Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.11.2][NP][RP][RPG] Slavicraft.pl - Kiedyś słońce było bogiem [AKTYWNY]

RolePlay NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 guide

guide

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 11 February 2018 - 19:50

*
Popularny

uYY4bIy.png

 

Z W I A S T U N  S E R W E R A

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



 

BG6GdP3.png
 


Tekst jest z początku nieczytelny, niewiele słów można rozpoznać, na drugiej stronie zaś opowieść zaczyna się tak:

 

...te ludy żyją dziwnie, nie spętani władzą jednego człowieka, a sami się rządzący. Każdy mąż może zabrać słowo i uczestniczyć w gromadzeniu. Zgromadzenia zaś mają załatwiać sprawy wszelakiej maści. W wielu aspektach urządzenia się różnią, krwawość, barbarzyństwo oraz ludowładcza. Ich bogowie dla mnie nieznani wydają się surowi, nieokiełznani, jak ich wyznawcy. Widziałem wielu co wpadało w obłęd i dokonywali nieludzkich czynów, z słowami swych bogów na ustach. Przeznaczenie i los to nieznane słowa, bardziej nieznane, niźli strach, czy litość, lecz gdy sprawa jest na ostrzu noża obiecują ofiary obfite dla swych bogów, aby oni ich pokierowali i nadali sił. Duchy różnorakie, przodków i lasów mają rzekomo korzystać również z ofiar, a wróżby słychać w powietrzu. Ich domy biedne, proste, nie rzadko spotkać je można w dzikim lesie, puste lub pełne. Skrywające skarby, lub też uszczerbiony kielich… Wdziewanie pancerza jest im niepowszechne, tarcza, włócznia, długie spodnie to ich rynsztunek, z dzikim wzrokiem stają w szranki z wrogiem.
Normanowie rzeczą językiem, niesłychanie brudnym, nieokrzesanym, przekleństw w nim co niemiara, lecz każde posiada wydźwięk, jakby gniew Bogów rzucał na ofiarę. Plemię te ma charakterystyczną bladą skórę, są rosłymi postaciami, co siłą wyciskają soki z drzew. Brak tu większych luksusów, wychowanie i życie twarde jak ich charaktery, brudu tu się nie pozbędziesz, jak potwory, pomimo to mnie przyjęli ciepło. Jedliśmy z jednej misy i pytali się mnie, czy dobrze się czuje. Gościa obcego traktują przyzwoicie, lepiej, niż większość mych przyjaciół by mnie potraktowało.
 

 
 









Opowiadanie jednego z mężów, co wrócili z wyprawy walczącym z zwaśnionym plemieniem z północy.

 
 
 
Dym kłę­bił się przy osmo­lo­nej strze­sze. Grajki dźwię­czeli sobie na instru­men­tach, a córka karcz­ma­rza zbie­rała pokaźne napiwki. Co raz, jakiś woj szczy­pał ją ku ucie­sze oby­dwojga, a reszta w tych momen­tach spod byka w niego wbi­jała swe lodo­wate spoj­rze­nie, lecz dopiero pomruk jej ojca spra­wiał, iż per­łowy pot poja­wiał się na czole woja. Wielki, jak dwa dęby, pięść miał wielką, jak głowa doro­słego męża, nato­miast napoje co zdra­dziecko przy­tom­ność odbie­rały, a rozum roz­świe­tlały, były sąż­nie spo­ży­wane w tym miej­scu, a woń pie­czo­nej dzi­czy­zny krę­ciła w nosie.
 
- Na Świę­to­wita przy­się­gam, że po tym, jak tego dra­nia czaszkę roz­łu­pa­łem, jego córy nie­szczę­śliwe przy­były, by towa­rzy­szyć matce, nie dość one mi na gło­wie i na… to jesz­cze te dziewki nie­wol­nice cicho przy­szły. Żal mi się zro­biło tych bidu­lek, w szmaty poubie­rane, widać, że pociech nie dozna­wały długo, to jam mięk­kiego serca zli­to­wał się nad tymi nim­fami. Jak zaczęły bry­kać i doka­zy­wać, och mówię Ci! Skur­czy­byk to paskuda była wielka, ale co jak co nos do nie­wol­nic miał.
 
- ch**a tam gadasz, odstaw kie­lich, bo znów się urżną­łeś jak dzik. Ja mam Ci wie­rzyć, żeś je wszyst­kie... I tego skur­wia­łego syna pobi­łeś, też sam!? Ten łaj­dak to klą­twy zsy­łał na prze­ciw­ni­ków, pia­chem w oczy sypał, a nie jed­nego z naszych z Żyrowa roz­pła­tał.
 
- Jak Świę­to­wita wyznaje, odpier­dol się, jeśli nie wie­rzysz, lecz to prawda!
 
- Pow­ta­rzam, takie bajki to swoim dzie­ciom opo­wia­daj, a raczej dzie­ciom tego kudła­tego, co mieszka dom obok.
 
W mordę chcesz?! – Chwy­cili się za bary, wzrok, jak dziki wilk, a pomruk, jak wiel­kiego niedź­wie­dzia roz­szedł się po karcz­mie. Ci, co zaprzy­jaź­niali się ze sto­łami, zrazu się podnie­śli, wzro­kiem szu­ka­jąc przy­szłego początku zaba­wy…
 

 
 









CZMeuik.png

 
 
 
Po zwer­bo­wa­niu najdziel­niejszych śmiał­ków z karczmy, czyli tych, co straż nie zła­pała lub mogli ustać na nogach nie jedy­nie ze względu na umie­jęt­ność bicia się, co picia, wyru­szy­li­śmy, aby zaro­bić tro­chę złota na mil­sze zaba­wy… Usły­sze­li­śmy bowiem, że za sied­mioma górami, za sied­mioma drze­wami i ośmioma pier­do­lo­nymi polami, tych kur­wich­sy­nów znaj­duje się obóz ban­dy­tów, co okra­dli zna­ko­mi­tego kupca z naszego mia­sta. My prawi ludzie, więc chcemy odzy­skać, to co zło­dzie­jom się nie należy, oraz wymie­rzyć kilka cio­sów, by nie nie­po­ko­ili naszej sie­lan­kowej wsi. Pro­blem w tym, że gło­śne narady, co straż­nicy nazy­wają krwawą burdą w karcz­mie. Muszę tutaj nadmie­nić, że po czę­ści mają rację, gdyż te narady rze­czy­wi­ście mają miej­sce w karcz­mie, a więc to nie jest tak, że cią­gle kła­mią.  Nie mniej po tej nara­dzie lub wedle straż­ni­ków burdy, uwzięli się na nas. Nie wiem cze­mu… Jed­nak my mili ludzie, więc oddamy przy­sługę straż­ni­kom, łapiąc zło­dzie­jów, lecz tego nie chcieli słu­chać. Jak każdy wie… głu­pia wła­dza, ale wła­dza, co ja pro­sty woj mogę począć. Wzię­li­śmy naprędce tro­chę sera i trun­ków, bo czło­wiek coś w podróży musi pić. Karcz­ma­rzowi zapła­cimy po wypra­wie. Po dwóch nocach skoń­czyły nam się zapasy, w tym nawet napi­tek, to pomy­śle­li­śmy, że cho­ciaż jedze­nie znaj­dziemy, co prawda to nawet nie mini­mum, ale sprawa tego wymaga, byśmy ode­brali co cudze zło­dzie­jom. Zbo­czy­li­śmy tro­chę z drogi w nie­prze­byty las. Nasz kom­pan bił się z potwo­rami, ludźmi para­jący się magią w tym okul­ty­stami, psia mać rzu­cili na niego klą­twę, a ta klą­twa na nas rów­nież spa­dła. Żad­nego zwie­rza, nawet małego kró­liczka nie mogli­śmy spo­tkać, za to bez pro­blemu natra­fi­li­śmy na stado wil­ków… Bie­gli­śmy przez trzy noce oraz przez sześć dni, wypróż­nia­li­śmy się w biegu. W końcu wilki zgu­bi­li­śmy, nie mie­li­śmy co żreć, żad­nego mięsa, czy sera. W końcu jeden z nas, który podobno był tam, gdzie szczyny zama­rzają w powie­trzu, stwier­dził, że trzeba jeść „to i to”. Więc żar­li­śmy „to i to”, korzonki, kapu­stę, cebulę i wię­cej cebuli.
 
Gdy dotar­li­śmy do obozu tych zbi­rów i ujrze­li­śmy kil­ku­na­stu chłopa goto­wych do wojaczki, my sta­nę­li­śmy dziel­nie, tylko krzaki połowę naszych zasła­niało, a nie­któ­rzy szy­ko­wali się do walki za drze­wami przez zwy­kły przy­pa­dek. Przed to, ja uzna­łem, że trzeba zaanon­so­wać nas kilku mężów dziel­nych, by wie­dzieli, kto ich wkrótce pokona. Jako roz­sądny przy­wódca, nie chcia­łem też, by kobieta, która była wśród nas, oglą­dała krwawą jatkę, chcia­łem po dobroci sprawę zała­twić i wysłu­chać racji dru­giej strony. Szybko oka­zało się, że sprawa z kup­cem jest zawiła, a ich „napady” tro­chę kolo­ry­zo­wane były przez ofiary, jedy­nie małe star­cia, a nawet można powie­dzieć, że pra­wie tylko słowne dys­ku­sje, te trupy, okra­dzione tysiące monet, to tak swoją dro­gą…
 
Nagle poczę­sto­wał nas mio­dem pit­nym, my jako kul­tu­ralni wojo­wie, nie mogli­śmy odmó­wić, a żeby nie być gbu­rami, pod­ję­li­śmy roz­mowę. Oka­zało się, że to są biedni ludzie, nie na pod­sta­wie ich sakw, oraz trun­ków, to, to nie, bo trunki mają w spo­rych ilo­ściach i jako­ści naj­za­moż­niej­szych ludzi z tych krain. Nie mniej biedni w postaci szczę­ścia jak my. Nie­długo potem zaczął wykli­nać na wład­ców, na sądy, na zgro­ma­dze­nia, straż­ni­ków co się cze­piają wszyst­kiego, deszcz kapiący z nieba, słońce za jasne po popi­ja­wie, czy na grupę ban­dycką o nazwie Zakład Ubez­pie­czeń Spo­łecz­nych, czyli na to, na co roz­sądny czło­wiek powi­nien narze­kać. Poglądy mie­li­śmy zbli­żone. Ugo­ścili nas wspa­niale, więc mie­li­śmy wobec nich dług wdzięcz­no­ści. W skró­cie, po nara­dzie z resztą naszej grupy przy­stą­pi­li­śmy do nich. Taka oto nasza histo­ria, a teraz wyska­kuj ze złota, jeśli Ci życie miłe!
 

 









5IPvm3G.png

 

Cechy serwera:

 
- unikalny świat wzorowany na wczesnośredniowiecznej Europie
- system plemion i osad prowadzonych przez graczy, oparty na pluginie Towny
- możliwość prowadzenia własnej szajki lub projektu niezwiązanego z przestępczością
- wiernie odwzorowana architektura słowiańska, nordycka i zachodnioeuropejska
- kilkadziesiąt rozmaitych lokacji rozsianych po sporej mapie
- rozbudowana fabuła i liczne teksty ją uzupełniające
- podział na trzy profesje, których przedstawiciele mają do wyboru jeszcze trzy dodatkowe specjalizacje
- ekonomia oparta na zróżnicowanych monetach, będącymi dodatkowymi przedmiotami w grze
- realistyczny czat oraz nacisk na zachowanie wiarygodności świata gry
- możliwość skonstruowania jednej z kilkunastu typów łodzi, które, dzięki nowatorskim rozwiązaniom, bardzo płynnie przemieszczają się na morzu
- kilkadziesiąt autorskich skórek przygotowanych do wyboru dla nowych graczy i licznych postaci NPC
- jeszcze więcej autorskich tekstur - od źdźbła trawy i mąki, aż po zupełnie nowe rodzaje zbroi i kilkadziesiąt wzorów tarcz z epoki
- system wierzeń wzorowany na kulturze słowiańskiej i nordyckiej,
- podział na dwie pory roku, różniące się klimatem, długością doby oraz obfitością plonów
- dostępne gry karczemne - kości oraz szachy,
- system zabezpieczania drzwi oraz skrzyń, a także wprowadzenie wytrychów
- System nawadniania gracza oraz wszelakie naczynia do tego wykorzystywane
- Dźwięki oraz utwory dostępne w wielu lokacjach na serwerze
- Autorski system BW (Brutally Wounded - gracz po śmierci traci przytomność na jakiś czas oraz budzi się ze skutkami ubocznymi)
- Nowy system handlu na serwerze
- Możliwość produkowania, warzenia, fermentowania i destylowania własnych różnorakich trunków dzięki pluginowi Brewery.
- Rozmaite choroby które mogą zaatakować twoją postać. 
- Warunek odnoszący się do wagi twojej postaci (Waga zbroi, ekwipunku itp)
- wiele, wiele więcej...
 

 









6WSPrtX.png

 
 







 

START SERWERA
 

IP SERWERA: 147.135.196.122:25565

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować




By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 
(Kliknij na ikonkę by zobaczyć oficjalny skinpack)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


 
(Kliknij na ikonkę by wejść na naszego discorda)
 
iusVlGP.png

 
 


Użytkownik guide edytował ten post 16 March 2018 - 17:02

iAldZXX.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 11 February 2018 - 20:40

Podpinam i wyrażam zgodę na publikacje przed regulaminowymi siedmioma dniami do startu serwera.

2AyfJ3g.png


#3 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 11 February 2018 - 21:26

I na to właśnie czekałem! Jest to gigant o którym pisałem w statusie, serwer, który przejdzie do historii polskich serwerów, jako najlepszy RPG wszech czasów.

Od ponad 5 miesięcy trwały prace nad tym serwerem, projektem, którego wiernie obserwowałem i mogę go wszystkim gorąco polecić, całość wygląda fenomenalnie!

 

Serwer, którego brakowało nam od tak dawna, właśnie daje po sobie znaki.

Powiem tak, jeśli miała by nastąpić nowa era dla polskich serwerów, to nastąpi ona w dniu otwarcia tegoż serwera, na pewno wpadnę i polecam wszystkim także przybyć.

Grałem na pierwszej edycji i muszę powiedzieć, że to co będzie teraz jest zaskakujące, nie można tego opisać słowami, trzeba to po prostu zobaczyć i poczuć na własnej skórze.

 

Dbałość o szczegóły, długa praca zespołowa a przede wszystkim brak praktycznie jakichkolwiek bugów sprawia, że na każdym kroku, każdy ruch sprawi, że poczujemy się jak realni przodkowie sprzed tysiąca lat.

 

Bardzo gorąco, polecam.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#4 MarcinexKtóryśtam

MarcinexKtóryśtam

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 11 February 2018 - 21:28

Wszystko zmierzało i nadal zmierza w dobrym- subiektywnie dobrym, lecz wielu z was po starcie zapewne podzieli me zdanie- kierunku.



#5 guide

guide

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 11 February 2018 - 21:30

I na to właśnie czekałem! Jest to gigant o którym pisałem w statusie, serwer, który przejdzie do historii polskich serwerów, jako najlepszy RPG wszech czasów.
Od ponad 5 miesięcy trwały prace nad tym serwerem, projektem, którego wiernie obserwowałem i mogę go wszystkim gorąco polecić, całość wygląda fenomenalnie!
 
Serwer, którego brakowało nam od tak dawna, właśnie daje po sobie znaki.
Powiem tak, jeśli miała by nastąpić nowa era dla polskich serwerów, to nastąpi ona w dniu otwarcia tegoż serwera, na pewno wpadnę i polecam wszystkim także przybyć.
Grałem na pierwszej edycji i muszę powiedzieć, że to co będzie teraz jest zaskakujące, nie można tego opisać słowami, trzeba to po prostu zobaczyć i poczuć na własnej skórze.
 
Dbałość o szczegóły, długa praca zespołowa a przede wszystkim brak praktycznie jakichkolwiek bugów sprawia, że na każdym kroku, każdy ruch sprawi, że poczujemy się jak realni przodkowie sprzed tysiąca lat.
 
Bardzo gorąco, polecam.


Emmmm... Dzięki XD

iAldZXX.png


#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 11 February 2018 - 21:32

Emmmm... Dzięki XD

 

Proszę bardzo, należą Wam się pochwały, kawał dobrej roboty ^^.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 11 February 2018 - 21:33

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 12 February 2018 - 17:04

Pozostało tylko czekać - pracy włożonej ogrom, przygotowania trwały długo, a wszystkie błędy wychwycone. Nic, tylko grać.
Gorąco polecam i zapraszam na serwer w dniu jego startu. :)



#8 Dugoszanin

Dugoszanin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Dugosz #7327
  • ShrekLich

Napisano 12 February 2018 - 17:15

Zaiste, przepiękny to serwer... Nie to co te fantastyczne Janusze i jak ich znaleźć...



#9 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 13 February 2018 - 05:19

Osobiscie nie jestem fanem takich serverów ale na prawdę podziwiam osoby tworzące coś takiego ile to trzeba mieć wyobrazni i fantazji oraz potem przelozyc to od strony technicznej na server. Wejde z ciekawości może mi przypadnie do gustu taki typ servera :)

 

Strona servera przepiekna

 

Życzę powodzenia !!


Użytkownik Flojd edytował ten post 13 February 2018 - 05:20

4.png


#10 guide

guide

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 13 February 2018 - 10:25

Osobiscie nie jestem fanem takich serverów ale na prawdę podziwiam osoby tworzące coś takiego ile to trzeba mieć wyobrazni i fantazji oraz potem przelozyc to od strony technicznej na server. Wejde z ciekawości może mi przypadnie do gustu taki typ servera :)
 
Strona servera przepiekna
 
Życzę powodzenia !!


Dzięki, bardzo miłe słowa i zachęcam do spróbowania, bo zrobiliśmy raczej niecodzienny projekt w świecie roleplayów.

iAldZXX.png


#11 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 14 February 2018 - 15:07

Serwer nie jest w moim typie, ale muszę powiedzieć, że prezentacja się udała. Wierzę w sukces tego projektu.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#12 guide

guide

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 14 February 2018 - 15:58

Na naszym forum będą pojawiać się jeszcze przed startem drobne przecieki, będziecie je mogli zobaczyć pod adresem: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Jednym z nich są nasze autorskie łodzie które będą funkcjonować jako model, będą charakteryzować się inną zwrotnością, szybkością oraz pojemnością (ilość osób które do niej wejdą)

Mniejwięcej będzie to wyglądało tak jednak łódki pływają płynnie bez ścin, a te ściny na gifie są winą mojego słabego łącza w danym dniu, a chcieliśmy bardzo je wam wrzucić:

giphy.gif

Przypominam, że serwer jest BEZ MODYFIKACJI, a jest to plugin z którego wycisnęliśmy wszystkie poty. 

 

Serwer nie jest w moim typie, ale muszę powiedzieć, że prezentacja się udała. Wierzę w sukces tego projektu.

Dzięki, ale i tak zachęcam do spróbowania, bo w projekcie będzie mnóstwo rzeczy które dopasują się do graczy różnej maści. Będą również mini gierki itp, ale związane z odgrywanym klimatem i oczywiście roleplay. 


Użytkownik guide edytował ten post 14 February 2018 - 15:59

  • Katniss lubi to

iAldZXX.png


#13 Domono110

Domono110

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Domono110

Napisano 15 February 2018 - 22:20

Serwer zapowiada się interesująco :D Mam pytanie tylko do systemu ,,Towny". Nigdy nie grałem na tego typu serwerze, ale wiem że można wypowiadać wojny etc. etc, ale czy istnieje możliwość ,,blokady" osady przed wrogiem?



#14 Pretix

Pretix

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pretix

Napisano 16 February 2018 - 13:12

Sam, serwer zapowiada się świetnie. Czekam na więcej informacji na temat serwera :). Na pewno wpadnę, sprawdzę i przetestuje.



#15 jakubasd

jakubasd

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 16 February 2018 - 14:30

Serwer zapowiada się interesująco :D Mam pytanie tylko do systemu ,,Towny". Nigdy nie grałem na tego typu serwerze, ale wiem że można wypowiadać wojny etc. etc, ale czy istnieje możliwość ,,blokady" osady przed wrogiem?

 

Hej, Odpowiadając na twoje pytania, które zadawałeś tutaj i na naszej stronie - aby wypowiedzieć wojnę należy napisać trzy dni wcześniej odpowiedni temat na forum, w którym zawarty zostanie powód wypowiedzenia wojny. Ma to na celu uniknięcie bezsensownego DeathMatchu. Poza tym nowe osady otrzymują tygodniowy okres ochronny. Nie można jednak całkowicie zabezpieczyć się przed wypowiedzeniem wojny. Cały regulamin dot. zakładania osad i prowadzenia wojen pojawi się na naszej stronie już niedługo.  :)


sygnatura_3.png


#16 guide

guide

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 16 February 2018 - 18:57

2. Wytrychy, klucze, pęki kluczy oraz łamanie zabezpieczeń
 

EMH2oo8.png


Na serwerze będzie możliwe włamywanie się do skrzyń, stworzyliśmy do tego 5 rodzajów skrzyń oraz 5 rodzajów drzwi z różnym poziomem zaawansowania zabezpieczenia (bardzo słaby, słaby, zwyczajny, dobry, bardzo dobry) do których
można włamywać się za pomocą wytrychów, jednak przeciętny gracz może włamywać się jedynie do dwóch typów skrzynek, czyli do bardzo słabej i słabej, a do innych typów skrzynek dostęp będą miały osoby upoważnione i działające dla konkretnej szajki.

Podsyłam was również link do forum i zachęcam do składania dalszych kart postaci i rejestrowania się, w najbliższym czasie pojawi się tam znacznie więcej informacji, a przed samym startem gracze dostaną dostęp do rzetelnie wykonanego podręcznika
gracza z którego będą mogli uzyskać wszelkie informacje na temat serwera i całej jego zawartości.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik guide edytował ten post 16 February 2018 - 18:59

  • Evoken lubi to

iAldZXX.png


#17 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 16 February 2018 - 21:43

wygląda to cudnie <3 aż chce się wrócić do grania w mc;) 


  • Egzequtor lubi to

8ifkn2I.png


#18 guide

guide

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 16 February 2018 - 22:19

wygląda to cudnie <3 aż chce się wrócić do grania w mc;)


Dzięki za miłe słowa, zapraszamy, zapraszamy! :D
  • Egzequtor lubi to

iAldZXX.png


#19 Lewonier!

Lewonier!

    Ekspert

  • Użytkownik+
  • 802 postów
  • Lewyyy#5568
  • MRLewonier

Napisano 17 February 2018 - 14:37

Po prostu WOW. To będzie jeden z najlepszych Polskich serwerów tego typu! Gratuluję, niezła robota!


  • Egzequtor lubi to

Pościczki 

Liczba postów: 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000...

Rejestracja: ojoj daaaawno kiedyś

kolorki: ========......................

 

 

 

 


#20 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 17 February 2018 - 14:49

Po prostu WOW. To będzie jeden z najlepszych Polskich serwerów tego typu! Gratuluję, niezła robota!

 

Ewidentnie, to będzie najlepszy polski serwer RPG w historii, jest warto wpaść, chociaż na chwilę.

24 lutego 18:00 wielkie otwarcie.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RolePlay, NoPremium