Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie stron internetowych i avatarów

HTML PROGRAMOWANIE GIMP WEBMASTER

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 KX-PRO

KX-PRO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 10 January 2018 - 21:03

KX-PRO

Usługi webmasterskie i graficzne

 

Kim jestem?

Jestem projektantem, który robi strony internetowe mam duże doświadczenie i jestem sklonny wykonać prace dosyc tanio. Lubie tez gry komputerowe.

 

Co umiem?

- HTML

- Gimp

Czego sie ucze?

- CSS

Moja strona

>

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Cena

Moge zrobic strone juz za 5zeta.

Do tego przyjmuje płatność PSC/SMS.


Użytkownik KX-PRO edytował ten post 11 January 2018 - 10:35

  • ad1x lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 xksrei

xksrei

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 10 January 2018 - 21:08

Przyznam że słabo to wyszło.... Strona jest słaba i kolory za bardzo jaskrawe... Grafika tez nie zachwyca ... 

Najważniejsze, że się starasz :)

[PS] Duże


Użytkownik xksrei edytował ten post 10 January 2018 - 21:14

Pozdrawiam xksrei  :)


#3 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 10 January 2018 - 21:14

xD
  • MrKisiel lubi to

2AyfJ3g.png


#4 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 10 January 2018 - 21:25

Na samym początku Twej wielkiej kariery, sugerowałbym naukę czytania słownika ortograficznego.


  • xksrei lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#5 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 10 January 2018 - 21:26

Chętnie skorzystam, ale jeśli mi za to zapłacisz (przynajmniej 20 złotych polskich)


  • Egzequtor i MrKisiel lubią to

#6 KX-PRO

KX-PRO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 10 January 2018 - 21:31

Chętnie skorzystam, ale jeśli mi za to zapłacisz (przynajmniej 20 złotych polskich)

moge zejść z ceny do 5zł, gdzie indziej drożej kosztują tego typu rzeczy.


  • ad1x lubi to

#7 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 11 January 2018 - 01:05

Grosza bym nie zapłacił. Taką stronę mogę zrobić samodzielnie w kilka minut i lepiej. To samo tyczy się grafiki.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#8 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 11 January 2018 - 01:06

To jakiś żart, tak?



#9 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 11 January 2018 - 09:04

hthrxPa.png

 

Znasz tabele, znacznik <a>, podstawowe opcje jakiejkolwiek customizacji strony (zmienianie koloru tła), wstawianie obrazków i tworzenie listy numerowanej czy tam punktowej.

 

I ty sie nazywasz webmasterem?


e

 

 


#10 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 11 January 2018 - 09:41

Mówisz o sobie, że masz duże doświadczenie, ale Twoje prace nijak nie odzwierciedlają tego w rzeczywistości. Bym nawet pokusił się tutaj o powiedzenie, że nie masz żadnego doświadczenia. 


8ifkn2I.png


#11 KX-PRO

KX-PRO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 11 January 2018 - 10:41

hthrxPa.png

 

Znasz tabele, znacznik <a>, podstawowe opcje jakiejkolwiek customizacji strony (zmienianie koloru tła), wstawianie obrazków i tworzenie listy numerowanej czy tam punktowej.

 

I ty sie nazywasz webmasterem?

Używam tabel rzeby zachowac r4besponsywnosc strony


Mówisz o sobie, że masz duże doświadczenie, ale Twoje prace nijak nie odzwierciedlają tego w rzeczywistości. Bym nawet pokusił się tutaj o powiedzenie, że nie masz żadnego doświadczenia. 

nie znasz sie nie wypowiadaj sie



#12 KX-PRO

KX-PRO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 11 January 2018 - 10:53

odswiezylem wyglad strony:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

teraz tworze lepsze avatary:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

i pocieniowane avatary

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#13 ..V..

..V..

    ..V..

  • Użytkownik+
  • 534 postów

Napisano 11 January 2018 - 11:02

Sądze to co inni wyżej, naucz się bardziej i potem rób to za pieniądze. Teraz to jest nic nie warte. Polecam filmy z kanału Pasja informatyki.

Użytkownik ..V.. edytował ten post 11 January 2018 - 11:07


#14 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 11 January 2018 - 11:07

 

nie znasz sie nie wypowiadaj sie

A skąd masz pewność, że się na tym nie znam? Jeżeli chodzi o języki opisowe typu html i css, to poznałem je jak byłem w gimnazjum. Z webowych języków programowania znam js i php, więc sądzę, że mam wystarczające doświadczenie, aby się wypowiadać w tym temacie. Jak dla mnie jesteś typowym trollem albo kimś kto ma mały problemik z główką.

PS. responsywnośc strony można zapewnić przy wykorzystaniu samego css... żadne tabelki nie są do tego potrzebne.  


8ifkn2I.png


#15 KX-PRO

KX-PRO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 11 January 2018 - 11:24

Sądze to co inni wyżej, naucz się bardziej i potem rób to za pieniądze. Teraz to jest nic nie warte. Polecam filmy z kanału Pasja informatyki.

twój post jest bez wartościowy, po co go napisałeś

 

A skąd masz pewność, że się na tym nie znam? Jeżeli chodzi o języki opisowe typu html i css, to poznałem je jak byłem w gimnazjum. Z webowych języków programowania znam js i php, więc sądzę, że mam wystarczające doświadczenie, aby się wypowiadać w tym temacie. Jak dla mnie jesteś typowym trollem albo kimś kto ma mały problemik z główką.

PS. responsywnośc strony można zapewnić przy wykorzystaniu samego css... żadne tabelki nie są do tego potrzebne.  

widać że się  nie znasz tabele są lepsze 



#16 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 11 January 2018 - 11:27

 

widać że się  nie znasz tabele są lepsze 

Hmm... w takim razie musisz to powiedzieć wszystkim współczesnym webdeveloperom, ponieważ nowoczesnej strony napisanej na tabelkach nie widziałem nigdy. Po co używać przestarzałych tabel, skoro w css istnieje reguła "media"? 


8ifkn2I.png


#17 Virtuosso

Virtuosso

    Znawca

  • Użytkownik
  • 212 postów
  • Virtuoz#0457
  • KDV_Virtuosso

Napisano 11 January 2018 - 11:35

Chcesz zrobić komuś stronę internetową, a popełniasz błędy ortograficzne xDD.Prace na prawdę na wysokim poziomie, sam Hypixel byłby zaszczycony zamówieniem od ciebie stron internetowych, na "wysokim" poziomie xDDDDD.

To wygląda jakbyś uczył się robić strony internetowe w gimnazjum, a pochwaliłeś się pracą na lekcji.

Jedno jest pewne, nikt ci za to nie zapłaci.

Ale i tak powodzenia :P



#18 Miszczcraft

Miszczcraft

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SebaG2000

Napisano 11 January 2018 - 12:00

Chcesz zrobić komuś stronę internetową, a popełniasz błędy ortograficzne xDD.Prace na prawdę na wysokim poziomie, sam Hypixel byłby zaszczycony zamówieniem od ciebie stron internetowych, na "wysokim" poziomie xDDDDD.

To wygląda jakbyś uczył się robić strony internetowe w gimnazjum, a pochwaliłeś się pracą na lekcji.

Jedno jest pewne, nikt ci za to nie zapłaci.

Ale i tak powodzenia :P

 

Dobrze napisane.

 

Polecam najpierw robić coś, co będzie za darmo np. avatary i jeśli zobaczysz, że ludzie będą to sobie brać, będzie im się to podobać to wtedy możesz zacząć robić coś na zamówienie. 


  • KX-PRO lubi to

#19 KX-PRO

KX-PRO

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 11 January 2018 - 12:04

Hmm... w takim razie musisz to powiedzieć wszystkim współczesnym webdeveloperom, ponieważ nowoczesnej strony napisanej na tabelkach nie widziałem nigdy. Po co używać przestarzałych tabel, skoro w css istnieje reguła "media"? 

rób strony tymi tanimi sposobami, ja nie ide na łatwizne 


Dobrze napisane.

 

Polecam najpierw robić coś, co będzie za darmo np. avatary i jeśli zobaczysz, że ludzie będą to sobie brać, będzie im się to podobać to wtedy możesz zacząć robić coś na zamówienie. 

szanuje krytyke, zastanowie sie nad tym



#20 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 11 January 2018 - 12:35

Nie masz żadnego doświadczenia i znikomą wiedzę. Próbujesz zachować pozory profesjonalizmu, ale pieprzysz bzdury jakich dawno nie czytałem. Twoje prace nie trzymają poziomu, ani nie mają wartości. CSS i HTML to podstawa, a ty ich nawet nie znasz.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: HTML, PROGRAMOWANIE, GIMP, WEBMASTER