Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

✽Smoczy Mag [organic, statue]✽

KO

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 06 October 2017 - 19:51

CmaVNRe.jpg

 

Słowami Wstępu
Od początku mojej budowlanej przygody w minecrafcie tworzyłem wyłącznie zamki/miasta/spawny etc. Od jakiegoś czasu zaczęło mnie to nudzić a w pewnych momentach nawet wkurzać na tyle, że miałem dość wirtualnych klocków. Postanowiłem, że znajdę sobie innego "konika" w minecrafcie... I tak mogę zaprezentować Wam moją pierwszą konstrukcję organiczną. Jest to Smoczy Mag, którego budowla zajęła mi niespełna 8h. Jako iż jest to moja pierwsza praca tego typu proszę o konstruktywną krytykę, która pozwoli poprawić mi się w przyszłości. Mam nadzieję, że Wam się spodoba:)

 


Zdjęcia
 

vaMQpy9.png

6VRHjrz.png 
qPSmwLV.png
VkZwG3r.png
ElsB4D5.gif

 

 

 

PMC:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik kacper_o edytował ten post 30 March 2018 - 09:47

8ifkn2I.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 10 October 2017 - 05:10

Wygląda dobrze ale brakuje zdecydowanie ss do prezentacji. Inispirowałeś się władcą pierścieni? Bo widać ogromne podobieństwo do tajemniczych jeźdźców z władcy pierścieni o ile ich dobrze nazywam :).

#3 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 10 October 2017 - 15:25

Wygląda dobrze ale brakuje zdecydowanie ss do prezentacji. Inispirowałeś się władcą pierścieni? Bo widać ogromne podobieństwo do tajemniczych jeźdźców z władcy pierścieni o ile ich dobrze nazywam :).

Mówiąc tutaj ss masz na myśli screeny z gry, czy ogólnie podkreślasz, że jest za mało zdj/renderów. Jeżeli chodzi o inspirację, to jest to moja pierwsza struktura, którą zaprojektowałem od początku samemu, więc raczej podobieństwa są przypadkowe ;) 


  • Karlos lubi to

8ifkn2I.png


#4 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 12 October 2017 - 14:49

Mówiąc tutaj ss masz na myśli screeny z gry, czy ogólnie podkreślasz, że jest za mało zdj/renderów. Jeżeli chodzi o inspirację, to jest to moja pierwsza struktura, którą zaprojektowałem od początku samemu, więc raczej podobieństwa są przypadkowe ;)





Mam na myśli ss z samej gry. Na renderach niemal wszystko zawsze pięknie wygląda :)

#5 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 24 October 2017 - 19:32

Niezłe ;)


Never lose hope.


#6 Żyleta

Żyleta

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 289 postów
  • Zyleta

Napisano 28 October 2017 - 18:30

Dawno tutaj nie byłem, ale widzę że użytkownicy nie spadają z poziomu budowania... wow 10/10. Możesz powiedzieć ile Ci to zajęło? 



#7 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 28 October 2017 - 20:18

Dawno tutaj nie byłem, ale widzę że użytkownicy nie spadają z poziomu budowania... wow 10/10. Możesz powiedzieć ile Ci to zajęło? 

Niecałe 8 godzinek, informacja o tym jest zawarta w opisie;) 


  • Karlos lubi to

8ifkn2I.png


#8 Vindow

Vindow

    Nowy

  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Vindow

Napisano 03 November 2017 - 05:42

Gdzie on ma oczy? :D 10/10



#9 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 03 November 2017 - 08:37

Gdzie on ma oczy? :D 10/10

Na głowie :P 


  • Karlos lubi to

8ifkn2I.png


#10 creepek_

creepek_

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 713 postów
  • creepek#7535
  • creepek

Napisano 03 November 2017 - 22:00

Fajne, :D

Tylko że jego laska wygląda jakby była połamana i jaj części latały xD

A tak wgl to epickie to :)


Potrzebujesz pomocy z serwerem?
Napisz do mnie na PW! Chętnie ci pomogę ;)
Zapraszam również na discord: creepek#7535

DONEJTY

- Od: Szogunx | Wiadomość: | Ilość: 8

- Od: Grzesiek11 | Wiadomość: Cel: być w każdej diaxxowej sygnaturze | Ilość: 5

- Od: jahumen | Wiadomość: Jahumen to król | Ilość: 1
- Od: grepolis | Wiadomość: Daj mnie do sygnatury | Ilość: 1
- Od: psiki | Wiadomość: CHCE DO SYGNATURY :P | Ilość: 1


#11 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 14 November 2017 - 17:47

Smok mi się podoba. Jest bardzo ładnie zrobiony. 

Przeszkadza mi tylko ten... MAG. Mag żywcem wyciągnięty z gry MAGICKA i napakowany sterydami. 

Może gdyby jego szata była bardziej... mroczna i złowieszcza to by mi się spodobalo :)


  • Evoken lubi to

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#12 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 14 November 2017 - 19:09

Smok mi się podoba. Jest bardzo ładnie zrobiony. 

Przeszkadza mi tylko ten... MAG. Mag żywcem wyciągnięty z gry MAGICKA i napakowany sterydami. 

Może gdyby jego szata była bardziej... mroczna i złowieszcza to by mi się spodobalo :)

Cóż tak jak pisałem wcześniej, wszelkie podobieństwa są przypadkowe:P Kolejną budowlę planuję nieco mroczniejszą, więc mam nadzieję, że Ci się bardziej spodoba;) 


  • Karlos lubi to

8ifkn2I.png


#13 SmutnyPiotrek

SmutnyPiotrek

    pogromca gołębi

  • Użytkownik+
  • 157 postów
  • Nycaff

Napisano 15 November 2017 - 16:34

Ładnie zrobione, i wielkie wow.. ale skąd mam wiedzieć że to ty budowałeś?. Chodź nie wiem czy tam umiesz profesjonalnie budować ale jeżeli to ty to zbudowałeś to powinni się przed tobą kłaniać. 

 

gratulejszyn for epik budowla for 2017 rok


Chcesz zostać elektronikiem? Chcesz porozmawiać z innymi użytkownikami na temat elektroniki? Wejdź na serwer https://discord.gg/Jmmhucd

Uwaga. Ten serwer jest tylko dla zainteresowanych elektroniką. 

 

 

 

SkriptCraft (javascript w minecraft): https://craftportal....w/#entry1184934

 

MRT Minecraft Repair Tool: https://craftportal....o/#entry1196551


#14 SaM

SaM

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 17 November 2017 - 16:47

Świetny projekt! Masz ogromne umiejętności - nie zmarnuj ich. Bardzo podoba mi się to, co wybudowałeś.


Użytkownik SaM edytował ten post 17 November 2017 - 18:12

CYnk6GR.png


#15 Gość_ElektroMajster_*

Gość_ElektroMajster_*
  • Gość

Napisano 03 December 2017 - 22:55

To wygląda jak z fabryki! Ja niewiem jakim cudem takie ładne budowle tobie wychodzą, ale bardzo ładnie to wykonałeś. Pochwal się nauczycielce od plastyki jak ładnie umiesz budować. Piąteczka ☺

#16 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 04 December 2017 - 15:58

To wygląda jak z fabryki! Ja niewiem jakim cudem takie ładne budowle tobie wychodzą, ale bardzo ładnie to wykonałeś. Pochwal się nauczycielce od plastyki jak ładnie umiesz budować. Piąteczka ☺

Dzięki;) Z chęcią bym się pochwalił, ale głęboko wątpię w obecność nauczycieli plastyki w klasie maturalnej:P 


  • Karlos lubi to

8ifkn2I.png


#17 daKebbe

daKebbe

    Nowy

  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 23 December 2017 - 11:17

Mam na myśli ss z samej gry. Na renderach niemal wszystko zawsze pięknie wygląda :)

głupota, przecież każdy budowniczy stara się pokazać swoją budowle w jak najlepszym świetle, a render dużo nie zmienia. :) 



#18 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 23 December 2017 - 13:08

głupota, przecież każdy budowniczy stara się pokazać swoją budowle w jak najlepszym świetle, a render dużo nie zmienia. :)



Oczywiście,że każdy stara pokazać jak w najlepszym świetle ale dzięki porównaniu trenerów zwykłych ss i ss z shadersch oglądający ma lepszy pogląd na całość. Render zazwyczaj jest używany jako główną wizytówka pracy ale nie samymi renderami się żyje. Jestem zdania, że wszysystko na renderach wygląda o niebo lepiej, spotkałem się z kilkoma pracami gdzie na renderach praca wyglądała świetnie, a po zobaczeniu ,,na żywo" wyglądała jak zupełne dno. Rendery wyglądają fajnie aby się pochwalić ale jeśli ktoś liczy na ocenę i uwagi odnośnie pracy to ss są niezbędn.

#19 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 24 December 2017 - 21:49

Potężna budowla. Podoba mi się, duże postaranie. Tylko kurczę ten cień na screenach psuje moim zdaniem odbiór :c



#20 PolaczekGGGX

PolaczekGGGX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • PolaczekGGGX

Napisano 17 February 2018 - 16:27

+ Nie no zaje****a budowla, lepszej nie widziałem

 

Ocena końcowa: +celujący <3







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KO