Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Moderator][Budowniczy] Poszukuję


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 08 December 2017 - 20:41

Witam serdecznie, poszukuję Moderatorów oraz Budowniczych na serwer który aktualnie jeszcze nie wystartował a jest w tzw. Fazie robienia. Piszę wątek już teraz aby więcej osób miało szanse na dołączenie do grona administracyjnego bądź budowniczych..

 

 

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer będzie się nazywał "DzielnicaStrachu" a jego trybem będzie Survival ale podkręcony do tego stopnia aby nie był "EasyHc" z dodatkami na różne gierki typu. Parkour, Różnego rodzaju wyścigi, Labirynt itp.

 

  • Oczekuję: Kultury osobistej, aktywności, ortografii na poziomie dobrym, wieku powyżej: (13 lat - Budowniczy), (13 lat - Helper), znajomości w wybranej dziedzinie, możliwość rozmowy przez komunikator głosowy (Ts3).  

 

  • Oferuję: Rangę na serwerze/forum/ts3 z możliwością awansu podczas dobrego sprawowania, praca w kulturalnym i miłym gronie..

 

  • O mnie: Mam na imię Dawid, aktualnie na karku mam 15 lat... (Więcej informacji później

  • Kontakt: PW lub komentarz.. 

 

 

@EDIT: POSZUKUJEMY NA NOWO 2 HELPERÓW ORAZ 5 BUDOWNICZYCH !

ZAPRASZAMY !

 

 

Pozdrawiam..


Użytkownik Skazitelny edytował ten post 17 December 2017 - 12:06

  • Lipton_PL lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 CzornyRzydek

CzornyRzydek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • LooNixPL

Napisano 08 December 2017 - 20:47

Mogę pomóc w tym projekcie :)



#3 Lipton_PL

Lipton_PL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 08 December 2017 - 20:59

Jestem chętny na budowniczego lub na helpera


Użytkownik Lipton_PL edytował ten post 08 December 2017 - 21:01


#4 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 08 December 2017 - 21:06

Mogę pomóc w tym projekcie :)

 

Co masz na myśli ? 


Jestem chętny na budowniczego lub na helpera

 

Posiadasz ts3 ?



#5 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 08 December 2017 - 21:27

Zapraszamy chętnych tutaj na ts'a: 158.69.111.10:10902


Użytkownik Skazitelny edytował ten post 08 December 2017 - 21:42


#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 08 December 2017 - 21:50

 

  • Oczekuję: Kultury osobistej, aktywności, ortografii na poziomie dobrym, wieku powyżej: (10 lat - Budowniczy), (13 lat - Helper), znajomości w wybranej dziedzinie, możliwość rozmowy przez komunikator głosowy (Ts3).  
  • O mnie: Mam na imię Dawid, aktualnie na karku mam 15 lat... (Więcej informacji później

 

Jako, iż server jeszcze nie wystartował, dopowiem coś do wieku. Budowniczy chodzący do 3-4 klasy podstawówki nie ma w większości istotnej wiedzy na temat budownictwa i w najczęstszych przypadkach zwyczajnie się na tym nie zna. Co do Helpera - wiek jest prawidłowy. Minimalny wiek zaufania dla stanowisk to ok. 13 lat. Młodsi gracze to zwyczajnie dzieci, preferują własne korzyści i przyjemności niż pomaganie innym. Wracając do budowniczego - sugerowałbym najniższy wymagany wiek także 13 lat. Oczywiście mógłby być nieco wyższy.. zwyczajnie dbaj o to kogo przyjmujesz do ekipy. A na koniec odniosę się jeszcze do Twojego wieku. Jest nieco... niski jeśli chodzi o zarządzanie ekipą (nie sugeruję jednak, że nie dasz rady, sam będąc liderem pewnej sporej grupy dowodziłem starszymi ode mnie użytkownikami, starszymi i zarazem młodszymi). Problem może występować w tym, że podałeś liczbę swoich lat, starsi użytkownicy zwyczajnie znając Twój wiek mogą podstępem dążyć do własnych korzyści, także musisz wykazać się sprytem.

 

Ode mnie to tyle, mam nadzieję, że z ekipą rozwiniesz tak ambitny projekt jak Survival z małymi elementami rozrywki pobocznej (skuteczny zabójca nudy).

Pamiętaj także: Im lepsza ekipa, tym gorzej jest nad nią zapanować, im gorsza, tym łatwiej, bądź zwyczajnie lepszy.


  • wyslijp16 i Skazitelny lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 08 December 2017 - 22:01

Jako, iż server jeszcze nie wystartował, dopowiem coś do wieku. Budowniczy chodzący do 3-4 klasy podstawówki nie ma w większości istotnej wiedzy na temat budownictwa i w najczęstszych przypadkach zwyczajnie się na tym nie zna. Co do Helpera - wiek jest prawidłowy. Minimalny wiek zaufania dla stanowisk to ok. 13 lat. Młodsi gracze to zwyczajnie dzieci, preferują własne korzyści i przyjemności niż pomaganie innym. Wracając do budowniczego - sugerowałbym najniższy wymagany wiek także 13 lat. Oczywiście mógłby być nieco wyższy.. zwyczajnie dbaj o to kogo przyjmujesz do ekipy. A na koniec odniosę się jeszcze do Twojego wieku. Jest nieco... niski jeśli chodzi o zarządzanie ekipą (nie sugeruję jednak, że nie dasz rady, sam będąc liderem pewnej sporej grupy dowodziłem starszymi ode mnie użytkownikami, starszymi i zarazem młodszymi). Problem może występować w tym, że podałeś liczbę swoich lat, starsi użytkownicy zwyczajnie znając Twój wiek mogą podstępem dążyć do własnych korzyści, także musisz wykazać się sprytem.

 

Ode mnie to tyle, mam nadzieję, że z ekipą rozwiniesz tak ambitny projekt jak Survival z małymi elementami rozrywki pobocznej (skuteczny zabójca nudy).

Pamiętaj także: Im lepsza ekipa, tym gorzej jest nad nią zapanować, im gorsza, tym łatwiej, bądź zwyczajnie lepszy.

 

Dziękuje tobie bardzo za poradę, na pewno z niej skorzystam i oczywiście to co napisałeś zmieni się. Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam.



#8 Babsu

Babsu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 09 December 2017 - 08:53

Chętnie zgłaszam się na helpera. Posiadam ts'a, mam podejście do innych, potrafię pracować w grupie i  rozmawiać z każdym nie zależnie od wieku. Pojawię sie na ts'ie gdzieś po godzinie 12 :)

Pozdrawiam.



#9 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 09 December 2017 - 11:52

Chętnie zgłaszam się na helpera. Posiadam ts'a, mam podejście do innych, potrafię pracować w grupie i  rozmawiać z każdym nie zależnie od wieku. Pojawię sie na ts'ie gdzieś po godzinie 12 :)

Pozdrawiam.

 

Dobrze.. 



#10 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 09 December 2017 - 12:07

Cóż.. jak to dobrze rozkręcicie i nie będziecie się od razu próbowali wybić na "światowy poziom" (czyt. przy 2 gb ram ustawić 100 slotów i cieszyć się nie wiadomo z czego), to może nawet powstać ciekawy serwerek. Tak czy inaczej sądzę, że minimalny wiek na budowniczego jest wciąż zbyt mały. Budowanie w minecrafcie zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni przestrzennej, a nie sadzę, żeby istniało wielu 13 latków, którzy mają ją rozwiniętą na dostatecznym poziomie. Jeżeli uda Wam się stworzyć coś innego od easyhc i wzbogacicie to czymś dodatkowym, czego nie widziałem na innych serwerach, to z chęcią nawet bym sobie zagrał;) Powodzenia


  • Skazitelny lubi to

8ifkn2I.png


#11 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 09 December 2017 - 15:55

Jeden administrator został już przyjęty ! 

Serdecznie zapraszamy resztę zainteresowanych !



#12 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 09 December 2017 - 20:41

Został przyjęty nowy Helper !

Serdecznie zapraszamy resztę zainteresowanych !



#13 MrDawidos

MrDawidos

    Nowy

  • Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 10 December 2017 - 00:57

Cześć.

Jestem Dawid chętnie zgłoszę się na Helpera. Spełniam wszystkie wymagania. Na server poświęcił bym od 2 do 6 godzin. Umiem pracować w grupie i dobrze dogaduje się z graczami.

 

kontakt: Skype: mrdawido1 lub ts3

 

Pozdrawiam



#14 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 10 December 2017 - 01:02

Cześć.

Jestem Dawid chętnie zgłoszę się na Helpera. Spełniam wszystkie wymagania. Na server poświęcił bym od 2 do 6 godzin. Umiem pracować w grupie i dobrze dogaduje się z graczami.

 

kontakt: Skype: mrdawido1 lub ts3

 

Pozdrawiam

 

Ok, zapraszam jutro na ts3: 158.69.111.10:10902

Pozdrawiam ~ Skazitelny



#15 wyslijp16

wyslijp16

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • wyslijp16#8144

Napisano 10 December 2017 - 13:01

Jestem zainteresowany jako moderator więc podejme się wyzwania i wejde na Ts'a



#16 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 10 December 2017 - 15:21

Jestem zainteresowany jako moderator więc podejme się wyzwania i wejde na Ts'a

 

Serdecznie zapraszamy !

Zostało ostatnie miejsce na Helpera !



#17 Skazitelny

Skazitelny

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skazitelny

Napisano 10 December 2017 - 18:03

Uwaga !

Rekrutacja na Helpera zamknięta !

 

Wolne miejsca na budowniczego !



#18 FoxiuXd

FoxiuXd

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 13 December 2017 - 13:15

Witam chcial bym się zgłosic na budowniczego.Mozna jeszcze? Mam 15 lat ogarniam co nie co



#19 Babsu

Babsu

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 13 December 2017 - 13:59

Witam chcial bym się zgłosic na budowniczego.Mozna jeszcze? Mam 15 lat ogarniam co nie co

Wbij na ts'a podanego wyżej gdzieś o 16-17 ;)



#20 BorowPL

BorowPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • BorowPL

Napisano 13 December 2017 - 18:17

Witam, czy miejsce budowniczego jeszcze jest wolne?