczki:

https://mega.nz/#!dk1BCbZD!Fl0vmfhBnztHtwO04_DRDnR_5vljV2wU-kalGuKeV8Q

Kilka zdjęć z serwera:



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 dr frydrych

dr frydrych

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • dr frydrych
  • 6600

Napisano 13 February 2018 - 09:40

 serwer ten zalicza się do grupy tych lepszych polskich serwerów z modami. a paczkę uniosą słabsze komputery 



#3 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 February 2018 - 09:51

Cóż mogę powiedzieć, do czasów paleolitu (1.7) nie będę się cofać, tylko po to, aby paczkę zainstalować, więc ocenię to co widać w wątku.

 

No to zaczynajmy...

Na start, budowle są bardzo brzydkie.

Sama prezentacja i użycie ">>>" też odpycha, za dużo kolorów i bold'a.

Po kiego grzyba dałeś punkt "Whitelist: off"... To chyba oczywiste, że jak serwer jest publiczny to WL będzie wyłączona.

IP też spoko, cyferki same...

Teren nadal jest brzydki, a na to też są mody i/lub pluginy, dlaczego ich nie wgraliście?

Na liście modów są literówki w ilości hurtowej.

Trailera nie ocenię bo na tym się nie znam.

 

Podsumowując: Słabizna, zero (widocznego) wkładu własnego.


Użytkownik Katniss edytował ten post 13 February 2018 - 15:43

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#4 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 13 February 2018 - 12:58

Własciwie to czym ten serwer różni się od poprzednich edycji? Paczki są do siebie bardzo podobne, odnoszę wrażenie, ze się nie rozwijacie.


Użytkownik benio1394 edytował ten post 13 February 2018 - 12:58


#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 13 February 2018 - 13:05

ZAKmodPack podobnie jak NightVision należą do naczelnych serwerów z modami w polskim MC. Oba te serwery zmieniają paczki co edycję, a tych było nieco ponad 10.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 Trycek

Trycek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 86 postów
  • WhiteWidow

Napisano 13 February 2018 - 13:19

@koral00pl

Pierwsze co zauwazam, nie moge zmienic domyslnego miejsca do zainstalowania paczki przez "instalator" :D

Druga sprawa:) kto to Mordix? :D Cos za duzo, rzeczy wrzuciles do instalatora chyba;) Jesli logowales sie premka to dzieki:D

Trzecia sprawa- Brak polskich znakow w czcionce

Sprawa nr 4 - Brak fastcrafta do optymalizacji:D

Nr5 - RandomTP teleportuje za border?:D

6- domyslny skin cos sie walil:)

7 - ogolnie mody, typu ae2, chisel, tinkers, mekanism, thermal bez zadnych poprawek zwiazanych z kopiowaniem i crashem serwera:D

 

Kolejna paczka w ktorej mody po prostu sa:D


Użytkownik Trycek edytował ten post 13 February 2018 - 13:41


#7 koral00pl

koral00pl

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 101 postów

Napisano 13 February 2018 - 15:25

Cóż mogę powiedzieć, do czasów paleolitu (1.7) nie będę się cofać, tylko po to, aby paczkę zainstalować, więc ocenię to co widać w wątku.

 

No to zaczynajmy...

Na start, budowle są bardzo brzydkie.

Sama prezentacja i użycie ">>>" też odpycha, za dużo kolorów i bold'a.

Po kiego grzyba dałeś punkt "Whitelist: off"... To chyba oczywiste, że jak serwer jest publiczny to WL będzie wyłączona... Boże...

IP też spoko, cyferki same...

Teren nadal jest brzydki, a na to też są mody i/lub pluginy, dlaczego ich nie wgraliście?

Na liście modów są literówki i niedopracowania w ilości hurtowej.

Trailera nie ocenię bo się nie znam.

 

Podsumowując: Słabizna, zero (widocznego) wkładu własnego.

 

Katniss szanuję Cię jako jako użytkownika, bardzo lubię twoją mapę przygodową, ale napisałeś tak idiotyczny komentarz, że kolokwialnie mówiąc w pale nie mieści.

Jak możesz oceniać książkę po okładce? Nie znasz budowli, nie byłeś na serwerze. Jedyne co zobaczyłeś to domek jednego gracza na screenie. Co do terenu to jest wgrana modyfikacja ExtraBiomesXL która dodaje kilka ciekawych biomów. Co to za różnica, czy IP jest z literkami czy z cyferkami? Kolejna bardzo płytka krytyka.

Nie odczytuj tej odpowiedzi źle. Zobacz jak twój komentarz zostaje odbierany. Rozumiem krytykę, ale to co napisałeś naprawdę było mierne - "hmmm 1.7.10.... hmmm.... IP słabe....brzybki teren......ogólnie serwer do du*y, i nie chcę nawet mi się na niego wchodzić".

Nie chcę się kłócić, po prostu bardzo płytko oceniłeś całą pracę administracji. Pozdrawiam ;)

 

 

Własciwie to czym ten serwer różni się od poprzednich edycji? Paczki są do siebie bardzo podobne, odnoszę wrażenie, ze się nie rozwijacie.

 

Wróciliśmy na wersję 1.7.10. Mamy zmienione mody i co najważniejsze lepiej zoptymalizowane. Aby edycja trwała dłużej postanowiliśmy, że 1 mapa będzie typowo eksploracyjną mapką do wydobywania itemów, a 2 miejscem, gdzie będą działki ;) Pozdrawiam.

 

 

@koral00pl

Pierwsze co zauwazam, nie moge zmienic domyslnego miejsca do zainstalowania paczki przez "instalator" :D

Druga sprawa:) kto to Mordix? :D Cos za duzo, rzeczy wrzuciles do instalatora chyba;) Jesli logowales sie premka to dzieki:D

Trzecia sprawa- Brak polskich znakow w czcionce

Sprawa nr 4 - Brak fastcrafta do optymalizacji:D

Nr5 - RandomTP teleportuje za border? :D

6- domyslny skin cos sie walil:)

7 - ogolnie mody, typu ae2, chisel, tinkers, mekanism, thermal bez zadnych poprawek zwiazanych z kopiowaniem i crashem serwera:D

 

Kolejna paczka w ktorej mody po prostu sa:D

 

Hej ;)
Możesz na stronie paczki pobrać wersję spakowaną w .zip. Obecnie pracujemy nad własnym launcherem niezależnym od paczki. RandomTP nie teleportuje za boorder i są polskie znaki ;)

Co do modów które napisałeś - zostały one starannie zbadane, zablokowaliśmy itemy które kopiują (oczywiście kreatywność graczy  nie zna granic, dlatego w dalszym ciągu próbujemy wymyślać nowe sposoby na walkę z kopiowaniem). Od startu edycji (w chwili pisania komentarza edycja trwa już 2,5 dni) wystąpił jeden crash, który został już zneutralizowany ;) Pozdrawiam ;)



#8 Trycek

Trycek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 86 postów
  • WhiteWidow

Napisano 13 February 2018 - 15:35

@koral00pl

Wystarczy zapelnienie 1k dysku z AE2 przez 8016 przedmiotow typu cobble i kopiowanie przez pattern terminal:D

Sprawdzilem wersje SP dziala:) Wiec na serwerze takze smiga:)

Wejde zrobie chisel albo mekanism to moge scrashowac bez problemu tylko po co ? :)

Jak chcesz jakies bledy + fixy to zapraszam pw :P


  • koral00pl lubi to

#9 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 February 2018 - 15:36

Katniss szanuję Cię jako jako użytkownika, bardzo lubię twoją mapę przygodową, ale napisałeś tak idiotyczny komentarz, że kolokwialnie mówiąc w pale nie mieści.
Jak możesz oceniać książkę po okładce? Nie znasz budowli, nie byłeś na serwerze. Jedyne co zobaczyłeś to domek jednego gracza na screenie. Co do terenu to jest wgrana modyfikacja ExtraBiomesXL która dodaje kilka ciekawych biomów. Co to za różnica, czy IP jest z literkami czy z cyferkami? Kolejna bardzo płytka krytyka.
Nie odczytuj tej odpowiedzi źle. Zobacz jak twój komentarz zostaje odbierany. Rozumiem krytykę, ale to co napisałeś naprawdę było mierne - "hmmm 1.7.10.... hmmm.... IP słabe....brzybki teren......ogólnie serwer do du*y, i nie chcę nawet mi się na niego wchodzić".
Nie chcę się kłócić, po prostu bardzo płytko oceniłeś całą pracę administracji. Pozdrawiam ;)

Ja też Cię szanuje i dzięki za opinię, ale aż tak źle raczej nie jest z tym komentarzem.
Ależ mogę oceniać książkę po okładce, ktoś mi zabroni? Wątpię.  :D
Owszem nie byłem na serwerze, jest również jasno i wyraźnie napisane dlaczego (stara wersja).
Co do domku, co innego mogłem zobaczyć? Nie dałeś żadnych innych budowli na screenach, więc oceniłem to co jest.  ;)
Biomów też brak na screenach. (albo są tak podobne do Vanilli, że nie mogę rozróżnić)
Jak widzę serwer na modach na starej wersji to chciałbym zobaczyć coś co zrekompensuje mi stratę tych wszystkich bloków i ogólnie contentu z 1.12.2, a tu nic takiego nie widać.
Do IP'ka to fakt, czepiam się trochę. ;)
Mój komentarz zostaje odbierany, tak jak zostaje, nie wszystko musi być dobrze odbierane. :)
Usuń to "Whitelist: OFF", bo po co to jest to nie wiem, każdy serwer udostępniany w tym dziale musi być publiczny, aby go tu udostępnić, a co za tym idzie musi mieć WL wyłączoną. ;)
 
PS. Kłócić się nie będziesz, chyba, że braknie Ci argumentów.  :D 
 
@Edit
 
Żeby coś pozytywnego było, to grafika (ta na samej górze wątku) mi się podoba.


Użytkownik Katniss edytował ten post 13 February 2018 - 15:38

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#10 koral00pl

koral00pl

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 101 postów

Napisano 13 February 2018 - 16:07

Ja też Cię szanuje i dzięki za opinię, ale aż tak źle raczej nie jest z tym komentarzem.
Ależ mogę oceniać książkę po okładce, ktoś mi zabroni? Wątpię.  :D
Owszem nie byłem na serwerze, jest również jasno i wyraźnie napisane dlaczego (stara wersja).
Co do domku, co innego mogłem zobaczyć? Nie dałeś żadnych innych budowli na screenach, więc oceniłem to co jest.  ;)
Biomów też brak na screenach. (albo są tak podobne do Vanilli, że nie mogę rozróżnić)
Jak widzę serwer na modach na starej wersji to chciałbym zobaczyć coś co zrekompensuje mi stratę tych wszystkich bloków i ogólnie contentu z 1.12.2, a tu nic takiego nie widać.
Do IP'ka to fakt, czepiam się trochę. ;)
Mój komentarz zostaje odbierany, tak jak zostaje, nie wszystko musi być dobrze odbierane. :)
Usuń to "Whitelist: OFF", bo po co to jest to nie wiem, każdy serwer udostępniany w tym dziale musi być publiczny, aby go tu udostępnić, a co za tym idzie musi mieć WL wyłączoną. ;)
 
PS. Kłócić się nie będziesz, chyba, że braknie Ci argumentów.  :D 
 
@Edit
 
Żeby coś pozytywnego było, to grafika (ta na samej górze wątku) mi się podoba.

 

Oczywiście nikt Ci nie zabrania oceniać książki po okładce, ale według mnie jest to trochę płytkie ;)

Biomów nie było na screenach, ale były na liście modyfikacji...bla...bla... bla...

W sumie moglibyśmy tak to ciągnąć w nieskończość ;P
Zarówno ja jak i Ty znajdziemy argument na zarzut - czasami lepszy, a czasami gorszy. Nie ma sensu tego kontynuować, dlatego kłócić się nie chcę, bo będziemy to ciągnąć w nieskończoność ;p

Poprawię post na bardziej czytelny i usunę napis whitelist OFF jeśli to tak bardzo przeszkadza ;P Dzięki za rady i pozdrawiam ;P
PS: Liczę na szybką aktualizację mapki do 1.13 ;)


  • benio1394 lubi to

#11 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 13 February 2018 - 16:36

Oczywiście nikt Ci nie zabrania oceniać książki po okładce, ale według mnie jest to trochę płytkie ;)

Biomów nie było na screenach, ale były na liście modyfikacji...bla...bla... bla...

W sumie moglibyśmy tak to ciągnąć w nieskończość ;P
Zarówno ja jak i Ty znajdziemy argument na zarzut - czasami lepszy, a czasami gorszy. Nie ma sensu tego kontynuować, dlatego kłócić się nie chcę, bo będziemy to ciągnąć w nieskończoność ;p

Poprawię post na bardziej czytelny i usunę napis whitelist OFF jeśli to tak bardzo przeszkadza ;P Dzięki za rady i pozdrawiam ;P
PS: Liczę na szybką aktualizację mapki do 1.13 ;)

Popraw te screeny też (wiesz, dodaj te biomy, jakieś domki, spawn, itp.)

W nieskończoność raczej nie, zabrakłoby Ci argumentów. :P

 

Pozdrawiam.

 

Ps: Aktualizacja do 1.13 nadejdzie wraz z masywnym wydłużeniem fabuły, miastem, itd. W sygnaturze (link) jest lista planowanych zmian.


Użytkownik Katniss edytował ten post 13 February 2018 - 16:36

  • Trycek lubi to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Modyfikacje, 1.7-1.8, NoPremium, FreeBuild