Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa lista serwerów Minecraft - Zdobądź wyróżnienie na miesiąc!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 06 December 2017 - 09:24

Cześć. Ruszył właśnie nowy projekt gromadzący

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 w jednym miejscu. Nasza lista to nie tylko dobre miejsce do reklamy serwera, ale też możliwość wygenerowania dynamicznego bannera z ilością graczy online na forum czy stronę internetową. Dodanie serwera jest bezpłatne i zajmuje zaledwie kilka minut, poniżej dwa małe poradniki w formie video, jeżeli ktoś miałby z tym jakieś kłopoty:

 

Warto dodać serwer jak najszybciej, bowiem zbliża się rozstrzygnięcie konkursu na miesiąc darmowego wyróżnienia - zostaną wylosowane dwa spośród dodanych na początku serwerów. Myślę, że to całkiem fajna reklama, szczególnie dla nowego serwera. Prężnie się rozwijamy i kto wie jaki ruch będziemy mieć za miesiąc. 

 

Aby podnieść pozycje naszego serwera w rankingu, możemy na niego codziennie głosować. Jeżeli używamy pluginu "Votifier" możemy w edycji serwera go skonfigurować i nagradzać naszych graczy za głosowanie.

 

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

 

Pozdrawiam, miłego korzystania :).


  • Hevbis i grepolis lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 06 December 2017 - 10:28

Wątpię by takie strony nadal miały sens. Nie mają zbyt wielu użytkowników, a co za tym idzie, jeszcze mniejsza ilość graczy pojawia się na tych serwerach. Dobrym przykładem jest to forum, które daje nijaki przyrost serwerom tu promowanym.

 

Mimo wszystko życzę powodzenia. Strona wygląda profesjonalnie.


  • Grzesiek11 i Eukill lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 06 December 2017 - 10:47

Wątpię by takie strony nadal miały sens. Nie mają zbyt wielu użytkowników, a co za tym idzie, jeszcze mniejsza ilość graczy pojawia się na tych serwerach. Dobrym przykładem jest to forum, które daje nijaki przyrost serwerom tu promowanym.

 

Mimo wszystko życzę powodzenia. Strona wygląda profesjonalnie.

 

Dziękuję uprzejmie za opinie. Wbrew pozorom mają naprawdę sporo użytkowników, bo po wpisaniu do wyszukiwarki "Serwery Minecraft", czy jakiegoś konkretnego typu, trafiasz właśnie tam. Ponadto to całkiem fajny dodatek do pozycjonowania, bo jednak można umieścić link do strony, a nawet filmu na youtube.  Nie wspominając już o bannerach, które są świetnym dodatkiem na stronę, czy forum. 

 

Co do przyrostu - skądś ludzie muszą być. Zgodzę się, że o wiele lepszym sposobem reklamy będzie uderzenie o nią do potężnego YouTubera z tej właśnie branży, ale będzie to też kosztowne... I to bardzo :)

Pozdrawiam!



#4 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 06 December 2017 - 15:12

Strona jest naprawdę fajna i godna polecenia. Można tam dodać nawet swój banner, który jest widoczny na stronie oraz typ serwera, co bardzo się przydaje osobom poszukującym miejsca do grania.

Pozdrawiam.
  • Eukill lubi to

#5 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 07 December 2017 - 14:03

Wątpię by takie strony nadal miały sens. Nie mają zbyt wielu użytkowników, a co za tym idzie, jeszcze mniejsza ilość graczy pojawia się na tych serwerach. Dobrym przykładem jest to forum, które daje nijaki przyrost serwerom tu promowanym.

 

Mimo wszystko życzę powodzenia. Strona wygląda profesjonalnie.

Hevbis ma 100% rację i żeby to potwierdzić wystarczy wbić na stronę. Stronę, nie trzy, nie chociaż dwie, tylko jedną. Potem jeszcze tylko zobaczyć na to, ile ludzi gra na tych serwerach, jest jeden na którym jest całkiem sporo, reszta prawie pusta. Ale co ja tam wiem :P przez tę stronę na pewno przewijają się miliony ludzi dziennie i wstawianie na nią reklamy swojego serwera ma jakikolwiek sens. Niby to jest za darmo, ale i tak szkoda tych kilku sekund xd


  • Eukill lubi to

#6 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 07 December 2017 - 14:39

Moja tapeta ;] Co do tematu... pomysł na stronę chyba trochę oklepany. Nie wiem czy przyniesie jakieś realne zyski ogłaszającym się, no ale jeśli faktycznie jest na to popyt ¯\_(ツ)_/¯

 

BAxFRXo.png


  • Kacprus i Eukill lubią to

#7 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 07 December 2017 - 16:07

Hevbis ma 100% rację i żeby to potwierdzić wystarczy wbić na stronę. Stronę, nie trzy, nie chociaż dwie, tylko jedną. Potem jeszcze tylko zobaczyć na to, ile ludzi gra na tych serwerach, jest jeden na którym jest całkiem sporo, reszta prawie pusta. Ale co ja tam wiem :P przez tę stronę na pewno przewijają się miliony ludzi dziennie i wstawianie na nią reklamy swojego serwera ma jakikolwiek sens. Niby to jest za darmo, ale i tak szkoda tych kilku sekund xd

 

Jak uważasz, ja nikogo do tego nie zmuszam. Parę sekund dla możliwości lepszego pozycjonowania w wyszukiwarce poprzez umieszczenie linku na stronie tematycznej (w tym przypadku naszej) i w dodatku w przyszłości z pewnością jakiś ruch z tego.. Ja bym poświęcił te kilka sekund, ale jak kto lubi :D.

 

Moja tapeta ;] Co do tematu... pomysł na stronę chyba trochę oklepany. Nie wiem czy przyniesie jakieś realne zyski ogłaszającym się, no ale jeśli faktycznie jest na to popyt ¯\_(ツ)_/¯

 

BAxFRXo.png

Dzięki za opinię! Pozdrawiam :).



#8 ..V..

..V..

    ..V..

  • Użytkownik+
  • 534 postów

Napisano 10 December 2017 - 18:35

strona ciekawa,

mimo mojego negatywnego stosunku do tego typu list to ta jest całkiem ok ;)

według mnie dobrym było by bardziej wyróżnienie typu/kategorii serwera



#9 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 10 December 2017 - 19:02

Polecam stronę :) Miły support, można się łatwo dogadać i dodatkowo się szybko rozwija.

 

My już  dodaliśmy tam serwer: 

 

8d563c3ccd8eb.jpg


  • Eukill lubi to

grepolis.png


#10 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 12 December 2017 - 12:58

strona ciekawa,

mimo mojego negatywnego stosunku do tego typu list to ta jest całkiem ok ;)

według mnie dobrym było by bardziej wyróżnienie typu/kategorii serwera

Pomyślimy w tym kierunku, dzięki!

 

 

Polecam stronę :) Miły support, można się łatwo dogadać i dodatkowo się szybko rozwija.

 

My już  dodaliśmy tam serwer: 

 

8d563c3ccd8eb.jpg

Dzięki za opinie, również bardzo miło się współpracuje :).


  • grepolis lubi to

#11 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 04 April 2018 - 13:41

Odświeżam temat i zapraszam do korzystania z naszej listy! Generujemy coraz większe wyświetlenia i prężnie się rozwijamy piastując już dobre miejsca w wyszukiwarkach pod topowymi frazami, przez ostatni miesiąc uzyskaliśmy niemal 3000 odsłon i ponad 700 unikalnych użytkowników. Myślę, że warto pochylić się nad darmową reklamą w naszym serwisie, ponieważ mimo stosunkowo niezłych wyświetleń serwerów wciąż jest mało, bo istniejemy zaledwie kilka miesięcy :).

 

PS już niedługo planujemy wprowadzić możliwość dodawania serwerów bez rejestracji, jednak w celu lepszej administracji serwerem nadal ją zalecamy!


Użytkownik Eukill edytował ten post 04 April 2018 - 13:41


#12 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 23 April 2018 - 12:39

Witajcie. Nasza lista serwerów

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 rozwija się bardzo prężnie i osiąga coraz to lepsze wyniki w wyszukiwarkach. Dzięki temu wczoraj odnotowaliśmy ruch na poziomie 124 unikalnych użytkowników, statystyki rosną z dnia na dzień, dlatego myślę, że 

Dlaczego warto umieścić serwer w naszej liście?

Stosunkowo mało serwerów. Proces dodawania z rejestracją procentuje tym, że serwery do listy dodają tylko naprawdę zainteresowane tym osoby, my sami też nie dodajemy serwerów z internetu. Dzięki temu zainteresowani dużo łatwiej znajdą Wasz serwer.

Możliwość wygenerowania bannera ze statusem serwera. Pozwala on wstawić Wam na forum czy stronie banner ze statusem serwera i ilością graczy na nim.

-  System głosowań - zachęcając graczy do głosowania na Wasz serwer możecie osiągnąć lepszą pozycje na liście.

Wyróżnienie plasuje Wasz serwer na górze listy wraz z obramowaniem, dzięki temu serwer jest bardzo widoczny, losowanie odbędzie się 06.05.2018 - trzy serwery wygrają darmowe wyróżnienie na miesiąc! 

W konkursie udział wezmą wszystkie serwery dodane przed losowaniem 06.05.2018, także te, które w spisie były już przed ogłoszeniem konkursu!

 

Zapraszamy też do współpracy z nami duże serwery/portale dotyczące minecraft. Discord: Eukill#6366, e-mail: [email protected]



#13 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 17 January 2019 - 13:28

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 doczekała się kolejnej aktualizacji! Tym razem były to głównie poprawki z zakresu bezpieczeństwa i optymalizacji pod kątem pozycjonowania. Ale mamy dla Was coś ciekawego!

 

1. Serwery dodane przed 24.01.2019 wezmę udział w losowaniu na trzy darmowe wyróżnienia na stronie głównej! Warto dodać swój serwer, ponieważ takie wyróżnienie zapewni Wam dotarcie do bardzo dużego grona graczy (miesięcznie około 12 000 graczy!)

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

2. Żeby aktualizacja, z której naprawdopodobniej nic ciekawego nie zobaczycie nie była jedyną w tym czasie, postaramy się o spory update szaty graficznej. Śledźcie uważnie! :)



#14 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 24 January 2019 - 08:24

Wyróżnienie na miesiąc wygrywają następujące serwery:

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Gratulujemy! Jeżeli nie zdążyliście dodać serwera na czas, nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić to teraz. Zawsze losujemy serwery spośród całej puli, a nie tylko tych nowych, dodanych w czasie losowania :).



#15 Eukill

Eukill

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 03 March 2019 - 11:15

Losowanie - do wygrania 5 wyróżnień na miesiąc

Został naprawiony błąd z wyświetlaniem polskich znaków - serwery, które miały je w swoim opisie i były niepoprawnie wyświetlane, zostały zedytowane lub pozbawione opisu. Prosimy o sprawdzenie swoich serwerów i dodanie opisu. Serwery z poprawnym opisem na przynajmniej 200 znaków (można policzyć

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

) wezmą udział w losowaniu, w którym 17.03.2019 wylosujemy pięć serwerów, które otrzymają darmowe wyróżnienie na miesiąc.

 

Zapraszamy - 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować