Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam ludzi do ekipy na Dragona!

szukam ekipy szukam ludzi do gry dragon-survival.eu serwer minecraft

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 theJaHub

theJaHub

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • theJaHub

Napisano 24 January 2018 - 19:00

Witam, poszukuję ekipy do grania na serwerze dragon-survival.eu [EASYSURVIVAL+GILDIE] (startuje nowa edycja w piątek o 17.00)
Przedział wiekowy: min.14 (Wystarczy ogarnięte zachowanie)
Wymagania: TeamSpeak 3, czas na grę ;D
Poszukuję przynajmniej 5 osób, które ogarniają PVP
Serwer korzysta z paczki BlazingPack, jest to jeden z najlepszych serwerów polsce - dlatego warto na nim pograć (dodatkowo po starcie przez weekend topka zostaje nagradzana $$$$ ;D)
 
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW, tam podam więcej informacji.
 
Status: Aktualne


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 DRDE Gh0st!?

DRDE Gh0st!?

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 24 January 2018 - 20:57

 

Witam, poszukuję ekipy do grania na serwerze dragon-survival.eu [EASYSURVIVAL+GILDIE] (startuje nowa edycja w piątek o 17.00)
Przedział wiekowy: min.14 (Wystarczy ogarnięte zachowanie)
Wymagania: TeamSpeak 3, czas na grę ;D
Poszukuję przynajmniej 5 osób, które ogarniają PVP
Serwer korzysta z paczki BlazingPack, jest to jeden z najlepszych serwerów polsce - dlatego warto na nim pograć (dodatkowo po starcie przez weekend topka zostaje nagradzana $$$$ ;D)
 
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW, tam podam więcej informacji.
 
Status: Aktualne

 

To ty najwidoczniej na małej ilości serwerów grałeś. Powiedz czym się wyróżnia od typowego easyhc? #Niczym



#3 theJaHub

theJaHub

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • theJaHub

Napisano 24 January 2018 - 21:09

DRDE Gh0st!?

 

Szukam ludzi do wspólnej gierki na owym serwie, a nie prezentuje serwer, że jest jedyny taki. (Moim zdaniem jest on dobry, gram na nim i tylko szukam ziomków do ekipy). 

 

Myślę że zbędna była twoja wypowiedź, chyba że nabijasz sobie posty :P



#4 Hidi

Hidi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Posiadam
  • Filipppoo

Napisano 28 January 2018 - 12:04

Yo, ja bym chętnie pograł. Pisz priv



#5 Apsi

Apsi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Apsi #0035
  • SucreJP

Napisano 21 February 2018 - 15:07

Ja bym mógł tylko mam 12 lat ;p, ale nie dre mordy pisz jak coś priv pvp ogarniam 



#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 22 February 2018 - 15:07

 

Witam, poszukuję ekipy do grania na serwerze dragon-survival.eu [EASYSURVIVAL+GILDIE] (easyhc)(startuje nowa edycja w piątek o 17.00)
Przedział wiekowy: min.14 (Wystarczy ogarnięte zachowanie)
Wymagania: TeamSpeak 3, czas na grę ;D (po co TeamSpeak3 skoro jest Discord?)
Poszukuję przynajmniej 5 osób, które ogarniają PVP (nie znajdziesz wielu, same dzieci niszczące myszki na starym systemie walki)
Serwer korzysta z paczki BlazingPack, jest to jeden z najlepszych serwerów polsce - dlatego warto na nim pograć (dodatkowo po starcie przez weekend topka zostaje nagradzana $$$$ ;D)
 
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW, tam podam więcej informacji.
 
Status: Aktualne

 

 

Nie mój drogi, jesteś zgubny. Żaden server w historii Minecrafta nigdy nie był najlepszy mając tryb EasyHC. W dodatku nazwa twojego kraju pisze się z wielkiej litery.

I to, że server jest ,,najlepszy" to jest powód dlaczego na nim warto grać? A ja uważam, że twój server jest najgorszy, więc nie warto na nim grać (i tutaj wielu by się zgodziło).

 

Jak szukasz ludzi o zdrowych zmysłach, to nie wybieraj servera easyhc w którym chodzi tylko o rozwalanie LPM na wersjach sprzed 4 lat, gdzie z kamienia wypada wszystko. Mam nadzieję, że ci się nie uda znaleźć kogokolwiek, bo nie warto.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szukam ekipy, szukam ludzi do gry, dragon-survival.eu, serwer minecraft