Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wikipedia CraftPortal


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#1 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 22 January 2018 - 19:46

Dzień dobry, przychodzę z prośbą o reaktywacje wikipedii CraftPortalu. Mi się fajnie czyta tam artykuły a zwłaszcza ciekawostki. Możecie napisać swoje zdanie co o tym sądzicie, oraz oznaczę osoby odpowiedzialne za forum :)

 

@PanCake 

@Aziz

@Murshtin


Użytkownik grepolis edytował ten post 22 January 2018 - 19:47

grepolis.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Aziz

Aziz

    Legenda

  • Administrator
  • 4182 postów
  • Aziz

Napisano 22 January 2018 - 19:47

Wiki była w pełni "fanowska", a administracja nigdy nie miała z nią nic wspólnego.


  • HelloDoggo lubi to
Dołączona grafika
Ja tu tylko sprzątam
Na co mi pad gdy mam WSAD
"era kucyków na CraftPortal minęła" - Danio, 11 grudnia 2011; 22:52 "David z Getta" ~ Vermello
"Aziz to Aziz" - Mawi "Wielka księga epickich cycatów" ~ Soneillon
"Adikso rano kobiety w dniu ich siekiery." - Ransey

#3 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 22 January 2018 - 20:09

Craft Site Wiki to była niezależna zabawa ówczesnych użytkowników, która umarła dość dawno temu. Sporo artykułów zostało usuniętych, jeszcze więcej w ogóle nie napisanych. Obecnie jest tam śmietnik jeszcze większy niż był na początku i nie sądzę, żeby ktoś to reaktywował.



#4 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 22 January 2018 - 20:15

Osobiście bardzo popieram CraftSiteWiki i mam nadzieję, że Rohen trochę to ogarnie.


  • grepolis lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#5 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 22 January 2018 - 21:20

Jeśli ci tak na tym zależy to sam tam pisz, to od początku było tworzone przez użytkowników. Ja napisałem artykuł o sobie i więcej nie jestem w stanie zdziałać.


  • HelloDoggo lubi to


#6 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 22 January 2018 - 21:47

Ja mogę to reaktywować (ale w swoim stylu, @ Libter wszystko wyjaśni - nie mam przykładów, ponieważ zniknęły wraz z ancrapem)


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#7 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 22 January 2018 - 22:44

Ja mogę to reaktywować (ale w swoim stylu, @ Libter wszystko wyjaśni - nie mam przykładów, ponieważ zniknęły wraz z ancrapem)

 

BagsioPL to ty? Jeśli tak, to mniej trollingu a więcej samej pracy.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#8 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 January 2018 - 23:49

Wikia nigdy nie była popierana przez forum. Jak sam jej założyciel pisał, większość jej moderatorów została ukarana banem.

 

Sam pomysł jest głupi już u podstaw. 


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#9 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 January 2018 - 00:10

Wikia nigdy nie była popierana przez forum. Jak sam jej założyciel pisał, większość jej moderatorów została ukarana banem.

Sam pomysł jest głupi już u podstaw.


O nienienie teraz to ja się nie zgodzę, to będzie katharsis (czyli w tym przypadku selekcja naturalna), może to całkiem korzystnie wpłynąć na naszą małą społeczność. A to, że jest to pozbawione sensu? No cóż, ktoś dopiero co dom tutaj sprzedawał, w świetle tego nie brzmi to źle
  • Lewonier! lubi to

#10 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 23 January 2018 - 00:13

Popieram inicjatywę, tylko musiałoby to być nadzorowane, ponieważ każdy może dodać coś od siebie(chociażby administrator zatwierdzający zmiany wprowadzone przez użytkowników). 



#11 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 23 January 2018 - 00:21

Cz-czekaj, wy serio myślicie, że wiki o tym forum to dobry pomysł? Przecież ta witryna jest półmartwa i żyje tylko z tematów o serwerach, społeczność stoi w miejscy i nijak się nie powiększa, nie dzieje się ku kompletnie nic, a chlitto uniemożliwia wszelką inicjatywę użytkowników wykraczającą poza portal (i tym bardziej w jego obszarze xd). Ja bym nie ryzykował pernamentnym banem.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 23 January 2018 - 00:21

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#12 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 23 January 2018 - 00:26

No cóż, jak to się mawia - raz się żyje.



#13 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 23 January 2018 - 00:31

No cóż, jak to się mawia - raz się żyje.

No no, więc lepiej uważaj, bo drugiej szansy możesz już nie mieć xD


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#14 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 23 January 2018 - 00:36

Regulamin w ogóle to uwzględnia?



#15 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 23 January 2018 - 00:41

Regulamin w ogóle to uwzględnia?

Nie musi, forum jest własnością prywatną.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#16 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 23 January 2018 - 00:44

Nie musi, forum jest własnością prywatną.

Ciekawe cy czilito w ogóle na to wszystko patrzy, czy jak zwykle zapomniał czym jest CraftPortal.



#17 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 23 January 2018 - 01:44

Cz-czekaj, wy serio myślicie, że wiki o tym forum to dobry pomysł? Przecież ta witryna jest półmartwa i żyje tylko z tematów o serwerach, społeczność stoi w miejscy i nijak się nie powiększa, nie dzieje się ku kompletnie nic, a chlitto uniemożliwia wszelką inicjatywę użytkowników wykraczającą poza portal (i tym bardziej w jego obszarze xd). Ja bym nie ryzykował pernamentnym banem.

>Nijak się nie powiększa
>josziPL
>ElektroMajster
>Grepolis

>Kompletnie nic się nie dzieje
>Afera z f,c

Ogólnie mocno przesadzasz.

Popieram inicjatywę, tylko musiałoby to być nadzorowane, ponieważ każdy może dodać coś od siebie(chociażby administrator zatwierdzający zmiany wprowadzone przez użytkowników).
Administrator już jeden jest (cofnęło się z dwóch w procedurze adopcji projektu) i sprawdza wszystkie edycje (prawie nic).

Ja mogę to reaktywować (ale w swoim stylu, @ Libter wszystko wyjaśni - nie mam przykładów, ponieważ zniknęły wraz z ancrapem)
Forum nadal stoi i ma stać przynajmniej do 2020. Tylko wszystko zostało zarchiwizowane.

Craft Site Wiki to była niezależna zabawa ówczesnych użytkowników, która umarła dość dawno temu. Sporo artykułów zostało usuniętych, jeszcze więcej w ogóle nie napisanych. Obecnie jest tam śmietnik jeszcze większy niż był na początku i nie sądzę, żeby ktoś to reaktywował.
Sprawdziłem listę usuniętych artykułów, wszystko to spam/prawie puste strony.
Edit: Jednak nie sprawdziłem całej. Jeszcze może coś się że śmieci uda wygrzebać. Na przykład zadziwiająco aktualny, choć czteroletni artykuł o dziale z serwerami.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 23 January 2018 - 02:43


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#18 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 23 January 2018 - 01:58

>Nijak się nie powiększa
>josziPL
>ElektroMajster
>Grepolis

>Kompletnie nic się nie dzieje
>Afera z f,c

>sugeruj, że społeczność się rozrasta

>jako argument wymień 3 osoby, które pojawiły się na przestrzeni ~roku

 

>sugeruj, że spopularyzowanie się randomowej zbitki znaków jest ciekawym i wartym uwagi wydarzeniem


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#19 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 23 January 2018 - 02:25

>sugeruj, że społeczność się rozrasta
>jako argument wymień 3 osoby, które pojawiły się na przestrzeni ~roku
 
>sugeruj, że spopularyzowanie się randomowej zbitki znaków jest ciekawym i wartym uwagi wydarzeniem


Bullshit, jak masz tylko mówić jak to forum nie zdycha to idź lel
  • HelloDoggo lubi to

2AyfJ3g.png


#20 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 23 January 2018 - 02:47

>sugeruj, że społeczność się rozrasta
>jako argument wymień 3 osoby, które pojawiły się na przestrzeni ~roku
 
>sugeruj, że spopularyzowanie się randomowej zbitki znaków jest ciekawym i wartym uwagi wydarzeniem


Używałeś ,,nijak" i ,,kompletnie", więc twoje tezy można obalić nawet tak leniwą argumentacją jak moja. Wystarczyłoby nawet napisać, że do community dołączył jakiś piotrek2009 z działu serwery i napisał posta i obie twoje tezy obalone.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"