Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na czym wolicie grać w minecraft?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 29 October 2017 - 11:16

Telefon


Spłoń podludziu.
  • MeronEntertainment i rya lubią to


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Varanzo

Varanzo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 45 postów
  • Varanzo

Napisano 12 November 2017 - 14:55

Zdecydowanie tylko PC z wersją Java, inne są moim zdaniem nie warte uwagi :/


Tutaj moze byc twoja reklama za diamenty :P
Po prostu daj donate większego od aktualnego i napisz co chcesz, aby tutaj było ^^

Aktualny Donate ----> 11 diamentów

 

Testujemy Kiślowi mapy, walimy do loli, słuchamy jazzu oraz potępiamy zbrodnie papieża.

 https://discord.gg/p6myuJR


#23 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 13 November 2017 - 20:17

Nie miałbym nic przeciw, aby grać w Minecrafta na czymś innym, gdyby wersje inne, niż PC=Java, oferowały coś wyjątkowego. Na chwilę obecną są to wersje jednak okrojone, mniej lub bardziej.

Przyznam, że przez chwilę zainteresowało mnie to, aby w wersję na PlayStation móc grać na podzielonym ekranie, jednak owa ochota przeszła mi szybko, wiedząc że mogę grać po domowej sieci na PC jeżeli bym tego zechciał.

Miałem nadzieję, że wersja na Nintendo 3DS wniesie powiew świeżości... na przykład dając owe 3D... a gdzie tam! Zatem, jaki jest sens wybierać inną wersję niż Java?


  • rya lubi to

#24 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 14 November 2017 - 14:48

Oczywiście że na telefonie, narzekacie że gra jest odchudzona ech, gdyby była tak samo bogata jak w wersji na komputery zajmowałaby sporo pamięci. Kiedyś były pretensje że nie ma netheru w PE nic dziwnego, zauważcie że dodali tzw. reaktory netheru no bo co innego mogliby zrobić?
Dodatkowo jest dodanych wiele elementów które nie obciążają gry a czynią ją inną niż na komputerze.
Posiadając mc na telefonie można grać wygodnie w pracy, pociągu, szkole, na kibelku również.
I co najważniejsze kosztuje tylko około 30 złotych.

Użytkownik Somka edytował ten post 14 November 2017 - 14:49


#25 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 14 November 2017 - 21:04

Oczywiście że na telefonie, narzekacie że gra jest odchudzona ech, gdyby była tak samo bogata jak w wersji na komputery zajmowałaby sporo pamięci. Kiedyś były pretensje że nie ma netheru w PE nic dziwnego, zauważcie że dodali tzw. reaktory netheru no bo co innego mogliby zrobić?
Dodatkowo jest dodanych wiele elementów które nie obciążają gry a czynią ją inną niż na komputerze.
Posiadając mc na telefonie można grać wygodnie w pracy, pociągu, szkole, na kibelku również.
I co najważniejsze kosztuje tylko około 30 złotych.

 

Masz prawo do swojej opinii. Jednak nie wiem dlaczego uznawać wadę za zaletę. Jeżeli patrzymy przez pryzmat tego, że dana gra jest lepsza, dlatego że oferuje mniej - a jednocześnie usprawiedliwia się dane urządzenie, to chyba jednak nie jest to obiektywna ocena.

Poza tym - jeżeli przyjrzymy się obecnym komórkom, to posiadają procesory (oczywiście w wersjach mobilnych), które by teoretycznie mogły udźwignąć bardziej rozbudowanego Minecrafta. Jeżeli weźmiemy pod uwagę nowsze telefony z Androidem - to na 1GB pamięci nie chce nikt patrzeć, 3-4GB staje się normą, a coraz częściej oferuje się 6GB - nie mówiąc już o samej pojemności pamięci masowych.

Dla podstawowej wersji JAVA (32bit) przypisywane jest tylko 512MB - a sama gra, nie zajmuje wcale dużo miejsca. Spokojnie i jeszcze z zapasem zmieściłby się Minecraft i olbrzymie mapy na karcie 8GB.

Jeżeli w pracy nie ma co robić - pozazdrościć pracy - ale dlaczego nie grać wtedy na komputerze? Pociąg - również nie widzę powodu, aby nie móc grać na komputerze. No chyba, że jest niesamowity ścisk, nie ma gdzie siedzieć i stoi się na jednej nodze - ale czy wtedy można grać na telefonie? A w kibelku - również jeżeli ktoś nie może się z Minecraftem rozstać - nie wiem dlaczego laptopa ze sobą nie zabrać.



#26 aaeso

aaeso

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 November 2017 - 16:03

Ja nie gram - to moje życie.



#27 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 27 November 2017 - 16:14

Ja nie gram - to moje życie.


Po co w takim razie to konto? Aby reklamować katering dietetyczny Świętochłowice?
  • MrKisiel, HelloDoggo i rya lubią to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#28 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 27 November 2017 - 16:32

Ja nie gram - to moje życie.

 

A wstydź się... hhh tfu na twój catering.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#29 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 27 November 2017 - 19:24

Ja nie gram - to moje życie.

 

Zastanawiam się, czy "ta osoba" zdaje sobie sprawę, że zamiast reklamy, robi sobie anty-reklamę, mówiąc delikatnie. Więc jak można traktować ów serwis poważnie?



#30 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 28 January 2018 - 12:05

Oczywiście że na wersji komputerze, na wersi java -.-


grepolis.png


#31 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 28 January 2018 - 12:07

Tylko Java Edition, na innych komendy i redstone są spieprzone albo w ogóle nie działają. + brak/ograniczone mody/pluginy.


Użytkownik Katniss edytował ten post 28 January 2018 - 12:09

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#32 Lukasul

Lukasul

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • Lukasul

Napisano 04 February 2018 - 17:52

Java Edition (czyli komputer)

#33 NoobLenny

NoobLenny

    Zbrodniarz wojenny większy od kisiela

  • Użytkownik+
  • 307 postów

Napisano 04 February 2018 - 20:48

Java Edition


progi postuff

 

2

69

128

313

666

999

1337

2137

7354

7355608

2147483648


#34 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 04 February 2018 - 22:12

Java Edition.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#35 creepek_

creepek_

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 713 postów
  • creepek#7535
  • creepek

Napisano 08 February 2018 - 00:46

Drzawa ediszyn

Potrzebujesz pomocy z serwerem?
Napisz do mnie na PW! Chętnie ci pomogę ;)
Zapraszam również na discord: creepek#7535

DONEJTY

- Od: Szogunx | Wiadomość: | Ilość: 8

- Od: Grzesiek11 | Wiadomość: Cel: być w każdej diaxxowej sygnaturze | Ilość: 5

- Od: jahumen | Wiadomość: Jahumen to król | Ilość: 1
- Od: grepolis | Wiadomość: Daj mnie do sygnatury | Ilość: 1
- Od: psiki | Wiadomość: CHCE DO SYGNATURY :P | Ilość: 1


#36 Togz

Togz

    Puchałked

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 26 February 2018 - 17:10

Java, ale na laptopie PE bo tylko ono działa jak trzeba (Java zacina się mimo porządnych podzespołów). Na telefonie tak średnio bo paluchami mimo 5.5 calowego ekranu zasłaniam sobie wszystko.



#37 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 27 February 2018 - 00:01

Tylko Java Edition, wersja win 10 jest taka nie minecraftowa.

#38 MozajkaPl

MozajkaPl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • MozajkaPL

Napisano 18 March 2018 - 14:52

Jak dla mnie najlepszymi wersjami są Java i Windows 10 Edition.

Szkoda że na W10 gra tak mało osób.

Mimo wszystko najczęściej gram na Javie


MozajkaPL

 

"Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym"

 Assassins's Creed II

#TeamMozajkaTv

www.mtv.cupsell.pl


#39 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 18 March 2018 - 15:24

Jak dla mnie najlepszymi wersjami są Java i POTĘŻNE ŻYDZENIE.

Szkoda że tak mało osób gra w POTĘŻNOżydowską wersję MC.

Mimo wszystko najczęściej gram na Javie

FTFY


  • Katniss i HelloDoggo lubią to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#40 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 18 March 2018 - 16:04

Tylko Java Edition, na Bedrocku spierd**ili absolutnie wszystko z komendami i Redstone.

Modów też właściwie brak na tą wersję.


  • luc78 i HelloDoggo lubią to

Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/