Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.11.2][NP][RP][RPG] Slavicraft.pl - Kiedyś słońce było bogiem [AKTYWNY]

RolePlay NoPremium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 guide

guide

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 13 March 2018 - 19:11

Moim zdaniem treści jakie zamieszczasz od rozpoczęcia tematu wykazują się raczej toksycznością niżeli cynizmem... napisane przez Ciebie posty jak dla mnie starają się znaleźć dziurę nie wiadomo w czym i zniechęcić graczy do wejścia na ten serwer.

 

Ten człowiek tak robi zawsze i wszędzie, więc jeżeli ktoś choć odrobinkę miał z tą osobą styczność, to dokładnie o tym wie. Jeden z wielu powodów dla których nie zawracam sobie głowy jego pytaniami, bo odpowiadam na pytania graczom, a nie osobom które nawet nie mają zamiaru u nas grać, a jedyne na co je stać to wejść do pierwszego poradnika na serwerze i wyrobić sobie o nim opinię + zasłyszane ploteczki z pudelka. 

W ostatnim czasie mieliśmy spore problemy z maszyną która bardzo utrudniała rozgrywkę przez multum lagów, wczoraj załatwiliśmy hosting który zdecydowanie lepiej rokuje serwer, a dzisiaj o 20:00 będziemy testować tę maszynę, więc zapraszam wszystkich na nasz discord, lub na forum, a tam będą wszelkie informacje ;)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



www.forum.slavicraft.pl


  • kacper_o i Egzequtor lubią to

iAldZXX.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 13 March 2018 - 20:05

Ja tylko chciałem przekazać najszczersze propsy za oddanie klimatu słowian i średniowiecza dbając o takie często pomijane przez historiografie detale, jak diaxowe siekierki i motyki. Zapewne jest to bezpośednie nawiązanie do kultury sarmackiej, która jak wiemy jest przez specjalistów niedoceniana, a nawet spychana na margines i wyśmiewana przez niedouczonych ignorantów. Idąc za ciosem, postulowałbym wprowadzenie smoków jako wierzchowców, gdyż jak wiadomo prasłowianie podczas zwycięskich potyczek z legionami starożytnego Rzymu często dosiadali tych bestii.


Użytkownik poncjusz edytował ten post 13 March 2018 - 20:17

sob7f7.png


#43 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 14 March 2018 - 07:33

Ja tylko chciałem przekazać najszczersze propsy za oddanie klimatu słowian i średniowiecza dbając o takie często pomijane przez historiografie detale, jak diaxowe siekierki i motyki. Zapewne jest to bezpośednie nawiązanie do kultury sarmackiej, która jak wiemy jest przez specjalistów niedoceniana, a nawet spychana na margines i wyśmiewana przez niedouczonych ignorantów. Idąc za ciosem, postulowałbym wprowadzenie smoków jako wierzchowców, gdyż jak wiadomo prasłowianie podczas zwycięskich potyczek z legionami starożytnego Rzymu często dosiadali tych bestii.

Zająłbyś się może rozwojem swojego serwera, a nie bezpodstawnym i dziecinnym krytykowaniem innych projektów..Co złego w tym, że są tutaj diamentowe zbroje etc? Kultura nordycka i słowiańska jest przepełniona różnymi wierzeniami oraz elementami fantasy, więc czemu na takim serwerze nie mogą być tego typu smaczki? Wprowadzenie na serwer druidów wraz z ich magicznymi obrzędami, czy nawet smoki - z czegoś takiego powinniśmy się cieszyć, a nie gardzić tym. Jak jesteś takim fanem odwzorowywania historii, to polecam przerzucić się z minecrafta na jakieś strategie historyczne typu TotalWar, albo wprowadzać takie elementy na swoim serwerze (który swoją drogą z wersją minecrafta zatrzymał się w 2013r).


Użytkownik kacper_o edytował ten post 14 March 2018 - 07:33

8ifkn2I.png


#44 poncjusz

poncjusz

    Uczony

  • Użytkownik
  • 532 postów
  • Galador256

Napisano 14 March 2018 - 15:33

Bezpodstawna krytyka? No coż, masz prawo do takiego zdania. Moje jest odmienne i uważam swoją krytykę za całkowicie uzaadnioną. Do reszty Twojej wypowiedzi się nie odniosę, bo to typowy spam nie na temat i wyraz jakiejś bezsilnej frustracji z Twojej strony.


Użytkownik poncjusz edytował ten post 14 March 2018 - 21:40

sob7f7.png


#45 guide

guide

    Nowy

  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 16 March 2018 - 16:59

Serwer przeniósł się na nową maszynę która po pierwszych naszych testach wygląda całkiem obiecująco także gorąco zapraszamy na serwer oraz na forum o więcej informacji

147.135.196.122:25565

www.slavicraft.pl

 


iAldZXX.png


#46 Dugoszanin

Dugoszanin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Dugosz #7327
  • ShrekLich

Napisano 19 March 2018 - 20:02

Zaiste, maszyna działa fenomenalnie.



#47 xN0MANDx

xN0MANDx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów
  • xN0MANDx

Napisano 04 April 2018 - 14:32

Z ciekawości wbiłem:
Ilość graczy: 1 (R.I.P minecraft ?)

Pomysł: 10/10 (Ale za dużo tych tutów i wiele nie dopracowań np w trakcie tutu /spawn)

IP serwera: Czemu nie podpiszecie domeny pod serwer ? ^_^

Styl www i prezentacji: 10/10

Pluginy wyglądają na z neta (ale) z dobrym użyciem ich.

(www była robiona własnoręcznie przez kogoś czy gotowiec jakiś ?)


Użytkownik xN0MANDx edytował ten post 04 April 2018 - 14:33

  • poncjusz lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RolePlay, NoPremium