Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasza pierwsza budowla na creative


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 02 October 2017 - 21:00

W tym temacie możecie pochwalić się waszą pierwszą budowlą zbudowaną na creative. Zapraszam do chwalenia się swoimi arcydziełami. xD
1fyIFXE.png

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Paffcio

Paffcio

    null

  • Użytkownik+
  • 459 postów

Napisano 02 October 2017 - 21:30

Improwizowałem i jakoś wyszło :P https://craftportal....redniowiecznym/


  • creepek_ lubi to

.Paffcio94-Siema.png

.


#3 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 03 October 2017 - 09:57

Chyba kloc z obsydianu wypełniony lawą. Miałem 12 lat.


#4 docentYT

docentYT

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 262 postów
  • kwiatek_123#2256
  • kwiatek_123

Napisano 03 October 2017 - 10:05

To był wielki diamentowy kloc z drzwiami.

Zostanę administratorem, helperem itp.

Kontakt:

  • Wiadomości prywatne - aktywność: czasami
  • Discord: kwiatek_123 #2256 -aktywność: często

 

  :diament: :diament: Pomogłem? Daj Diaxa!  :diament: :diament:  

animated-thank-you-image-0111.gif


#5 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 03 October 2017 - 12:16

Nie pamiętam, to było w 2009 roku...


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#6 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

    Znawca

  • Użytkownik
  • 357 postów
  • Rudenet

Napisano 03 October 2017 - 14:43

To był 2011 rok. Kolega pokazał mi swoje dzieło, a więc dom i pracownię z obsydianu, w której testował dynamit. Jako, że byłem bardzo początkujący postanowiłem coś takiego stworzyć "u siebie" (w sensie u kuzyna, bo na moim kompie Minkroft niestetynie działał). Tak też zrobiłem-zamiast domku jako pierwszą zbudowałem pracownię z obsydianu. To była bodajże Beta 1.8/1.0.0.



#7 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 03 October 2017 - 15:41

Jeśli liczyć wszystko to platforma z glowstone i kwarcu.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#8 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 03 October 2017 - 15:56

Nie pamiętam, to było w 2009 roku...

 

W 2009 roku nie było nawet multiplayer.

 

@topic

Mam sklerozę, dlatego ostatnia budowla jaką zbudowałem na creative (rok temu) to była willa ze śniegu i świerku, w stylu modern. Oczywiście z elementami kosmetycznymi, kwiatami, basenem itd.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#9 kacper_o

kacper_o

    Hobbysta

  • Użytkownik+
  • 331 postów

Napisano 03 October 2017 - 16:42

Jak każdy prawilny gracz minecraft'a postawiłem sobie dirta ;) 


8ifkn2I.png


#10 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 03 October 2017 - 17:35

W 2009 roku nie było nawet multiplayer.


Co ma do tematu multiplayer?

Użytkownik MrKisiel edytował ten post 03 October 2017 - 17:36


#11 MinecraftRudenet

MinecraftRudenet

    Znawca

  • Użytkownik
  • 357 postów
  • Rudenet

Napisano 03 October 2017 - 18:18

Co ma do tematu multiplayer?

Chodzi o to, że osiem lat temu nie było nawet multiplayer, a co dopiero trybu Creative. Dość dziwnie ujęte.

 

Jeszcze wrócę do mojego posta-w tej pracowni z obsydianu zapomniałem zbudować za pierwszym razem podłogi, przez co pod budynkiem powstał kilkumetrowy krater. Ach, ten mały ja...



#12 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 03 October 2017 - 22:46

W 2009 roku nie było nawet multiplayer.

 

@topic

Mam sklerozę, dlatego ostatnia budowla jaką zbudowałem na creative (rok temu) to była willa ze śniegu i świerku, w stylu modern. Oczywiście z elementami kosmetycznymi, kwiatami, basenem itd.

Chodzi o to, że osiem lat temu nie było nawet multiplayer, a co dopiero trybu Creative. Dość dziwnie ujęte.

 

Jeszcze wrócę do mojego posta-w tej pracowni z obsydianu zapomniałem zbudować za pierwszym razem podłogi, przez co pod budynkiem powstał kilkumetrowy krater. Ach, ten mały ja...

 

Oj były, dzieciaczki nie wiedzą co to WOM :)

Nie tylko multiplayer, ale i tryb kreatywny. Minkraft nie zawsze był grą survival.

 

Śmieszne - ludzie na tym forum wspominają ​dawne czasy pierwszych wersji minecrafta i mówią o "classic"... indev, infdev... woah... Pamiętam jak wprowadzili te wersje i jakie było zamieszanie. Dla mnie to nie początek a już dość rozbudowana i daleka wersja od tej w którą grałem ja. 

Z tego co widzę to mało kto z Was widział początki minkrafta i jego pierwsze wersje.

Serwery na silniku znanego wtedy developera jak i mojego przyjaciela - D3 i zabawa z zieloną wełną do tworzenia drzwi, to były czasy. A bawiło się z 16 osób na mapie 256x256 czy nawet mniejszej :P Nie pamiętam już dokładnie ale to była wtedy chyba największa mapa. Mało kto miał wtedy sprzęt pod serwer nie wspominając już nawet o hostingu/dedykowanym serwerze...

A jeszcze wcześniej była możliwość stawiania jednego klocka. Jednego. I niszczenie. Woah! Armie Steve'ów!

 

@EDIT

Przypomniało mi się, był to blok mieszkalny na wzór tego w którym kiedyś mieszkałem. Za zbudowanie go dostałem rangę budowniczego na jednym z pierwszych i bardziej popularnych wtedy serwerów - "Piwnica", który później dostałem od Kaladbolga który go wtedy prowadził. Razem z Bishopem i JoeMonster prowadziliśmy go jeszcze dość długo zmieniając co jakiś czas parę rzeczy i później wchodząc na pierwszą wersje oficjalnego multiplayera minecrafta. Bardzo możliwe że był to jeden z pierwszej piątki polskich serwerów oficjalnej wersji mp minecraft które powstały.

 

@EDIT

No tak, zapomniałem że temat obejmuje zakres od trybu creative w górę... Więc na pierwszym creative wybudowałem średniowieczny zamek z ogrodami, murami i wioską pod nim.


Użytkownik needpvp edytował ten post 03 October 2017 - 23:20

  • Zeus1970 lubi to

Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019