Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][Np][Sv/rpg] Goldage.pl - Nowa, lepsza edycja w Piątek o 19:00!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 22 November 2017 - 21:31

mUjNAHs.png

Nowa edycja królestw 16.03.2018 o godzinie 19:00, serdecznie zapraszamy na otwarcie :D

» IP serwera: GoldAge.pl

» Tryb: Survival + Królestwa

Wersja: 1.11.2-1.12.2

» TeamSpeak3: ts3.goldage.pl

» Drop: Z rudy

» Autoryzacja: NoPremium / Premium

 

Głównym celem rozgrywki jest stworzenie najpotężniejszego królestwa.
Największa i silnego pod każdym względem, najważniejszym punktem królestwa jest główny teren tam gdzie znajduje się nexus (magiczna latarnia). Gdy wróg zaatakuje ten teren może przejąć cały majątek królestwa. Żeby skutecznie bronić tych terenów trzeba wydać dużo ilość punktów na wieżyczki, ulepszenia championa, jednakże najważniejszą role odgrywają członkowie twojego królestwa.
 

INFORMACJE OGÓLNE

 

» Nether: Włączony
» End: Włączony
» Poziom: Hard
» Brak faworyzacji
» Dzienny bonus
» Wpadanie surowców prosto do ekwipunku
» Zaawansowany AntiCheat
» Ranking z TABem
» Ponad 2000 linijek zadań od mieszczan
» Pomoc w menu (I wiele więcej)
» Filtr chatu
» Particles
» Dobra maszyna zapewnia nam brak lagów na serwerze
 
 
Zadania od NPC
   Jak na pewno sam zauwazyles przechadzajac się po spawnie mamy NPCtow z zadaniami (questami). Możesz z nimi pogadać, mogą Ci zaproponować fajne zadanie, gdzie łatwo i przyjemnie zdobedziesz itemy, pieniądze, punkty królestw. Zadania są na prawdę przeróżne!
 
Na czym polega gra na GoldAge?
Serwer łączy w sobie różne style gry począwszy od survivala, RPG, MMO i kończąc na wojnach królestw. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i swoich znajomych Ogółem mówiąc gra na tym serwerze polega na ulepszaniu gildii, wykonywaniu zadań (questów), awansowaniu na klasy (role) postaci i rozwijaniu statystyk postaci.
 
Jak dobrze zaczac gre?
 No przede wszystkim powineneś na dobry początek znaleźć sobie królestwo. Popytaj stałych graczy, na pewno ktoś cię przyjmie! Zawsze możesz też założyć własne królestwo. Niezbędne wtedy będzie przeczytanie pełnego poradnika do królestw: /k info. Dobrym rozwiązaniem jest też robienie zadań (questów). Jest to łatwy sposób zdobycia itemów na start.
 
VLIu8Il.png
26167395_1958123417781847_45713622528849
26230520_1958123671115155_2290797468473026169399_1958123761115146_89793697146141

Użytkownik Ask3r edytował ten post 12 March 2018 - 15:36

Daj diamencika <3

4.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 22 November 2017 - 21:54

Co się stało z poprzednią twoją serwerownią GoldAge?

#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 22 November 2017 - 22:01

Dobra prezentacja serwera, z tego co widzę rozrywka jest bardzo urozmaicona, po otwarciu z przyjemnością wejdę na serwer i sprawdzę go swoim okiem.

#4 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 23 November 2017 - 16:17

Co się stało z poprzednią twoją serwerownią GoldAge?

"Serwerownia" jest ta sama, nie miałem czasu na prowadzenie serwera i byłem zmuszony zamknąć serwer.

 

Dobra prezentacja serwera, z tego co widzę rozrywka jest bardzo urozmaicona, po otwarciu z przyjemnością wejdę na serwer i sprawdzę go swoim okiem.

Dziękuje za opinie.


Daj diamencika <3

4.png


#5 machelko

machelko

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 02 December 2017 - 22:47

Po przeczytaniu prezentacji nabrałem wielkiej ochoty zagrać na serwerze, ale trzeba czekać do 15 grudnia! no grzech!

Zainteresował mnie również aspekt, gdzie zdobywa się surowce wykopując rudę. Po przemyśleniu stwierdzam, że to świetny pomysł szczególnie dlatego, że serwery z tym trybem nie cieszą się dobrą sławą. Dla mnie gdzie w mc grałem parę miesięcy, kilkukrotnie zdobywając wszystko, co tylko możliwe ponowne kopanie setek tuneli itp. nie uśmiecha się i sprawia, że momentalnie tracę chęć na grę.

Także, na papierze wygląda to świetnie za dwa tygodnie przekonam się, czy również od strony praktyczniej jest profesjonalnie. Do zobaczenia w grze :D


  • Aysel_ lubi to

#6 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 02 December 2017 - 23:14

Zainteresował mnie również aspekt, gdzie zdobywa się surowce wykopując rudę. Po przemyśleniu stwierdzam, że to świetny pomysł szczególnie dlatego, że serwery z tym trybem nie cieszą się dobrą sławą.


co

@topic
Prezentacja słabo zrobiona.
Informacje ala:Takie
Są najgorszym pomysłem, szpecá tą.
Będą tu Vipy/Svipy?
Napisałeś że wcześniej nie miałeś czasu na oroawdzenie tego, teraz znajdziesz?

9eeff5b4f0c6f38c.png


#7 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 12 December 2017 - 17:10

Dziękuje za opinie! :)


Daj diamencika <3

4.png


#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 13 December 2017 - 20:16

Wielokrotnie wypowiadałem się na temat tego servera i nie zawsze pozytywnie, jednak gdy ujrzałem w tagach tego tematu ,,rpg" to uznałem, że nie może pozostać to bez konsekwencji.

Nazywajmy rzeczy po imieniu, tak słaby server jak ten zwyczajnie nie ma prawa pasować do kategorii RPG, bo Polskie serwery RPG (w większości obecnie jako projekty) są tworzone na bardzo wysokim poziomie i zbędny tag ,,rpg" nie poprawi sytuacji tego servera, a jedynie wprowadzi w błąd bardziej zaawansowanych i znaczących graczy.

Udawanie tutaj profesjonalnego servera, który jest EasyHC z elementami typowego survivalu (1.12.2, tryb: survival, plugin na gildie). VilaggerShopy są jednym z najgorszych rzeczy na tym serverze.

 

Ogólnie to największy problem sprawia tutaj próba podszywki pod RPG, którym ten server nie jest, na pewno nie był i nigdy nim nie będzie.

Kolejnym elementem jest tutaj admin. Admin raz zamyka, raz otwiera server, jak się nie mylę jest to minimum trzeci jego server w tym roku, więc na profesjonalizm liczyć nie warto.

 

To chyba wszystko.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 14 December 2017 - 16:55

Wielokrotnie wypowiadałem się na temat tego servera i nie zawsze pozytywnie, jednak gdy ujrzałem w tagach tego tematu ,,rpg" to uznałem, że nie może pozostać to bez konsekwencji.

Nazywajmy rzeczy po imieniu, tak słaby server jak ten zwyczajnie nie ma prawa pasować do kategorii RPG, bo Polskie serwery RPG (w większości obecnie jako projekty) są tworzone na bardzo wysokim poziomie i zbędny tag ,,rpg" nie poprawi sytuacji tego servera, a jedynie wprowadzi w błąd bardziej zaawansowanych i znaczących graczy.

Udawanie tutaj profesjonalnego servera, który jest EasyHC z elementami typowego survivalu (1.12.2, tryb: survival, plugin na gildie). VilaggerShopy są jednym z najgorszych rzeczy na tym serverze.

 

Ogólnie to największy problem sprawia tutaj próba podszywki pod RPG, którym ten server nie jest, na pewno nie był i nigdy nim nie będzie.

Kolejnym elementem jest tutaj admin. Admin raz zamyka, raz otwiera server, jak się nie mylę jest to minimum trzeci jego server w tym roku, więc na profesjonalizm liczyć nie warto.

 

To chyba wszystko.

Tag "rpg" jest jak najbardziej odpowiedni, zostały wprowadzone elementy które powinny się znależć na takowym trybie.

Co do EasyHC (haha) to nie wiem skąd wysysasz te informacje, tryb survival (przecież nie creative), gildie to nie standardowo funnyguilds czy inne tego typu tylko kingdoms+ co się BARDZO wyróżnia, na serwerach które polecasz również są "Gildie" czy villagershop i nie masz żadnego problemu :)

 

I było to pierwsze zamknięcie serwera od 1.5 roku działalności, wcześniejsze "zamknięcie" to była zmiana domeny która nadal działa mianowicie mchusi.pl.


Daj diamencika <3

4.png


#10 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 15 December 2017 - 18:41

Czekam na start i wejdę, zobaczyć co to za serwer ;D 


grepolis.png


#11 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 16 December 2017 - 18:18

Czekam na start i wejdę, zobaczyć co to za serwer ;D 

Podobał się start? :D

 

Serwer działa już dzień i poprawiliśmy masę błędów, serdecznie zapraszamy do gry!


Daj diamencika <3

4.png


#12 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 31 December 2017 - 15:41

Zapraszamy was już w piątek 12.01.2018 o godzinie 19:00 na nową edycję serwera Survival + Królestwa! Czeka na was wiele atrakcji i nowości, oraz doskonała zabawa i zmiana hostera 1f601.png
A tymczasem zapraszamy do gry na SkyBlocku, a niebawem SkyPVP!

 

Nie wiem czy wiecie ale prowadzimy rekrutacje na forum:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Daj diamencika <3

4.png


#13 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 14 January 2018 - 09:44

Bardzo polecam wejść :) Gdyby ktoś szukał królestwa to zgłaszajcie się na forum do mnie :P 


  • Aysel_ lubi to

grepolis.png


#14 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 14 January 2018 - 13:28

Bardzo polecam wejść :) Gdyby ktoś szukał królestwa to zgłaszajcie się na forum do mnie :P

Dziękuje za opinie! :D


  • grepolis lubi to

Daj diamencika <3

4.png


#15 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 29 January 2018 - 16:43

Odświeżam za pomocą postu.


Daj diamencika <3

4.png


#16 DDoski

DDoski

    Nowy

  • Użytkownik
  • 14 postów
  • DDoski

Napisano 03 February 2018 - 19:04

"Wpadanie surowców prosto do ekwipunku"-Fake

 

"Dobra maszyna zapewnia nam brak lagów na serwerze"- proszę was są takie lagi że więcej chodzę do tyłu niż do przodu
i mapa 2 biomy na mapie to tyle co da się znalezć żadnej jungli świerkowego lasu itd.

 



#17 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 03 February 2018 - 19:42

Prezentacja jest już stara więc większość dodatków uległo zmianie.
Biomow na mapie łącznie jest 8 :)

Lagów na serwerze nie ma już od dłuższego czasu jedyne z czym mamy problem to ping ponieważ serwer bungeecord znajduje się na starej maszynie. a serwer survival jest na ulokowany w polskiej lokalizacji.
  • DDoski lubi to

Daj diamencika <3

4.png


#18 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 04 February 2018 - 19:58

Odświeżam za pomocą postu.


Daj diamencika <3

4.png


#19 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 09 February 2018 - 16:08

Odświeżam za pomocą postu.


Daj diamencika <3

4.png


#20 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 13 February 2018 - 19:33

Nowa edycja w piątek o godzinie 19:00! :D


Daj diamencika <3

4.png