Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Technik] [Admin] [HeadAdmin] [Helper] poszukuję


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dzazga__

Dzazga__

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Brak
  • 404Dzazga

Napisano 31 January 2018 - 23:08

Cześć! Poszukuję technika, admina, HeadAdmina i Helpera którzy pomogą mi w tworzeniu serwera. o nazwie MC.GHARD.PL

Tryb: MediumHC

Pluginy w 50% są autorskie i większość napisane przez mojego kolege (Byłego technika)

Wymagam żeby osoba która chce sie zgłosić miała +14 lat umiała używać ts3, komend na serwerze i miała znajomości z minecraftem (staż w minecraft minimum 2-3 lata)

Oferuję: rangę w minecraft i na ts3, dostęp do naszej strony na facebooku i miesięczną sumę pieniędzy (zależy ile osób się zbanowało, lub ile się napisało pluginów, skrypów lub ile się naprawiło błędów)

O mnię:

Mam 14 lat, miałem już 2-3 serwery ale grało tam tylko po 30-40 osób a teraz mam zamiar zrobić większy projekt. nie lubię budować od tego mam budowniczego (;

Kontakt: Facebook:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(Domeny jeszcze nie wykupiłem, serwera też ale już za miesiąć będe miał już pieniądze które wydam na serwer, domenę i stronę internetową)

 

 

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 01 February 2018 - 06:10

Izihace? Serio...? Wiesz, że to nie ma przyszłości?

Ehh... Niektórzy chyba tego nie rozumieją...


Użytkownik Katniss edytował ten post 01 February 2018 - 06:10

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#3 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 01 February 2018 - 07:12

W 50 procentach autorskie? Czyli na /tpa masz essentials a na /tpaccept plugin Twojego kolegi? :P 


grepolis.png


#4 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 01 February 2018 - 08:07

W 50 procentach autorskie? Czyli na /tpa masz essentials a na /tpaccept plugin Twojego kolegi? :P

Nie, pewnie połowa komend jest po angielsku a połowa po polsku. xD

 

@Topic

Szczerze, większość osób nie obchodzi czy ma się autorskie pluginy czy nie. Co się liczy to to, czy działa.


Użytkownik Katniss edytował ten post 01 February 2018 - 08:07

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#5 Dzazga__

Dzazga__

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Brak
  • 404Dzazga

Napisano 01 February 2018 - 13:07

Izihace? Serio...? Wiesz, że to nie ma przyszłości?

Ehh... Niektórzy chyba tego nie rozumieją...

To mediumHC po pierwsze a po drugie to że to mediumHC/EasyHC nie oznacza że się ten serwer nie wybije (:



#6 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 01 February 2018 - 15:32

To mediumHC po pierwsze a po drugie to że to mediumHC/EasyHC nie oznacza że się ten serwer nie wybije (:

1. Czym się te dwa tryby różnią? Zdaje się, że niczym, na obu jest dokładnie ten sam syf.

2. Podaj mi chociaż jeden serwer izihace, który powstał mniej niż 3 miesiące temu i gra na nim 30+ osób.


Użytkownik Katniss edytował ten post 01 February 2018 - 18:05

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#7 kolenokses

kolenokses

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • kolenokses

Napisano 01 February 2018 - 17:21

Ja mogę na Admina lub HeadAdmina

pisz pv



#8 Patrykx1

Patrykx1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • patryk91095

Napisano 01 February 2018 - 17:53

1. Czym się te dwa tryby różnią? Zdaje się, że niczym, na obu jest dokładnie ten sam syf.

2. Podaj mi chociaż jeden serwer izihace, który powstał mniej niż 3 miesiące temu i gr na nim 30+ osób.

Niestety ta osoba ma rację chcesz się wybić? musisz być kreatywny i wymyślić coś nowego (lub skopiowanego z innej części minecraftowego świata) jest tyle niewykorzystanych pomysłów na serwer a każdy drąży tylko w serwerach hc i serwerach z minigrami ludzie to się robi nudne!


  • Katniss lubi to

#9 docentYT

docentYT

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 262 postów
  • kwiatek_123#2256
  • kwiatek_123

Napisano 01 February 2018 - 20:15

Ja zgałszam się na Helpera/admina, tylko wiek się nie zgadza :/

Zostanę administratorem, helperem itp.

Kontakt:

  • Wiadomości prywatne - aktywność: czasami
  • Discord: kwiatek_123 #2256 -aktywność: często

 

  :diament: :diament: Pomogłem? Daj Diaxa!  :diament: :diament:  

animated-thank-you-image-0111.gif


#10 CreX_PL

CreX_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • CreXPL

Napisano 04 February 2018 - 13:35

Siemankooo xD 
Imie: Mateusz
Wiek: 15+ (Miałem własny serwer minecraft 3x, oraz znam się na komendach minecraft oraz pluginach)
Jestem zaufaną osobą, która ma poczucie humoru jestem uczciwy, zaangażowany oraz dojrzały
Oczywiście posiadam TS3   :D
Budowanie (Umiejętność 8-9/10),

Komendy (Umiejętność 9,5/10),

 

Podanie na (Budownika, Admina, HeadAdmina)



#11 squlinio

squlinio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • MrNightey#2566
  • squlinio

Napisano 06 February 2018 - 20:18

witam jestem zainteresowany helperem niestety jednego wymogu nie spełniam. nie mam 14 lat mam 13 (w tym roku jeszcze będę miał 14 a dokładniej 20 lutego) a więc umiem w klocki jak to się mówi. mój staż to dobre 3 lata , posiadam ts3 Pewnie zapytasz co wniosę na serwer więc odpowiadam . wniosę ; dużo humoru i atmosfery , pomocną dłoń :3 i również ogarnięcie się w komendach . moje wady to średnie programowanie ale jakoś to próbuje , BUDOWANIE NAJGORSZE ale coś tam w budowaniu pomogę :D nie przeklinam i znam ortografię 

posługuje się 2 językam

teraz coś o mnie :3

lubię gry anime i oczywiście posiadanie rangi maam na imię Mateusz miałem raz helpera i awansowałem na admina na pewnym serwerze który przestał istnieć :c . jestem dojrzały i zaangażowany w każdy serwer który miałem (byłem właścicielem 2x ale nic nie wypaliło :c) jak co to tu (na dole) jest kontakt ze mną  :D ale póki co powiem coś o aktywności więc skype cały czas praktycznie discord rzadko facebook średnio a aktywność moja na serwie to od poniedziałku do piątku  od 6:00 do 16:00 w np ferie a normalnie to od 14 do 16 17 :3 jestem dostępny oczywiście  z przerwami 30 minutowymi co 2 h ale nie w szkolne dni :3 w szkolnych 2 przerwy 5 min  w weekend od 13 do 16 lub 17 bez przerwy :3 mam nadzieje że te długości aktywności pasują A I JEDNA RZECZ NIE CHCĘ WYPŁATY ZA BYCIE HELPEREM BO JA TO ROBIĘ Z PASJI :3 tak jak co

 

 

 

 

skype ヤヌシュSqul シシ

discord obok mojego avatara :3

 

życzę miłego dnia


Użytkownik squlinio edytował ten post 07 February 2018 - 18:11


#12 squlinio

squlinio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • MrNightey#2566
  • squlinio

Napisano 06 February 2018 - 20:29

Niestety ta osoba ma rację chcesz się wybić? musisz być kreatywny i wymyślić coś nowego (lub skopiowanego z innej części minecraftowego świata) jest tyle niewykorzystanych pomysłów na serwer a każdy drąży tylko w serwerach hc i serwerach z minigrami ludzie to się robi nudne!

 

są serwery które są hc lub minigierkami a mają po 1000 lub 100 lub 200/0 osób na serwach a ty tu mówisz że na tym się nie wybijesz :) brawo ty



#13 LewyLevi

LewyLevi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LewyLevi

Napisano 06 February 2018 - 21:24

Imie: Marcin
 

Wiek-niestety 13
 

Ortografia-8/10

 

Komendy-8/10 (mogę się poduczyć)
 

Ts,Discord,Skype-Tak
 

Budowanie 8/10

 

Podanie na (Admina,HeadAdmina)

 

O mnie:

Mam na imię Marcin mam 13 lat interesuje się grami miałem już styczność z obsadą admina, bo miałem kiedyś serwer szkolny survival i grało na nim jakieś 15 osób w dni robocze, a w weekendy jakieś 40 w minecrafta gram jakieś 2 lata i dużo wiem jestem też ogarnięty z ts 3, bo też miałem własny serwer oraz byłem na 1 adminem przez 1 miesiąc dopóki nie upadł.

 

Disord-LewyLevi#8275


Użytkownik LewyLevi edytował ten post 06 February 2018 - 21:44


#14 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 06 February 2018 - 22:03

są serwery które są hc lub minigierkami a mają po 1000 lub 100 lub 200/0 osób na serwach a ty tu mówisz że na tym się nie wybijesz :) brawo ty

Podaj chociaż 1 przykład izihace na którym gra 1000+ osób, skoroś taki zasobny w wiedzę.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#15 TheNecros

TheNecros

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 February 2018 - 15:35

Witam

 

 

 

Mam na imie: Patryk

 

 

 

Wiek: 14

 

Ts3: Mam

 

Skype: Mam

 

Discord: Mam

 

Steam: Mam

 

Budowanie: 8/10

 

 

Podanie Na :Helper, Admin, HeadAdmin,Budowniczy.

 

 

O mnie: Witam Jestem Patryk mam 14lat gram, w Minecrafta 4 lata jestem ogarniety Nie Jestem Toxicem.


Użytkownik TheNecros edytował ten post 07 February 2018 - 15:36


#16 squlinio

squlinio

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • MrNightey#2566
  • squlinio

Napisano 07 February 2018 - 18:08

Podaj chociaż 1 przykład izihace na którym gra 1000+ osób, skoroś taki zasobny w wiedzę.

np: gc2.pl :3



#17 LewyLevi

LewyLevi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LewyLevi

Napisano 09 February 2018 - 15:18

np: gc2.pl :3

Kiedy na gc2 jest 1000 graczy najwięcej to 550


Użytkownik LewyLevi edytował ten post 09 February 2018 - 15:30


#18 DJ_Malpasyw

DJ_Malpasyw

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • qew3
  • DJ_Malpasyw
  • ---

Napisano 10 February 2018 - 12:21

nadal szukasz kogos na Admina? :D



#19 MathTheNight

MathTheNight

    Nowy

  • Użytkownik
  • 51 postów
  • Math#3195
  • MathTheNight

Napisano 11 February 2018 - 17:25

np: gc2.pl :3

Gc2? Tam nawet niema żadnego "IziHace" jakbyś wiedział może są tam Dropy z EasyHC ale to wgl. nic niema wspólnego, że to jest Serwer EasyHC na Gc2.

Mineblock to jest, nie EasyHC.



#20 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 11 February 2018 - 17:52

np: gc2.pl :3

1. Gdzie ty masz tam 1000 osób?? Od wieków tyle nie było.

2. To jest sieć serwerów, nie izihace + nie wiem, czy pod reklamę nie podpada ogólnie to, że napisałeś tego IP'ka.

Gc2? Tam nawet niema żadnego "IziHace" jakbyś wiedział może są tam Dropy z EasyHC ale to wgl. nic niema wspólnego, że to jest Serwer EasyHC na Gc2.

Mineblock to jest, nie EasyHC.

Akurat te ich "frakcje" to jest takie izihace troche.

Jedyne co tam mieli dobre to BW, ew MB.

Mieli...


Użytkownik Katniss edytował ten post 11 February 2018 - 17:56

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/