Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8.8][NP][S] TASMANIA - DOMOSTWA !NOWOŚĆ!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 KlasykMinecraftPolska

KlasykMinecraftPolska

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • OTS_03_SVU

Napisano 07 December 2017 - 14:47

pelnaprez_qxseqqr.png


Użytkownik KlasykMinecraftPolska edytował ten post 29 December 2017 - 20:18


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 07 December 2017 - 15:56

To nie jest Survival, uświadomię Cię, że zrobiłeś EasyHC.


  • Serpico i Hevbis lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#3 pusiaczkowy

pusiaczkowy

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • pusiaczkowy

Napisano 07 December 2017 - 16:05

Wysoki drop = izi hc

Użytkownik pusiaczkowy edytował ten post 07 December 2017 - 16:05

4.png


#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 07 December 2017 - 17:07

To nie jest Survival, uświadomię Cię, że zrobiłeś EasyHC.

Otóż to.

Może i prezentacja stara się wmówić nam, iż jest to Survival. Jednakże twój serwer posiada cechy każdego przeciętnego EazyHc. Nic interesującego.


  • Egzequtor lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#5 KlasykMinecraftPolska

KlasykMinecraftPolska

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • OTS_03_SVU

Napisano 07 December 2017 - 17:57

Otóż to.

Może i prezentacja stara się wmówić nam, iż jest to Survival. Jednakże twój serwer posiada cechy każdego przeciętnego EazyHc. Nic interesującego.

Ja nic nie staram się wmówić Panowie :D Serwer rzeczywiście jest podobny do EasyHC, jest prosty, szybki, jednak zauważalne są pewne różnice np. brak stoniarek czy "obsydianowych cuboidów" szpecące serwery. Jakby nie patrzyć rozgrywka jest utrudniona przez poprzedzające stwierdzenie. Ja walczyć z nikim tu nie będę, bo znam nastawienie tego forum do IZI HC. Nie mniej jednak zapraszam na serwer! :D

 

Pisss 



#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 07 December 2017 - 18:55

Serwer rzeczywiście jest podobny do EasyHC, jest prosty, szybki

 

Dokładnie, na wersji 1.12.2 nie ma koxów i nie powinno tego być.

 

Jednak zauważalne są pewne różnice np. brak stoniarek czy "obsydianowych cuboidów" szpecące serwery.

 

,,Tasmanska Skrzynka" i ,,Skrzynka Blasku"... to jednak są te różnice, zwłaszcza, że jedną z nich można kupić.

 

Jakby nie patrzyć rozgrywka jest utrudniona przez poprzedzające stwierdzenie. 

 

Bo nadciągasz granicę między Survivalem, a EasyHC, w pewnym momencie po przekroczeniu tej granicy server będzie albo jednym albo drugim i rozgrywka nie będzie trudna, ale oczywista.

 

Ja walczyć z nikim tu nie będę, bo znam nastawienie tego forum do IZI HC. Nie mniej jednak zapraszam na serwer! :D

 

Pisss 

 

Walczyć jednak walczą Weterani Minecrafta ze złem takim jak EasyHC. Najbardziej bulwersuje to ukrywanie za survivalem i przywracanie zbędnych elementów usuniętych przez twórców gry. EasyHC to zło, a ze złem się walczy, zło się zwalcza, a chęcią do walki ze strony takich serverów jest ich istnienie, niszczenie społeczności Minecrafta, ograniczanie reputacji gry przez falę dzieciaków miażdżących myszki na serverach gdzie wersje mają połowę ich własnego wieku.

 

I po co? W jakim celu robisz taki server? Czy nie lepiej byłoby zrobić prosty, klasyczny survival, gdzie młodzi jak i starsi czuliby się szczęśliwi?


  • Somka lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 KlasykMinecraftPolska

KlasykMinecraftPolska

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • OTS_03_SVU

Napisano 07 December 2017 - 19:23

Dokładnie, na wersji 1.12.2 nie ma koxów i nie powinno tego być.

 

 

,,Tasmanska Skrzynka" i ,,Skrzynka Blasku"... to jednak są te różnice, zwłaszcza, że jedną z nich można kupić.

 

 

Bo nadciągasz granicę między Survivalem, a EasyHC, w pewnym momencie po przekroczeniu tej granicy server będzie albo jednym albo drugim i rozgrywka nie będzie trudna, ale oczywista.

 

 

Walczyć jednak walczą Weterani Minecrafta ze złem takim jak EasyHC. Najbardziej bulwersuje to ukrywanie za survivalem i przywracanie zbędnych elementów usuniętych przez twórców gry. EasyHC to zło, a ze złem się walczy, zło się zwalcza, a chęcią do walki ze strony takich serverów jest ich istnienie, niszczenie społeczności Minecrafta, ograniczanie reputacji gry przez falę dzieciaków miażdżących myszki na serverach gdzie wersje mają połowę ich własnego wieku.

 

I po co? W jakim celu robisz taki server? Czy nie lepiej byłoby zrobić prosty, klasyczny survival, gdzie młodzi jak i starsi czuliby się szczęśliwi?

Szczerze ? Robiłem, nikt nie grał ^^ Trzeba pogodzić się z prawdą, że obecnie Minecraft w Polsce sprowadza się do uproszczonych trybów. Klasycznie to grać można ale ze znajomymi na 3 slotowym serwie :( Ja daje tylko ludziom to w co chcą grać. Osobiście też wole takie rozwiązanie, bo na dużych serwerach nie ciężko o cheatera, który spartaczy nasz stracony czas, a w przypadku serwerów z przyspieszonymi ratami to po prostu tak nie boli. To wszystko.

 

Pozdrooo!



#8 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 07 December 2017 - 20:42

@up
Nikt nie grał bo pewnie słabo reklamowałeś serwer lub nic nie działo się na nim, oczywiście graczom szybko znudzi się taki serwer, ale po to jest administracja i pluginy urozmaicające grę aby było wiele możliwości gry a jednocześnie nie zmieniające klimatu klasycznego survivala.

Użytkownik Somka edytował ten post 07 December 2017 - 20:43


#9 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 07 January 2018 - 19:43

Nie odświeżaj tego wątku, bo i tak nikt nie zagra. Daję ci słowo, zrób porządny serwer, a będą chętni do gry.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg