Skocz do zawartości


Zdjęcie

Server na hamachi dla kilku osób

VPN hamachi server dla kilku osób Nowy problem z serverem Działa tylko na ip z configu

Najlepsza odpowiedź Antol , 18 January 2018 - 17:34

Udało mi się rozwiązać problem. Pomógł mi w tym program evolve na którym server chodzi i nie wywala niczego jak na hamachi. Koledze wyżej dziękuje za odzew i zaraz rozdam te "diamenty". :P

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Antol

Antol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 18 January 2018 - 13:09

Witam.

Dlaczego server nie chce ruszyć po wpisaniu ip z hamachi? Z configu normalnie startuje i widać go w sieci lan na innym pc, a po wpisaniu ip z hamachi i próbie odpalenia server nie chce ruszyć.

 

a_hZWcLbSlaGaO41fHlN1g.png

 

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 18 January 2018 - 13:28

Zmień port serwera.


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#3 Antol

Antol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 18 January 2018 - 13:30

Dziękuje za odzew. A kolego możesz mi napisać na jaki port mam zmienić? Jestem w tym zielony i doceniam każdą pomoc.

 

Edit: Żaden inny port również nie działa, zaktualizowałem sterowniki do hamachi (windows update ze strony microsoft) i dalej nic. Problem jest taki, że serwer nie działa wyłącznie z IP z hamachi, bo IP z configu lub vpnu tunngle działa i serwer startuje. Nie mam pojęcia o co tu chodzi.

 

Reasumując: Wystarczy wykasować ip z hamachi i zostawić puste, aby serwer wystartował (identycznie po wpisaniu ip z configu 192.168... lub ip z tunngle - podobny vpn co hamachi)

Dziwny problem panowie i panie.


Użytkownik Antol edytował ten post 18 January 2018 - 15:02


#4 SaM

SaM

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 18 January 2018 - 15:17

Witam, masz uruchomiony ten program podczas włączania serwera?

 

P.S. Zamiast używać przestarzałego Hamachi polecam

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

.


CYnk6GR.png


#5 Antol

Antol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 18 January 2018 - 15:43

Tak, oczywiście hehe, a co do evolve wypróbuję. Możesz napisać mi coś więcej o tym programie?



#6 Antol

Antol

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 18 January 2018 - 17:34   Najlepsza odpowiedź

Udało mi się rozwiązać problem. Pomógł mi w tym program evolve na którym server chodzi i nie wywala niczego jak na hamachi. Koledze wyżej dziękuje za odzew i zaraz rozdam te "diamenty". :P







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VPN, hamachi, server dla kilku osób, Nowy, problem z serverem, Działa tylko na ip z configu