Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ Technik/Programista ] Stworzę serwer według twojego pomysłu!

technik programista mc konfiguracja zabezpieczenia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 xKrzychuPL

xKrzychuPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • xKrzychu_

Napisano 13 December 2017 - 19:01

Witaj!

Zapewne wchodząc w ten temat poszukujesz kogoś kto dobrze i szybko przygotuje twój serwer Minecraft do działania!

Możesz mi zaufać!

 

Oferuję:

»  Doświadczenie - od kilku lat pracuję nad serwerami MC, które cieszyły się dobrymi wynikami!

» Konfiguracja optymalizacja serwerów Dedykowanych / VPS

» Konfiguracja i przygotowanie pluginów pod serwer według Twojego pomysłu!

» Znajomość API(Bukkit, Spigot, BungeeCord) oraz Javy na poziomie średnio zaawansowanym, którą z każdym dniem staram się poszerzać.

» Zabezpieczenie serwera przed podstawowymi zagrożeniami typu (blokada podstawowych pakietów powodujących lagi serwera)

» Dobry szybki kontakt

» W razie problemów - szybką pomoc skuteczne rozwiązanie

 

Oczekuję:

» Wynagrodzenia pieniężnego

» Dobrego kontaktu ze zleceniodawcą

» Wpłacenia zaliczki przed rozpoczęciem pracy

 

Kontakt:

» GG: 64408864

» Steam

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

» Skype: kriss24051


Użytkownik xKrzychuPL edytował ten post 21 January 2018 - 23:05

200.gif


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 25 January 2018 - 00:14

Skoro sie znasz na tym to takie szybkie pytanie? Czy dało by sie ogarnąć taką małą sieć serwerów na Craftserve: 1 Serwer Diamond Skyblock, 2 Serwer Diamond EasyHC, 3 Serwer Grass Lobby i 4 Serwer Grass BungeeCord? Albo masz jakąś propozycje? Prosze o pomoc :)


I czy dałbyś rade pomóc? , oczywiście zapłace przed rozpoczęciem współpracy. W BungeeCordzie jestem zielony a potrzebuje go :P



#3 xKrzychuPL

xKrzychuPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • xKrzychu_

Napisano 25 January 2018 - 14:31

Skoro sie znasz na tym to takie szybkie pytanie? Czy dało by sie ogarnąć taką małą sieć serwerów na Craftserve: 1 Serwer Diamond Skyblock, 2 Serwer Diamond EasyHC, 3 Serwer Grass Lobby i 4 Serwer Grass BungeeCord? Albo masz jakąś propozycje? Prosze o pomoc :)


I czy dałbyś rade pomóc? , oczywiście zapłace przed rozpoczęciem współpracy. W BungeeCordzie jestem zielony a potrzebuje go :P

 

Jeśli chodzi o sieci... Na twoim miejscu zakupiłbym jakiegoś średniej klasy VPS'a. Szczerze mówiąc nigdy nie byłem za stawianiem serwerów na tego typu hostingach "współdzielonych", a to dlatego, że nie jest to tak optymalne rozwiązanie jak serwer VPS. Jeżeli bd miał jakieś wątpliwości to zapraszam na GG podany w moim temacie. Bez problemu mogę Ci doradzić w takich kwestiach bezpłatnie :).

Pozdrawiam!


200.gif


#4 Atom998

Atom998

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 20 February 2018 - 20:11

Witam.
Widzę, że jesteś osobą, której szukam.
Zapraszam do zapoznania się z tym tematem bo może i Ty szukasz mnie  :D:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#5 Zbucki

Zbucki

    Zbucki

  • Użytkownik
  • 115 postów
  • Zbucki#1332
  • Zbucki1

Napisano 17 March 2018 - 22:49

Jeśli chodzi o sieci... Na twoim miejscu zakupiłbym jakiegoś średniej klasy VPS'a. Szczerze mówiąc nigdy nie byłem za stawianiem serwerów na tego typu hostingach "współdzielonych", a to dlatego, że nie jest to tak optymalne rozwiązanie jak serwer VPS. Jeżeli bd miał jakieś wątpliwości to zapraszam na GG podany w moim temacie. Bez problemu mogę Ci doradzić w takich kwestiach bezpłatnie :).
Pozdrawiam!



Co złego jest w stawianiu sieci serwerów na hostingu? Uzasadnij swoją wypowiedź, bo jestem ciekawy co o tym myślisz.
Przy VPS musisz wszystko sam robić - instalacja wszystkich potrzebnych rzeczy,konfiguracja,firewall,porty ogarnąć i dodatkowo jakieś zabezpieczenia.
Na hostingu masz prawie wszystko gotowe, do tego masz BOK, gdzie POWINNI Ci we wszystkim pomóc.
  • xKrzychuPL lubi to

#6 xKrzychuPL

xKrzychuPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • xKrzychu_

Napisano 19 March 2018 - 10:29

Co złego jest w stawianiu sieci serwerów na hostingu? Uzasadnij swoją wypowiedź, bo jestem ciekawy co o tym myślisz.
Przy VPS musisz wszystko sam robić - instalacja wszystkich potrzebnych rzeczy,konfiguracja,firewall,porty ogarnąć i dodatkowo jakieś zabezpieczenia.
Na hostingu masz prawie wszystko gotowe, do tego masz BOK, gdzie POWINNI Ci we wszystkim pomóc.

 

Fakt poruszyłeś sprawę odnośnie takich hostingów trochę od innej strony. Jest prawdą, że zakładając serwery/usługi na maszynach dedykowanych musisz po prostu znać się na rzeczy wiedzieć co i jak funkcjonuje itd. Jednak w mojej wypowiedzi na ten temat chodziło bardziej o aspekt wydajnościowy niż czysto techniczny. A nie ukrywajmy wydajność na tego typu hostingach z reguły leży. Pragnę również zwrócić uwagę na to, że nie twierdzę, że jest tak na wszystkich, ale jest tak na większości. Dlatego takie a nie inne moje odczucia co do tego typu hostingów. Nigdy nie byłem ich zwolennikiem właśnie przez wydajność. Raz podkreślam to słowo postanowiłem spróbować odpalić serwer na jednym z takich hostingów... co nie trudno się domyślić zakończyło się klapą wydajnościową (czyt. 30 osób przy tak zwanych ofertach "bez limitu" naraz i serwer leży - co nigdy mi się nie zadziało nawet przy serwerach z niedużą ilością pamięci RAM na VPS). Pozdrawiam serdecznie :D


  • Zbucki lubi to

200.gif


#7 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 29 May 2018 - 19:01

Średnie, konfiguracja serwera dedykowanego oraz podpięcie czy coś do VPS tak by funkcjonował on samodzielnie bez codziennego uruchamiania jest na YT

Znajdziesz to za darmo, po co płacić typowi skoro znajdziesz takie konfiguracje za darmo, bądź jeżeli znasz choć trochę język angielski to na pewno napiszesz na większych zagranicznych forach gdzie udzielą ci fachowej pomocy.

Reszta postu jest okej.


blak.png

 


#8 xKrzychuPL

xKrzychuPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • xKrzychu_

Napisano 30 May 2018 - 20:43

Średnie, konfiguracja serwera dedykowanego oraz podpięcie czy coś do VPS tak by funkcjonował on samodzielnie bez codziennego uruchamiania jest na YT

Znajdziesz to za darmo, po co płacić typowi skoro znajdziesz takie konfiguracje za darmo, bądź jeżeli znasz choć trochę język angielski to na pewno napiszesz na większych zagranicznych forach gdzie udzielą ci fachowej pomocy.

Reszta postu jest okej.

 

Ale nikt nie ukrywa, że jest to do znalezienia w internecie :) Jak dobrze wiemy poradników jest mnóstwo i jeszcze trochę. Bardziej chodzi tu o aspekt konfiguracji firewall'a itp.

No i oczywiście warto dodać, że jest to jedynie dodatek w ofercie i nijak ma się do ceny :)

 

Pozdrawiam serdecznie !


200.gif


#9 blyak

blyak

    Syn Diabła | Server Maker

  • Użytkownik+
  • 386 postów
  • blyak#8582
  • blakczu

Napisano 12 June 2018 - 15:24

W sumie ok :P 


blak.png

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: technik, programista, mc, konfiguracja, zabezpieczenia