Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Admin][Moderator][Grafik] Turida StoryRPG (OTWARTE)

Inne [Programista] [Moderator] [Technik] [Budowniczy] [Youtuber]

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 21 November 2017 - 17:00

Status: AKTYWNE

  • Nazwa i opis projektu/serwera:

Witam, poszukuję pełnego składu do prowadzenia serwera tj. kadry administracyjnej, moderacji, budowniczych, YouTuberów oraz technika. 
 
Serwer to połączenie trybów Fabularny-RPG (nie zabraknie tez PVP oraz PVE) z różnymi mini-gierkami na bazie dungeonów ukrytych na mapie, które będzie można przejść samemu lub tylko w zespole.
Do tego mapa surowcowa gdzie będzie można pozyskać elementy na sprzedanie oraz wyposażenie kwater czy innych obiektów graczy. Ochrona terenów fabularnych oraz kwater graczy.
 
P2W znikome - z przedmiotów wspomagających można kupić tylko elementy lecznicze, poza wspomagającymi będzie można zakupić tytuły szlacheckie wymagane do założenia wioski/miasta lub wykupienia kwater czy to dla gildii czy prywatnie.
 
Gildie bardziej jako zawody a nie grupy z własnym cuboidem które walczą miedzy sobą. 
Pod serwer chciałbym podłączyć mój launcher w nowej wersji (nieopublikowane)
 
Nazwa: TuridaStoryRPG

  • O mnie:

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu serwerów (uczestniczyłem w powstaniu oraz prowadziłem jeden z pierwszych w Polsce serwerów WOM - prapoczątki minecrafta) 
Wojownicy Piwnicy, Piwnica, MCPiwnica, MCP, Vengard, serwery YouTuberów (min. Nieetyczna, SabiNitta) oraz Turida MMORPG (która nie została opublikowana) i parę innych których już nie pamiętam.
Jestem osobą dorosłą ze stałym źródłem dochodu i jestem w stanie opłacać serwer gry
Posiadam swój serwer www na którym mogę postawić stronę i forum z domeną .pl oraz w pełni je skonfigurować.
 
Nie mam czasu na robienie wszystkiego w pojedynkę, dlatego też napisałem to ogłoszenie.
 
Z potencjalnych zgłoszeń wybiorę kilka i przeprowadzę rozmowę kwalifikacyjną. 
Na serwerze będę pełnił rolę wspomagającą, coś w stylu nadzorcy. Co za tym idzie nie obejmę miejsca w kadrze administracyjnej. Tutaj wkraczacie Wy.

  • Oferuję:

-Posady
    Administrator globalny x1 (Administrator na serwerze oraz forum, jest to coś typu "główny admin")
    Administrator gry / forum (serwer x2, forum x1)
    Moderator gry / forum (w zależności od ilości graczy oraz ekipy) (Technik otrzymuje moderatora z możliwością awansu za wzorową i postępową pracę)
    YouTuber (osoba która sprowadzi na serwer n ilość osób)
​    Technik (ktoś, kto będzie pisał dla nas autorskie pluginy oraz skrypty, zarządzał pluginami)

​    Grafik (osoba która zrobi nowe logo i będzie się zajmować paczką serwerową oraz oprawą graficzną naszej strony oraz forum)
-Brak składek serwerowych (nie musicie mieć żadnego wkładu pieniężnego)
-Doświadczenie, które zyskacie przy naszej współpracy z pewnością przyda się w przyszłości.
-Serwer WWW oraz gry dostosowany do potrzeb - opłacane terminowo.
 
Jeśli jesteś zachłanny na coś więcej to napisz o tym w wiadomości prywatnej.

  • Oczekuję:

Tutaj sprawa raczej oczywista.
Szukam ludzi którzy wiedzą co robią i jak to zrobić. 
Preferuję kandydatów powyżej 14 roku życia, jeśli masz mniej ale bardzo chcesz się zgłosić - napisz mi dlaczego powinienem Cię wybrać, krótko, w trzech zdaniach.
 
Co do Technika / Programisty ​wymagam pełnego wglądu w kod źródłowy wszelkich dodawanych autorskich pluginów/dodatków/skryptów. Wprowadzane przez Was dodatki mają działać sprawnie i nie obciążać zbytnio serwera. Zależy mi na całkowitym braku "lagów" ze strony serwera.
Wasze zadanie jest bardzo proste - strona techniczna serwera - czyli zarządzanie pluginami, pobieranie, konfiguracja oraz ich pisanie.
 
YouTuber​'em może być każdy z przynajmniej 200 subami na YouTube, kto zrobi SWOJĄ WŁASNĄ reklamę serwera/projektu. Ranga zostanie przyznana kiedy zaprosicie na serwer minimum 20 ludzi.
Moderacja ​ma dbać o porządek na serwerze oraz forum. Jest to swego rodzaju straż miejska serwera. 
Administracja ​wraz ze mną zarządza całym interesem.
Budowniczy ​no kurde budują c'nie? 
 
Dodatkowo - wymagam sporej aktywności, jeśli nie możesz być w grze - bądź na forum. Chcę żeby ekipa była zawsze zgrana. Nadużywanie uprawnień wiąże się z utratą posady. 
 
Jeśli chcesz dołączyć do ekipy tylko dlatego, że chcesz być administratorem to uprzedzam - Twoje podanie zostanie z góry skreślone. Szukam tylko osób które pomogą mi w tworzeniu serwera i wniosą do niego coś od siebie.

  • Kontakt / wysyłanie zgłoszeń:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik needpvp edytował ten post 07 December 2017 - 06:30

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SmutnyPiotrek

SmutnyPiotrek

    pogromca gołębi

  • Użytkownik+
  • 157 postów
  • Nycaff

Napisano 21 November 2017 - 17:24

Zgłaszam na rangę Technik.

 

O mnie: Jestem Piotrek, posiadam zaawansowane i wieloletnie doświadczenie technika, pracowałem na przykład na serwerach: Kwadratowa Masakra, Mc.Majkrafci.pl.

Umiem tworzyć programy w C++ oraz posiadam doświadczenie w różnych silnikach, umiem tworzyć pluginy, skrypty w Skript, oraz Javascripty w SkriptCraftcie.

 

Oferuję: Nie lagujące skrypty (mały kod), dobre pluginy, dużą wiedzę na temat różnych pluginów (znanych i nieznanych), znam te podstawowe wyższe i zaawansowane komendy, ogarnięcie w zespole.

 

Oczekuje: Ogarniętej ekipy, zgrania w zespole, oraz tyle! :)

 

Proszę o kontakt pod PW.


  • needpvp i Xedraxus lubią to

Chcesz zostać elektronikiem? Chcesz porozmawiać z innymi użytkownikami na temat elektroniki? Wejdź na serwer https://discord.gg/Jmmhucd

Uwaga. Ten serwer jest tylko dla zainteresowanych elektroniką. 

 

 

 

SkriptCraft (javascript w minecraft): https://craftportal....w/#entry1184934

 

MRT Minecraft Repair Tool: https://craftportal....o/#entry1196551


#3 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 21 November 2017 - 18:48

@SmutnyPiotrek Jestem jak najbardziej na tak :) Na priv podaję Ci adres forum.
 
Obniżam wymagania wiekowe do czternastu lat. Poniżej tego progu obowiązuje kilkuzdaniowa wypowiedź "dlaczego ja".
Zapraszam do zgłaszania się, to nie boli a ja nie gryzę :)


Użytkownik needpvp edytował ten post 21 November 2017 - 19:33

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#4 FilipeczekPL

FilipeczekPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 22 November 2017 - 14:20

Zgłaszam się na Admina/Global-Admina mam 13 lat, jestem miły, chętny do współpracy,pomagam graczom i sam miałem serwer minecraft. Potrafię sprawdzać graczy pod kątem wspomagaczy. Jestem ogarnięty i nie zachowuje się jak 3 latek(czyli #Foch Foch xD) Proszę o kontakt pod PW.



#5 MrPepssI

MrPepssI

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 22 November 2017 - 21:25

Zgłaszam się na Moderatora

 

O mnie: Gram na wielu serwerach minecraft, orto mam ogarnięte. Byłem moderatorem na kilku serwerach, ale serwery te się rozpadly.

 

Oczekuję: Miłej Administracji, przyjęcia mnie do nej :D

 

Jeśli się zdecydujesz PV.

 

Z góry dzięki :>



#6 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 23 November 2017 - 06:23

Zgłaszam się na Admina/Global-Admina mam 13 lat, jestem miły, chętny do współpracy,pomagam graczom i sam miałem serwer minecraft. Potrafię sprawdzać graczy pod kątem wspomagaczy. Jestem ogarnięty i nie zachowuje się jak 3 latek(czyli #Foch Foch xD) Proszę o kontakt pod PW.

 

Zgłaszam się na Moderatora

 

O mnie: Gram na wielu serwerach minecraft, orto mam ogarnięte. Byłem moderatorem na kilku serwerach, ale serwery te się rozpadly.

 

Oczekuję: Miłej Administracji, przyjęcia mnie do nej :D

 

Jeśli się zdecydujesz PV.

 

Z góry dzięki :>

FilipeczekPL MrPepssI

Na priv podałem Wam adres strony, tam w odpowiednim dziale napiszcie swoje podania :)

 

Budowniczych potrzebuję w tej chwili najbardziej.


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#7 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 23 November 2017 - 08:38

>serwer rpg
>surowcowa


#8 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 23 November 2017 - 16:54

>serwer rpg
>surowcowa

mapa surowcowa gdzie będzie można pozyskać elementy na sprzedanie oraz wyposażenie kwater

 

 

Elementy, które będzie można sprzedać za walutę serwerową. Jest to dla tych, którzy lubią spędzać czas na zbieraniu surowców.


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#9 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 23 November 2017 - 17:05

Dla

tych, którzy lubią spędzać czas na zbieraniu surowców.

są serwery survival, nie RPG.



#10 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 23 November 2017 - 17:18

Dla

są serwery survival, nie RPG.

 

Kto powiedział, że RPG nie może mieć motywu survival? Grałeś kiedykolwiek w gry RPG?

Zbieractwo, wydobywanie, tworzenie potionów. Wszystko to jest częścią gatunku RPG.

Mapa surowcowa jest wstępnym pomysłem, który może zostać później zmieniony. 


Użytkownik needpvp edytował ten post 23 November 2017 - 17:18

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#11 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 November 2017 - 17:20

Kto powiedział, że RPG nie może mieć motywu survival? Grałeś kiedykolwiek w gry RPG?
Zbieractwo, wydobywanie, tworzenie potionów. Wszystko to jest częścią gatunku RPG i jest uwzględnione w większości gier tego gatunku.
Mapa surowcowa jest wstępnym pomysłem, który może zostać później zmieniony.


Osobiście proponowałbym lokacje gdzie za np. walkę z mobami czy bossami otrzymywalibyśmy konkretne przedmioty które możnabyłoby sprzedać za serwerową walutę w zamian mogąc zakupić surowce do upiększania czy tworzenia swych posiadłości etc.
  • needpvp lubi to

#12 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 23 November 2017 - 19:35

W nowej ekipie panuje miła i przyjazna atmosfera, z tego co widzę wszyscy są gotowi do pracy. Czekamy jeszcze na Techników i Budowniczych :) 
​Co nie znaczy, że inne posady są już zapełnione. Wręcz przeciwnie - rekrutacja nadal aktywna.


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#13 kapucynn

kapucynn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 23 November 2017 - 20:07

Zgłaszam na rangę Budowniczy

 

O mnie: Jestem Dawid,lubię sport oraz muzykę ,a budowanie w minecraft jest moim dodatkowym hobby . Przygodę z budowaniem zacząłem  pół roku temu , zdobywając spore doświadczenie na  kilku  serwerach.

 

 

Oferuję: Budowle w różnych stylach oraz robienie custom terenów

 

Oczekuje: Doskonalenia się w budowie i ogarniętej ekipy

 

Proszę o kontakt pod PW.



#14 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 25 November 2017 - 16:23

"Zachłanności pieniężne" też są mile widziane? :P 


8ifkn2I.png


#15 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 25 November 2017 - 19:50

"Zachłanności pieniężne" też są mile widziane? :P

 

Niespecjalnie. Jeśli jednak Twoje nastawienie nie będzie skierowane głównie na zarobki, to zapraszam serdecznie :)


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#16 Gość

  • Gość

Napisano 03 December 2017 - 16:08

Witam,chętnie mógłbym zostać administratorem,mam 17lat,znajomość z komendami bdb i dziennie spokojnie poświęcę 4-8h..Ps. W celu dalszej konwersacji napisz na GG : 54803577 Czekam:)

#17 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 03 December 2017 - 19:36

Witam,chętnie mógłbym zostać administratorem,mam 17lat,znajomość z komendami bdb i dziennie spokojnie poświęcę 4-8h..Ps. W celu dalszej konwersacji napisz na GG : 54803577 Czekam:)

 

Kontakt / wysyłanie zgłoszeń:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

@FunkyPL Zapraszam Cię na naszą stronę - amitsu.pl

Tam zamieść swoje podanie, a później zobaczymy.


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#18 Kuba50x

Kuba50x

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Królik #4748
  • kuba50x

Napisano 04 December 2017 - 16:42

Witam

Chciałbym się zgłosić na moderatora/administratora gry ewentualnie grafika lecz średnio ogarniam paczki bardziej loga itp zalezy kogo potrzebujesz.

Wiek 14 lat (2003).

Ogarniam ortografię i komendy.

Jestem w stanie codziennie być na serwerze i pomagać a w razie nieobecności bym to zgłaszał.

Mam discord,skype i teamspeak 3.

Liczę na odpowiedź



#19 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 04 December 2017 - 18:08

Witam

Chciałbym się zgłosić na moderatora/administratora gry ewentualnie grafika lecz średnio ogarniam paczki bardziej loga itp zalezy kogo potrzebujesz.

Wiek 14 lat (2003).

Ogarniam ortografię i komendy.

Jestem w stanie codziennie być na serwerze i pomagać a w razie nieobecności bym to zgłaszał.

Mam discord,skype i teamspeak 3.

Liczę na odpowiedź

Tak jak wyżej - zapraszamy na www.amitsu.pl


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#20 FoxiuXd

FoxiuXd

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 13 December 2017 - 14:12

Zgłaszam się na rangę  Administrator globalny lub ,Administrator gry 

O mnie :

Mam na imię Kamil i mam 15 lat .Posiadam spore doswiadczenie w pomaganiu w rozbudowie serwera, jak i prowadzenia go.

Bylem :

-Wlascicielem serwera 30-40 osob dziennie

-Współ-wlascicielem serwera 50 osob dziennie

Oferuje:

Pomoc w prowadzeniu servera jak i nowe i innowacyjne pomysly na np.Budowlne,

Oczekuje:

Miłej ,zgranej ekipy z ktorą mozna bedzie spokojnie "pracowac".

 

Kontakt:

Pw forum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Inne, [Programista], [Moderator], [Technik], [Budowniczy], [Youtuber]