Skocz do zawartości


Zdjęcie

(^w^)/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 rya

rya

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • rya#5633

Napisano 29 January 2018 - 11:22

No cześć, Maciek jestem. Jestem gimbusem, za nieco ponad miesiąc będę obchodził piętnaste urodziny.

Zacząłem grać w Minecrafta w kwietniu 2011. Przez długi czas nie grałem, ostatnia wersja jaką pamiętam to 1.7.10, gra po prostu mi się znudziła.

Byłem użytkownikiem Craft Site, brakowało mi trochę użytkowników oraz atmosfery jaka tam 

Interesuję się technologią i klawiaturami mechanicznymi, ale z braku pieniędzy póki co mam tylko jedną i z żadną inną jej nie zdradzam. :x

Czasami robię proste grafiki dla siebie i kolegów, którzy chociaż postawią kebaba za to, co dla nich robię.

Nie chce mi się nawet włączyć GIMPa, czy Photoshopa jeśli to, co zrobię da coś komuś, a ja nic za to nie dostanę.

Lubię czasem przeczytać książkę, obejrzeć jakiś serial, czy anime, ale nie jestem molem książkowym, wielkim fanem seriali ani weeaboo (chociaż fakt, że grałem w osu! może mówić coś innego).

Słucham głównie metalu, rocka i pochodnych oraz indie/alternative, ale tak naprawdę wszystko, co wpadnie mi w ucho ląduje na playliście.

Niedawno przypomniałem sobie o tym jak bardzo kochałem Hollywood Undead i słucham ich albumów wydanych po Desperate Measures w kółko od jakiegoś tygodnia - wolę ich styl po odejściu Deuce'a.

Uczę się korzystać z Linuksa, uważam to za przydatną rzecz.

Pewnie osoby z Discorda sHell będą mnie kojarzyły.

Oh and btw I use Arch. A przynajmniej korzystałem zanim jak ostatni idiota usunąłem cały pakiet gnome :')


Użytkownik rya edytował ten post 29 January 2018 - 11:23


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 bopke

bopke

    SIGSEGV

  • Użytkownik+
  • 55 postów
  • @bopke#1337
  • M__K

Napisano 29 January 2018 - 12:02

elo, zapraszam do oglądania fajnych memów w galerii =)


  • rya lubi to

#3 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 29 January 2018 - 12:29

Interesuję się technologią i klawiaturami mechanicznymi

 

No spoko. Klawiatury mechaniczne to też jakaś technologia :v (P. S: Ciekawe zainteresowanie)

 

To że grałeś w osu! nie znaczy, że jesteś od razu weebem lub jesteś mylony z weebem. Też grywam w osu!, ale anime nigdy w  życiu nie dotknę :v

 

Arch Linux zawsze spoko, ale najwyżej na Virtual Boxie :v


Użytkownik Szerbi edytował ten post 29 January 2018 - 12:30

e

 

 


#4 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 29 January 2018 - 12:36

Cześć.

HU za Deuce było lepsze, ale i tak mimo wszystko wstępnie szanuje.

Pytania:

Wolisz krótkie czy długie włosy?

Krasnoludy czy elfy?

Koty czy psy?



#5 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 29 January 2018 - 13:04

No jeżeli nie grasz w osu nadal to jest ok.



#6 rya

rya

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • rya#5633

Napisano 29 January 2018 - 13:04

@ST

Jest opcja "średnie"? Jeśli nie to długie.

Wolę elfy.

Raczej koty, psy jakoś nigdy do mnie nie przemawiały i nie jestem za bardzo odpowiedzialny. Może i lepiej, że nic nie mówiły, bo inaczej musiałbym udać się do psychiatry.

 

PS. Nie mówię, że HU po 2010 lepsze. Po prostu osobiście bardziej mi pasuje. Rozumiem to, że innym może bardziej się podobać z Deucem.

 

@dphz

Po tym jak napieprzał mnie nadgarstek przez tydzień po graniu już nie gram :P

 

@Szerbi

Chciałem doprecyzować troszku, bo to mnie chyba najbardziej jara. Dziwny jestem ;w;


Użytkownik rya edytował ten post 29 January 2018 - 13:12


#7 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 29 January 2018 - 14:10

Gitara siema. Jakie anime lubisz, rya-kun? uwu~


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 29 January 2018 - 14:16

Witaj, miło Cię spotkać na CraftPortalu.

Mamy serdeczną nadzieję, że już nas nie opuściłeś, ale jeśli czytasz ten post, to nie opuszczaj nas po 10 postach, jak to robią nowi.

Btw. nie polecam memów, niszczą życie. Galeria jest zainfekowana, także tam nie wchodź.

Baw się dobrze.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 29 January 2018 - 14:33

Witaj, miło Cię spotkać na CraftPortalu.

Mamy serdeczną nadzieję, że już nas nie opuściłeś, ale jeśli czytasz ten post, to nie opuszczaj nas po 10 postach, jak to robią nowi.

Btw. nie polecam memów, niszczą życie. Galeria jest zainfekowana, także tam nie wchodź.

Baw się dobrze.

Więc co on ma tu robić, jeśli nie interesuje go Minecraft? :thonk:

Make m e m e s, not war.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#10 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 29 January 2018 - 19:01

No cześć, Maciek jestem. Jestem gimbusem, za nieco ponad miesiąc będę obchodził piętnaste urodziny.

Zacząłem grać w Minecrafta w kwietniu 2011. Przez długi czas nie grałem, ostatnia wersja jaką pamiętam to 1.7.10, gra po prostu mi się znudziła.

Byłem użytkownikiem Craft Site, brakowało mi trochę użytkowników oraz atmosfery jaka tam 

Interesuję się technologią i klawiaturami mechanicznymi, ale z braku pieniędzy póki co mam tylko jedną i z żadną inną jej nie zdradzam. :x

Czasami robię proste grafiki dla siebie i kolegów, którzy chociaż postawią kebaba za to, co dla nich robię.

Nie chce mi się nawet włączyć GIMPa, czy Photoshopa jeśli to, co zrobię da coś komuś, a ja nic za to nie dostanę.

Lubię czasem przeczytać książkę, obejrzeć jakiś serial, czy anime, ale nie jestem molem książkowym, wielkim fanem seriali ani weeaboo (chociaż fakt, że grałem w osu! może mówić coś innego).

Słucham głównie metalu, rocka i pochodnych oraz indie/alternative, ale tak naprawdę wszystko, co wpadnie mi w ucho ląduje na playliście.

Niedawno przypomniałem sobie o tym jak bardzo kochałem Hollywood Undead i słucham ich albumów wydanych po Desperate Measures w kółko od jakiegoś tygodnia - wolę ich styl po odejściu Deuce'a.

Uczę się korzystać z Linuksa, uważam to za przydatną rzecz.

Pewnie osoby z Discorda sHell będą mnie kojarzyły.

Oh and btw I use Arch. A przynajmniej korzystałem zanim jak ostatni idiota usunąłem cały pakiet gnome :')

Jaki gimbus... Gimbusy pisać poprawnie nie umieją i nie stosują polskich znaków.  ;)

 

Btw, witaj na tym jakże "pięknym" forum.


Użytkownik Katniss edytował ten post 29 January 2018 - 19:01

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#11 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 29 January 2018 - 19:05

Witaj wafelku. Lubisz loli?


  • rya lubi to


#12 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 29 January 2018 - 19:56

No hejo. Co myślisz o dziobakach?

#13 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 29 January 2018 - 20:50

Więc co on ma tu robić, jeśli nie interesuje go Minecraft? :thonk:

 

Nic, to proste.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#14 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 29 January 2018 - 22:41

Nic, to proste.

Proste, jak wyjście z forum i nie wracanie tu nigdy więcej.


  • Egzequtor i rya lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#15 rya

rya

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • rya#5633

Napisano 30 January 2018 - 00:22

@MrKisiel

Cześć... Kisielku? Jak myślisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

@Katniss

No to dalej gimbus, ale wrzuciło mi się przypadkiem punkty po awansie do inteligencji .-.

 

@Egzequtor

z a p ó ź n o

 

@Dziobax

Ciekawe stworzenia. Mają dziób i składają jaja, a mimo to są ssakami.

 

@Hevbis

Są dwie opcje. Mogę wrócić do Minecrafta, ale czeka mnie dużo uczenia się nowych rzeczy lub zamieszkam w offtopie i hydeparku.

Nie stresuj się tak, bo ci żyłka pęknie. Czasami się nie zrastają i zostaje brzydki ślad na skórze.

 

Nie umiem czytać, nie zauważyłem postów wyżej xD

 

Nie mam ulubionych

Oglądałem Angel Beats, Steins;Gate, trochę Bleacha zanim wszystko zaczęło się ciągnąć tak, że miałem ochotę sięgnąć po tytułowy nektar bogów, Attack On Titan, Fullmetal Alchemist i sporo innych, których nie pamiętam.


Użytkownik rya edytował ten post 30 January 2018 - 00:27

  • Hevbis lubi to

#16 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 30 January 2018 - 05:27

Pamiętaj, że gimbus to stan umysłu, nie osoba chodząca do gimbazjum.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#17 bopke

bopke

    SIGSEGV

  • Użytkownik+
  • 55 postów
  • @bopke#1337
  • M__K

Napisano 30 January 2018 - 13:46

Pamiętaj, że gimbus to stan umysłu, nie osoba chodząca do gimbazjum.

tak się składo, że gimbus to autobus rozwożący dzieci do gimnazjum


  • rya lubi to

#18 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 30 January 2018 - 16:12

Proste, jak wyjście z forum i nie wracanie tu nigdy więcej.

 

Dokładnie, wyjąłeś mi to z ust.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#19 MrPastor97

MrPastor97

    Legendarny Gracz

  • Użytkownik+
  • 38 postów
  • Goldej

Napisano 17 February 2018 - 12:08

hejo, chcesz na obiad margulo? xDD


4.png


#20 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 17 February 2018 - 12:15

I tyle go widzieliśmy. Temat z jego przywitaniem był jednocześnie tematem z pożegnaniem.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg