Skocz do zawartości


Zdjęcie

MC.OnHard.PL Serwer MEGA DROP! (1.8-1.12)

NoPremium Frakcje Parkour PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Frasiuch

Frasiuch

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 November 2017 - 20:14

Siemanko,

OnHard jest to jeden z porządnych serwerów Minecraft.

Na tym serwerze poznasz dużo nowych znajomych!

Serwer posiada wiele nowości

Autorskie konfiguracje pluginów oraz autorski spawn

Jednym słowem jesteśmy oryginalni!

Start serwera odbędzie się w piątek 17.11.2017r. o godzinie 19:00

REKRUTACJA ON 

Nie chcesz czekać a masz ochote wstąpić do administracji i zdobyć jej zaufanie szybciej?

Wejdź na serwer TeamSpeak3 "ts.OnHard.pl"

Zawitaj na kanał który został stworzony specjalnie dla takich jak ty!  tzn. Dla osób które chcą rekrutacje.

Jesteś YouTuberem zgłoś się jak najszybciej nie czekaj !!!

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 12 November 2017 - 20:59

Bardzo mało informacji, brak screenshotów. Prezentacja wykonana nieestetycznie, jest odpychająca.

 

Serwer posiada wiele nowości

Autorskie konfiguracje pluginów oraz autorski spawn

Jednym słowem jesteśmy oryginalni!

Elementy, które wymieniłeś to podstawa i nie wyobrażam sobie, by któryś z serwerów ich nie posiadał. Nie ma to żadnego związku z oryginalnością.


  • HelloDoggo lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 12 November 2017 - 21:01

Kolejny serwer mega drop ech, jak na razie zapowiada się w miarę. Zobaczymy za 5 dni, polecam dodać więcej informacji i zdjęcia.

#4 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 12 November 2017 - 21:46

Nawet wiktorelex by na tym nie zagrał! oO

#5 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 12 November 2017 - 22:22

Jak można grać na Mega Dropie? Kto normalny tworzy takie servery? Brak mi słów.

 

Opis jest śmieszny, szkoda czasu na krytykę każdego wersu. Powiem krótko - nic nadzwyczajnego, nic nowego i nic ciekawego.


  • needpvp i HelloDoggo lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#6 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 13 November 2017 - 12:02

>jeden z porządnych serwerów Minecraft
>megadrop
  • HelloDoggo lubi to


#7 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 13 November 2017 - 19:51

------edit #3-------------

Jak można grać na Mega Dropie? Kto normalny tworzy takie servery? Brak mi słów.

 

Opis jest śmieszny, szkoda czasu na krytykę każdego wersu. Powiem krótko - nic nadzwyczajnego, nic nowego i nic ciekawego.

​Zgadnij komu się nudzi.

 

A teraz przejdźmy do mojej oceny.

----------------------------

 

Autorskie konfiguracje pluginów oraz autorski spawn

Jednym słowem jesteśmy oryginalni!

 

 

Wybacz, przestałem się śmiać po dobrych 30 minutach.
 
Zacznijmy od tego że... JESTEŚCIE ORYGINALNI.

  • Ponieważ posiadacie... Autorską konfigurację pluginów?

Hm, nie wiem jak to przetłumaczyć na prosty język, ale się postaram. 
KAŻDY serwer który sam sobie skonfigurował pluginy posiada "autorską konfiguracje"  (chyba że ktoś pobrał serverpack, ale to jest dla debili)  czyli najzwyczajniej w świecie dokonał najbardziej podstawowej rzeczy jeśli chodzi o tworzenie serwera (pomijając pobranie plików) 
​Jest to tak zwana personalizacja ustawień. Czy to wedle wcześniej ustalonego zamysłu na którym ma bazować serwer czy też "luźne" sprawdzanie co to ustawienie robi.
 
Tak więc jest to chyba najbardziej podstawowa rzecz którą można zrobić po pierwszym uruchomieniu serwera... Nie czyni to waszego serwera "oryginalnym".

  • Ponieważ posiadacie... autorski spawn?

No dobra, zdaję sobie sprawę z tego, że większość serwerów korzysta teraz z usług budowniczych, jednak nawet dzisiaj ci budowniczy w większości przypadków stanowią załogę serwera. Co czyni z ich prac - budowle autorskie. Wliczając w to spawn. 
 
 

OnHard jest to jeden z porządnych serwerów Minecraft.

Już śpieszę z wytłumaczeniem tego zagadnienia.
Otóż określenie serwera "PORZĄDNYM" PRZED JEGO STARTEM ​jest trochę... No cóż.
 
Porządny serwer dla mnie to taki, który ma:

  • Porządną podstawę - kadrę administracyjną i moderację z doświadczeniem oraz właściciela który zna się na rzeczy.
  • Licznych graczy którzy faktycznie grają na serwerze w sporej ilości i nie są to 10cio latki które wejdą wyzwą kogoś i wyjdą, a faktycznych graczy którzy są tam stałymi bywalcami.
  • Maszynę, która bez problemu udźwignie serwer i nie sprawia problemów.
  • Social media dla swojego grona użytkowników - czy to w formie forum czy fanpage.
  • Porządną reklamę, która ma zachęcić gracza do WEJŚCIA na serwer.

To jest podstawa. Reszta to już tylko dodatki.

  • Z Waszą podstawą kadrową po opublikowanej przez Was reklamie serwera wnioskuje że nie jest najlepiej.
  • Nie macie graczy - serwer jeszcze nie wystartował.
  • O maszynie nic nie powiedziałeś. Nie wiemy ile serwer będzie miał slotów bądź też RAM i czy jest w Polsce.
  • W​iecie który mamy rok? Jest 2017 - używanie TS3 podczas gdy DISCORD jest bezpłatny, szybki i niezawodny jest dosyć staroświeckie. Nic o forum czy stronie.
  • U​ważam że Wasza "reklama" odpycha. Dosłownie. Nic nie napisaliście o serwerze. NIC. Tylko że start tego i tamtego, że można się dostać od tak do kadry administracyjnej (patrz punkt 2gi) i że rozpaczliwie szuka rozgłosu poprzez youtuberów.

Czyli w skrócie ZNOWU ​ktoś robi coś czego nie powinien...
 
Zero informacji dot. serwera poza startem, zero informacji odnośnie trybu gryMEGADROP, zero informacji o kadrze administracyjnej, zero przygotowania. 
 
@EDIT #1
 
Wybaczcie, zapomniałem całkowicie o TYTULE tematu...
Znowu musiałem zrobić przerwę na kilka sekund śmiechu. MEGADROP. ORYGINALNY MEGADROP
Jeszcze mi powiedz że jest to survival xDDDDDDDDDD Z GILDIAMI XDDDDDDDDDDDD
O jezu. Bezsensowne. To się każdemu po chwili znudzi. Mi się już znudziło a serwer jeszcze nawet nie wystartował. 
 
@EDIT #2
 
Oj, rzuciłem jeszcze okiem na TAGI ​z których dowiedziałem się nieco więcej na temat ORYGINALNEGO SERWERA MEGADROP.

NoPremium Frakcje Parkour PvP

No i wyjaśnione. Domyślam się ze survival. ORYGINALNY SURVIVAL FRAKCJE MEGADROP
​HIT SEZONU.
 
Porażka - żeby się czegokolwiek dowiedzieć o serwerze trzeba szukać po tagach...
 


Użytkownik needpvp edytował ten post 13 November 2017 - 20:08

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#8 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 17 November 2017 - 00:30

Temat niezgodny z regulaminem działu Serwery Minecraft.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, Frakcje, Parkour, PvP