Skocz do zawartości


Zdjęcie

[VIDEO-TUT][Minecraft-Poradnik] Jak skonfigurować tryb drużynowy do Flan's Moda [PL]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darkon

Darkon

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 234 postów
  • Darkon0#6825
  • Darkon0

Napisano 12 November 2017 - 01:30

Witam. W tym poradniku chciałbym przedstawić wam przebieg konfiguracji trybu drużynowego do modyfikacji Flan's Mod

 

Jeśli komuś Poradnik się przydał nie pogardzę Subem oraz łapeczką czy komentarzem ;)

 

I przepraszam za moje zacinanie się ;). Dawno poradników nie nagrywałem ;)

 



Użytkownik Denty edytował ten post 12 November 2017 - 01:30


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SaM

SaM

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 12 November 2017 - 09:30

Musisz mówić wyraźniej - słychać mamrotanie pod nosem, wszystko przebiega za szybko.

Jeżeli chodzi o treść poradnika też średnio, trzeba jeszcze trochę poćwiczyć mowę do widowni i przekazywać wiedzę bardziej zachęcająco.


Użytkownik SaM edytował ten post 12 November 2017 - 12:08

CYnk6GR.png


#3 SmutnyPiotrek

SmutnyPiotrek

    pogromca gołębi

  • Użytkownik+
  • 157 postów
  • Nycaff

Napisano 12 November 2017 - 10:46

Ładne układanie słów, jeżeli miałbym szukać poradnika to cel jest w tym żeby go zrozumieć. Ja zrozumiałem i nie widzę większych błędów. Ogólnie to popraw mikrofon i jakość głosu :). Sam dałem subskrybcję ;).

 

 

Musisz mówić wyraźniej - słychać jakbyś coś mamrotał pod nosem, wszystko przebiega za szybko.

Jeżeli chodzi o treść poradnika też średnio, musisz jeszcze trochę poćwiczyć mowę do widowni i mówić bardziej zachęcająco.

SaM zrozum też że jest on początkującym jeżeli chyba chodzi o takie poradniki z Minecraft.


Chcesz zostać elektronikiem? Chcesz porozmawiać z innymi użytkownikami na temat elektroniki? Wejdź na serwer https://discord.gg/Jmmhucd

Uwaga. Ten serwer jest tylko dla zainteresowanych elektroniką. 

 

 

 

SkriptCraft (javascript w minecraft): https://craftportal....w/#entry1184934

 

MRT Minecraft Repair Tool: https://craftportal....o/#entry1196551


#4 NightFireDragon

NightFireDragon

    Wiecznie Smutny

  • Użytkownik+
  • 930 postów
  • NightFireDragon

Napisano 12 November 2017 - 11:04

 

SaM zrozum też że jest on początkującym jeżeli chyba chodzi o takie poradniki z Minecraft.

Co z tego? On napisał dobrą radę.


9eeff5b4f0c6f38c.png


#5 SaM

SaM

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 12 November 2017 - 14:51

Ładne układanie słów, jeżeli miałbym szukać poradnika to cel jest w tym żeby go zrozumieć. Ja zrozumiałem i nie widzę większych błędów. Ogólnie to popraw mikrofon i jakość głosu :). Sam dałem subskrybcję ;).

 

 

SaM zrozum też że jest on początkującym jeżeli chyba chodzi o takie poradniki z Minecraft.

 

No właśnie cel jest w tym żeby zrozumieć ten poradnik a jak ktoś mówi niewyraźnie to ciężko jest go pojąć.

Dałem mu radę ze względu na to, że jest początkujący w branży filmowej i może nie zwracać uwagi na detale, które są dla kogoś ważne.


CYnk6GR.png