Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.x-1.8.x] [P/NP] [EASYHC][SKYBLOCK][BEDWARS] CRAFTZONE.PL - Twój kawałek pikseli!

PvP HardCore SkyBlock NoPremium 1.7-1.8 Frakcje MiniGames

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zymlok

Zymlok

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Zymlok

Napisano 30 October 2017 - 19:52

pPxn1ET.png

gwLmDk9.png

0iqTijI.png

SUKfFSy.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 30 October 2017 - 20:30

Twój kawałek piksli - co za absurdalna nazwa.

Sama prezentacja nie zawiera praktycznie żadnych informacji. Pod względem estetycznym stoi na przyzwoitym poziomie, ale poza tym nie stanowi zachęty. Radziłbym dodać kilka screenshotów i krótko opisać poszczególne tryby. 

Na serwer nie wejdę, rozgrywka którą oferujecie mnie nie interesuje.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 xCrasher1911

xCrasher1911

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • xCR4SH3R1911

Napisano 30 October 2017 - 21:49

Twój kawałek piksli - co za absurdalna nazwa.

Sama prezentacja nie zawiera praktycznie żadnych informacji. Pod względem estetycznym stoi na przyzwoitym poziomie, ale poza tym nie stanowi zachęty. Radziłbym dodać kilka screenshotów i krótko opisać poszczególne tryby. 

Na serwer nie wejdę, rozgrywka którą oferujecie mnie nie interesuje.

Jak cie nie interesuje to poprostu opinie zostaw dla siebie i grzecznie wyjdz.



@topic
Wejdę i zdam relacje z serwera.

@edit

EasyHC niczego sobie, trochę nie żywy o tej godzinie.
Skyblock mi troszkę się spodobał ale zauważyłem błąd dotyczących automatycznych wiadomości.
A mianowicie pewnie zostało to zrobione na kopiuj wklej z EasyHC bo się wyświetla wiadomość coś na temat efektów.
Polecam zagrać na skyblocku. EasyHC zły nie jest. Pozdrawiam.


Użytkownik xCrasher1911 edytował ten post 30 October 2017 - 23:07

AffvBvHb.jpg


#4 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 31 October 2017 - 18:10

No i oto, proszę państwa, dlaczego fakt, że serwer jest typu lobby nie czyni go automatycznie dobrym.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#5 MarciDieGreen

MarciDieGreen

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 106 postów

Napisano 06 March 2018 - 12:16

Kolejny serwer który myśli, że jest dobry, bo ma lobby...







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PvP, HardCore, SkyBlock, NoPremium, 1.7-1.8, Frakcje, MiniGames