Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][NP][SkyBlock] Sinestesia.pl - Twoja nowoczesna Sieć serwerów. Start: 25.01.2018 - 15:30


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 23 January 2018 - 13:37

Z7Ke3CN.png


  • kacper_o lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Remiqius

Remiqius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 23 January 2018 - 15:11

Zabijanie mobów i korzystanie z chatu to faktycznie rodzynki na torcie... :lol:



#3 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 23 January 2018 - 15:19

Zabijanie mobów i korzystanie z chatu to faktycznie rodzynki na torcie... :lol:

 

Najwyraźniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Rodzynki na torcie i KROPKA. Tu zaczyna się kolejne zdanie.



#4 krzmaciek

krzmaciek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 163 postów
  • krzmaciek

Napisano 23 January 2018 - 15:40

Przecież tak wynika z tego co jest napisane.


Jeżeli pomogłem kliknij "Lubię to" :).


#5 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 23 January 2018 - 15:46

To może napiszę bardziej zrozumiale. albo zacytuję. 

 

Wikipedia: 

 

Najczęstszym zastosowaniem kropki w piśmie jest zakończenie zdania lub równoważnika zdania. Bywa też często używana do tworzenia 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 (jednak nie zawsze).

Innym zastosowaniem kropki w piśmie jest tworzenie 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 porządkowych z liczebników głównych w skróconym, cyfrowym zapisie zdania

Przykład:

 

 

Zjadł bym buraka. Wiosna jest zimna.

 

Jak widzicie w przykładzie dwa zdania bez powiązania.

 

Tak więc jeśli rozpoczynamy kolejne zdanie nie musi mieć ono powiązania z poprzednim zakończonym zdaniem.

 

Pozdrawiam.



#6 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 23 January 2018 - 16:05

Zabijanie mobów i korzystanie z chatu to faktycznie rodzynki na torcie... :lol:

 

Przecież tak wynika z tego co jest napisane.

To panowie tutaj się mylą, a @Vexu ma tutaj całkowitą rację... Z prezentacji wynika, że na serwerze znajdą się innowacje, które umilą wszystkim rozgrywkę, a zdanie "Czy to zabijanie mobów, czy korzystanie z czatu" podkreśla tylko, że w większości domyślnych funkcji na serwerze także znajdziecie jakąś nowość/frajde.


  • Vexu lubi to

8ifkn2I.png


#7 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 25 January 2018 - 05:47

Przypominam o starcie. Wszystkich zainteresowanych proszę o wpisanie sobię ip: sinestesia.pl wersja 1.12.2 - Godzina 15:30 Zapraszamy!



#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 26 January 2018 - 23:14

Sugerowałbym najpierw stworzenie innych trybów niż jeden, dopiero potem dodanie prezentacji lub zapowiedzi, w pełni z resztą gotowej.

Mimo to, jeśli wielki wkład włożycie w reklamy możecie się wybić. Mam nadzieję, że pojawi się także Survival.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 kaczmarq

kaczmarq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kaczmarex11

Napisano 27 January 2018 - 00:40

Po zarejestrowaniu się na serwer na czacie brzydkie, nieprzetłumaczone, nie pasujące do otoczenia napisy. Szukałem jakiejkolwiek wskazówki, ponieważ nie mamy żadnej komendy dla nowych graczy. Komenda /pomoc i /help nie działa, a nie mamy żadnego zamiennika, oprócz skontaktowania się z administratorem. Po wpisaniu komendy /is pokazały mi się nieprzetłumaczone napisy, które dosłownie można zmienić komendą na serwerze, ponieważ to polski plugin. Jak stworzyłem wyspę wszystkie moje startowe itemki zostały usunięte, a próbując je odzyskać poprzez /kit Gracz - wyskoczyła mi śmieszna informacja, że kit będzie możliwy do użycia za godzinę. Komunikaty na czacie są okropne i domyślnie skonstruowane tak samo jak Scoreboard po prawej stronie ekranu. Nie mamy możliwości zebrania przedmiotów - pod /warp sklepy jest poradnik jak stworzyć sklep z skrzyń. Jak zebrać przedmioty do sprzedania? Nie jest to jak napisane na prezentacji "serwerownia" tylko jeden serwer, który jest połączony BungeeCord'em z Lobby, na którego nie mamy wstępu. Nie zgodzę się do kwestii z pluginami - da się je podejrzeć i są one szkodliwe serwerowi pod względem wydajności. Tęczowa TABlista i plugin "Holographic Displays" daja na pewno ogromne lagi. Mówiąc w skrócie - są takie pluginy, które są na wszystkich serwerach - ale jest plus, że jest ich mało, ale to nie zaleta, którą trzeba chwalić (Jeżeli wiesz o co mi chodzi). Jest wiele niepotrzebnych pluginów jak "ColoredSigns". Jedyną komunikacja na serwerze jest Discord, na którego jest przekierowany każdy gracz, gdy ma problem. Oczywiście trzeba mieć sprawny mikrofon i aplikacje, ponieważ nie zawsze działa użytkownikom Discord'a mikrofon na przeglądarce. Jak to mówią - Obawiam się, że serwer w obecnej postaci jest skazany na straty. Pozdrawiam!


Użytkownik kaczmarq edytował ten post 27 January 2018 - 00:58

  • Paffcio i Vexu lubią to

#10 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 27 January 2018 - 12:16

Wszedłem, zobaczyłem wyszedłem.

 

A więc tak. Na serwerze zauważyłem kilka niedociągnięć technicznych. Ciągły spam na chacie (Quiz na który odpowiada ciągle ta sama osoba i AutoMessage spamiący jedno i to samo), niezablokowane komendy bukkita, wiele zbędnych pluginów (tak jak napisał @kaczmarq wyżej) Spawn może i jest ładny, lecz według mnie nie pasuje zbytnio na SkyBlocka. Na spawnie jest mało informacji dla graczy, jest tylko regulamin oraz jakiś  zbędny poradnik pluginu IslandWorld (to samo mamy pod /is) Tablista jest mało estetyczna, ciągle się zmieniają na niej kolory, tak samo jak na tych hologramach. Nigdzie nie ma listy administracji itp. Spawn jest duży, ale pusty. Enderchesty, kowadła, enchantingi stoją na spawnie, lecz nie można ich używać. Gdy zapytałem moderatora, czy jest lista administracji, odpisał mi, że mogę to sprawdzić jedynie na discordzie.

 

Mam nadzieję, że coś z tym zrobicie.

Pozdrawiam


Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 27 January 2018 - 12:18

  • kaczmarq i Vexu lubią to

#11 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 27 January 2018 - 21:45

Sugerowałbym najpierw stworzenie innych trybów niż jeden, dopiero potem dodanie prezentacji lub zapowiedzi, w pełni z resztą gotowej.

Mimo to, jeśli wielki wkład włożycie w reklamy możecie się wybić. Mam nadzieję, że pojawi się także Survival.

 

Dziękujemy. Oczywiście następnym trybem możliwe, że będzie survival bądź minigry. Wszystko zostanie ogłoszone.


Witam. Otóż tak jak tłumaczyłem na starcie póki co uruchomiony został serwer na podstawach z dnia na dzień uruchamiane są kolejne pluginy które urozmaicają rozgrywkę. Dziękujemy serdecznie za szczere komentarze i bierzemy się za poprawki gwarantuje że w przeciągu 24h informację jakie nam podrzuciliscie zostaną poprawione. Dziękujemy i mam nadzieję, że w najbliższym czasie wyjdziecie i sprawdźcie poprawki. Pozdrawiamy :)

 

PS. Większość poprawek została już wprowadzona. Wszystkich serdecznie zapraszamy do komentowania stanu faktycznego serwera oraz umieszczanie krytyki pozytywnej jak i negatywnej. Każda z nich będzie rozpatrywana i jeśli będzie to możliwe zostanie wprowadzona w życie w jak najszybszym czasie.

 

Aktualizacja 27.01.2018:

 

- HD holograms wyrzucono

- Tłumaczenie /is PL

- Ograniczenie Quiz na czacie

- Dodanie komendy /pomoc

- Dodanie komendy /regulamin

- Dodanie listy administracji /admin

- Dodanie pluginu Citizenz

- Dodanie nowej i estetycznej TabListy(prosty i estetyczny) 

- Dodanie wiadomości powitalnej


Użytkownik Vexu edytował ten post 28 January 2018 - 00:23


#12 kaczmarq

kaczmarq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kaczmarex11

Napisano 28 January 2018 - 15:21

Po wprowadzeniu poprawek serwer się stanowczo zmienił pod względem wizualnym. Nie ma tych okropnych hologramów, są przetłumaczone pluginy, jest /pomoc. Jest jeszcze jeden szczegół - Wiadomości przy logowaniu. Są one nie przetłumaczone i nie pasujące co komunikatów serwera. Wyglądają jak dwa odrębne światy. Jeszcze wspomnę o komendzie /rozgrywka, /początek (albo inna komendę) która pomagałaby graczom, którzy przed chwilą wbili na serwer, ponieważ dalej nie wiadomo gdzie iść i jak zacząć. Dodajcie to i będzie "cacy" :) Pozdrawiam!

 

 

@Edit: Okazało się, że jest komenda /shop. Ja o niej nie widziałem, a dowiedziałem się od technika. Rozpowszechniajcie tą informacje o sklepiku, ponieważ zmienia ona moją pierwszą opinie, chodzi tu o ten fragment:

 

Nie mamy możliwości zebrania przedmiotów - pod /warp sklepy jest poradnik jak stworzyć sklep z skrzyń. Jak zebrać przedmioty do sprzedania?


Użytkownik kaczmarq edytował ten post 28 January 2018 - 15:24


#13 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 28 January 2018 - 16:11

W komendzie/pomóc zostało wszystko opisane. Liczymy się że zdaniem forumowiczów dlatego każdą propozycja będzie przez nas dokładnie rozpatrzona. Informujemy również że niedługo rozpoczną się pracę nad survivalem. Wszelkie propozycje składajcie w tym temacie. 

 

Ankieta na kolejny tryb:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Vexu edytował ten post 29 January 2018 - 06:08


#14 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 31 January 2018 - 21:59

Aktualizacja 30.01.2018

Dodane zostały questy musicie ich dobrze poszukać! :)

#15 Lukasul

Lukasul

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Lukasul

Napisano 01 February 2018 - 13:46

Serwer naprawdę fajny. Grałem na nim i zamierzam grać. System questów rozwija się z dnia na dzień i zapowiada się bardzo fajne. Narazie nie jest to Pay2win bo nawet nie ma co kupić ale fajnie by było jakby to zostało. Jedynie administrację proszę o Bossy, Dłuższe Questy i nowe światy. Również przydała by się tablica z podstawowymi komendami, oraz mam pytanie: Czy kowal i ten podróżnik czy tam ktoś na spawnie będą coś robić? XD. Sam mam na tym serwerze wyspę i powiem, że tam można grać naprawdę długie godziny! Wyspy na początku są ubogie ale godzinka grania (na moim przykładzie) i już hoduję rośliny, mam nieskończone źródełko i dobro wyspę. Proszę też właścicieli o możliwość dodawania jakichś wysp do przyjaciół, dzięki czemu można by było u sąsiadów (na moim przykładzie) odbierać itemy. Serwer bardzo mi się podoba i będę na nim grał, oraz czekam na kolejne tryby. Serwer nie stoi i cały czas się rozwija co mnie pociesza. I to tyle z mojej oceny.

Pozdro :)
  • Vexu lubi to

#16 Romek2121

Romek2121

    Znawca

  • Użytkownik
  • 328 postów

Napisano 01 February 2018 - 14:33

Witam

Asministrator to złodziej!!!


Użytkownik Romek2121 edytował ten post 07 February 2018 - 18:22

  • Vexu lubi to

#17 Lukasul

Lukasul

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Lukasul

Napisano 01 February 2018 - 15:42

Witam
Brak /is calc /is rank czyli top10
Sklep /shop bardzo ubogo wyposażony i te creepery totalna demolka wyspy
Pomimo to gram tu drugi raz może administracja się zlituje i poprawi te nie dociagnięcia zanim skończę kolejną tu rozgrywkę



To, że creepery wybuchają to akurat przez to, że sobie nie oświetliłeś wyspy. /shop może i jest tak wyposażony ponieważ resztę przedmiotów można znaleźć na działce? Co do reszty to mi akurat tego nie brakuję.

#18 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 01 February 2018 - 16:18

Witam

Brak /is calc /is rank czyli top10

Sklep /shop bardzo ubogo wyposażony i te creepery totalna demolka wyspy

Pomimo to gram tu drugi raz może administracja się zlituje i poprawi te nie dociagnięcia zanim skończę kolejną tu rozgrywkę

 

Witam!

 

Odpowiadam na każdy post choć tłumaczyłem już w grze ale napiszę tutaj jeszcze raz. Creepery zostają bo zmuszają dobrze ludzi do oświetlania wysp - specjalnie nie są blokowane(taka decyzja była graczy) Administracja się lituje i z dnia na dzień poprawia i dodaje kolejne systemy ułatwiające gre :)

 

Dzisiaj wypiszę kolejną aktualizacje która zostanie wprowadzona.

 

Serwer naprawdę fajny. Grałem na nim i zamierzam grać. System questów rozwija się z dnia na dzień i zapowiada się bardzo fajne. Narazie nie jest to Pay2win bo nawet nie ma co kupić ale fajnie by było jakby to zostało. Jedynie administrację proszę o Bossy, Dłuższe Questy i nowe światy. Również przydała by się tablica z podstawowymi komendami, oraz mam pytanie: Czy kowal i ten podróżnik czy tam ktoś na spawnie będą coś robić? XD. Sam mam na tym serwerze wyspę i powiem, że tam można grać naprawdę długie godziny! Wyspy na początku są ubogie ale godzinka grania (na moim przykładzie) i już hoduję rośliny, mam nieskończone źródełko i dobro wyspę. Proszę też właścicieli o możliwość dodawania jakichś wysp do przyjaciół, dzięki czemu można by było u sąsiadów (na moim przykładzie) odbierać itemy. Serwer bardzo mi się podoba i będę na nim grał, oraz czekam na kolejne tryby. Serwer nie stoi i cały czas się rozwija co mnie pociesza. I to tyle z mojej oceny.

Pozdro :)

 

Dziękujemy!



#19 Vexu

Vexu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów
  • Vexu#0855
  • Hellotoyou16

Napisano 02 February 2018 - 17:49

Aktualizacja z dnia: 02.02.2018r.

 

- Poprawiony skinrestorer

- Dodano komendę /ogłoszenia

- Dodano /is rank

- Dodano /is calc

- Dodano komendę /sklep

- "wyremontowany" zasób sklepu w którym cały czas dodawane są nowe rzeczy.

- Estetyczna informacja o wejściu/wyjściu gracza

- Dodano nowe questy

- Dodano punkty za questy

- Arena PVP(W trakcie tworzenia)

 

Pozdrawiamy i zapraszamy!


Użytkownik Vexu edytował ten post 02 February 2018 - 17:52


#20 Lukasul

Lukasul

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Lukasul

Napisano 02 February 2018 - 18:37

Supcio Aktulizacja xD Te komendy znacznie ufajniają rozgrywkę. Ale i tak cały czas czekam na Survival xD
  • Vexu lubi to