Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12] [NP] [100S] Zapraszam na serwer SVG!

NoPremium FreeBuild Parkour PvP

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 VG02

VG02

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 22 September 2017 - 14:13

Witajcie, chciałbym was zaprosić na mój serwer. Starałem się jak najlepiej, aby serwer wyszedł dobrze. Startuje on dziś o 20:30. Dziękuję za uwagę. Więcej info:

Typ serwera: FreeBuild, Survival, PvP, Parkour, Działki
Pluginy: PlotMe, Essentials, PermissionsEX, Automessage, Multiverse-Core, Super Vanish, Vault, iDisguise

Wersja: 1.12
IP: n14.csrv.pl:62868
Strona: svg02.csrv.pl (w trakcie tworzenia, dostępne w zakupie VIP, SVIP)
Rangi: VIP, SuperVIP
Mapy: Spawn, Survival, Parkour, PvP, PvP_SVIP, plotworld (działki)
Screeny:
Spawn (Uwaga, spawn nie mojego autorstwa)
3cea25a9a4295.png

Od środka:
529ddb98ce1ec.png


Użytkownik VG02 edytował ten post 22 September 2017 - 18:34


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 September 2017 - 14:58

Witajcie, chciałbym was zaprosić na mój pierwszy serwer jaki stworzyłem. Starałem się jak najlepiej, aby serwer wyszedł dobrze. Startuje on dziś o 20:30 i wraz z wami chciałbym go przetestować. Dziękuję za uwagę.

Nie powinieneś tego pisać. Serwer w ten sposób od razu traci w oczach potencjalnych graczy. Zamiast tego powinieneś przedstawić zalety swojego projektu, oraz opisać rozgrywkę.

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#3 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 22 September 2017 - 15:11

Brakuje domeny. Ale tak, to nie zapowiada się źle, może zajrzę.

#4 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 September 2017 - 15:37

Zwykły surwiwal, nic nadzwyczajnego, aby zachęcić do odwiedzin. 0,5/10.

Ciekaw jestem z jakiego powodu wystawiłeś tak niską notę. Z prezentacji niewiele wynika, więc może byłeś na tym serwerze i z czystym sumieniem możesz napisać, że to gó**o?


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#5 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 22 September 2017 - 15:52

Ciekaw jestem z jakiego powodu wystawiłeś tak niską notę. Z prezentacji niewiele wynika, więc może byłeś na tym serwerze i z czystym sumieniem możesz napisać, że to gó**o?

Może zamiast się czepiać, szukać wojny i zgrywać obrońcę kupy znalazłbyś sobie inny sposób nabicia posta.

Nie będę się zbytnio tłumaczył, dlaczego ten serwer jest słaby, bo mam swoje własne kryteria oceniania, jak ty i każda inna osoba. ScreenShoty microspawna nie są zbytnio profesjonalne, brak domeny, surwiwal, działki, nieprofesjonalne podejście do napisania reklamy serwera i wręcz tłumaczenie się właściciela:

 

Witajcie, chciałbym was zaprosić na mój serwer. Starałem się jak najlepiej, aby serwer wyszedł dobrze. Startuje on dziś o 20:30. Dziękuję za uwagę. Więcej info:

Typ serwera: FreeBuild, Survival, PvP, Parkour, Działki

Wersja: 1.12
IP: n14.csrv.pl:62868
Strona: svg02.csrv.pl (w trakcie tworzenia, dostępne w zakupie VIP, SVIP)
Rangi: VIP, SuperVIP
Mapy: Spawn, Survival, Parkour, PvP, PvP_SVIP, plotworld (działki)
Screeny:
Spawn (niestety, tylko spawn)
3cea25a9a4295.png

Od środka:
529ddb98ce1ec.png

iż starał się jak mógł... ...to wygląda jakby chciał tłumaczyć się jak amatorscy jutuberzy "to muj pierwrzy vilmik, proshę o wyrozómiałość", a wręcz proszenie się jego samego, aby uchronić się wytłumaczeniem przed hejtem ze strony użytkowników forum.

Dlaczego miałby ktoś grać na takim serwerze, skoro nie jest niczym nowym, a są już rozkręcone inne survivale z porządnymi reklamami takie jak: fCrafty, Ancapy i tym podobne, które to właśnie zasługują na oceny 8+.

 

Szanuję cudzą pracę, inne osoby i wolność tworzenia, lecz jeśli coś ma być robione przez kogoś na odwal to niech ta osoba nie marnuje sobie pieniędzy i czasu, bo robi serwer tylko po to, aby być "adminem". Dlatego moja ocena jest tak niska.  ;)


Użytkownik Patrisful edytował ten post 22 September 2017 - 15:57


#6 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 22 September 2017 - 16:52

Zwykły surwiwal, nic nadzwyczajnego, aby zachęcić do odwiedzin. 0,5/10.

 

To nie wygląda na sprawiedliwą ocenę. Oceny niżej 2 zasługują na specjalne wytłumaczenie, serio.

Według mnie takie serwery jak ten (starej kategorii, takie jak te były za czasów 2012 roku) zasługują na wyróżnienie, ze względu na skromność i stary byt połączony z nową wersją i zadbaniem. Jeśli serwer okaże się negatywny (czyli po samym starcie, ocenianie serwerów przed jest dziwne) to może spotkać się z masywem hejtu. Zawsze jest jakaś nadzieja, chociażby w wersji i trybie.


  • Hevbis lubi to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#7 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 22 September 2017 - 16:53

Może zamiast się czepiać, szukać wojny i zgrywać obrońcę kupy znalazłbyś sobie inny sposób nabicia posta.

Nie będę się zbytnio tłumaczył, dlaczego ten serwer jest słaby, bo mam swoje własne kryteria oceniania, jak ty i każda inna osoba. ScreenShoty microspawna nie są zbytnio profesjonalne, brak domeny, surwiwal, działki, nieprofesjonalne podejście do napisania reklamy serwera i wręcz tłumaczenie się właściciela:

 

iż starał się jak mógł... ...to wygląda jakby chciał tłumaczyć się jak amatorscy jutuberzy "to muj pierwrzy vilmik, proshę o wyrozómiałość", a wręcz proszenie się jego samego, aby uchronić się wytłumaczeniem przed hejtem ze strony użytkowników forum.

Dlaczego miałby ktoś grać na takim serwerze, skoro nie jest niczym nowym, a są już rozkręcone inne survivale z porządnymi reklamami takie jak: fCrafty, Ancapy i tym podobne, które to właśnie zasługują na oceny 8+.

 

Szanuję cudzą pracę, inne osoby i wolność tworzenia, lecz jeśli coś ma być robione przez kogoś na odwal to niech ta osoba nie marnuje sobie pieniędzy i czasu, bo robi serwer tylko po to, aby być "adminem". Dlatego moja ocena jest tak niska.  ;)

Co do nieprofesjonalnego podejścia do prezentacji się z tobą w pełni zgodzę. Prezentacja jest słaba i nie wyraża tego, co powinna, ale jest wykonana estetycznie, a autor nie popełnia karygodnych błędów językowych.

 

Dziwi mnie, że z góry wystawiasz serwerowi tak zaniżoną notę. Tak nisko jeszcze żadnego serwera chyba nie oceniałeś. Jak już wspominałem nie ma tu żadnych konkretnych informacji. Nie wiadomo czy pluginy zostały poprawnie skonfigurowane, jak prezentują się pozostałe mapy, jaki jest skład administracji, a nawet na jakich pluginach się opiera (poza PlotMe). Nazywasz serwer kupą po kilku hasłach i dwóch screenshotach (na których z resztą widać dość estetycznie wykonany spawn). Ocenianie serwerów po prezentacji ma sens, ale tylko wtedy, gdy dostarcza ona wszystkich potrzebnych do tego informacji.


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#8 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 22 September 2017 - 17:42

@Hevbis - o nie, nie. Tego mi nie wmówisz. Pierwszy nazwałeś ten serwer "gów**nem", a ja jako, że nie chciałem używać tak dosyć wulgarnego słowa przekształciłem to do wyrazu "kupa". Pisząc to wtedy ("kupa") odnosiłem się do twojej wypowiedzi. ;)

---

@Egzequtor - to nie jest serwer lobby. 

 

 

 

Skoro właścicielowi serwera nie chciało się zrobić estetycznej prezentacji, to i z serwerem lepiej nie będzie. Nie ma się co oszukiwać.  <_<


Użytkownik Patrisful edytował ten post 22 September 2017 - 17:44


#9 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 22 September 2017 - 19:32

@up zdajesz sobie sprawę, że latasz po tematach wystawiając serwerom oceny liczbowe według tylko sobie znanego klucza, nie argumentując z reguły swoich wypowiedzi. Jaki by ten serwer nie był naprawdę zbyt surowo go opiniujesz, bo argumenty są do tego zbyt słabe. Jasne może ci się nie podobać, ale recenzentem to ty nie jesteś.
  • Hevbis lubi to

#10 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 22 September 2017 - 19:55

@up zdajesz sobie sprawę, że latasz po tematach wystawiając serwerom oceny liczbowe według tylko sobie znanego klucza, nie argumentując z reguły swoich wypowiedzi. Jaki by ten serwer nie był naprawdę zbyt surowo go opiniujesz, bo argumenty są do tego zbyt słabe. Jasne może ci się nie podobać, ale recenzentem to ty nie jesteś.

Może i nie jestem, nikt z nas nie jest. Lecz nie wiem jaki problem mają niektóre w tym osoby i co ich obchodzi, co u mnie znaczy np. ocena serwera w skali 5/10.

Forum służy do pisania postów, czasami chce mi się rozwinąć bardziej wypowiedź, czasami nie. Jak każdemu. Lecz nikt nie będzie mi mówił, jak długie mam pisać posty. Nigdy nie ingerowałem w twoje wypowiedzi-komentarze pod opiniami serwerów, bo zwyczajnie nie obchodzą mnie one. Drugim tego uzasadnienia argumentem jest to, że każdy odnosi inne wrażenia na serwerze np. X i każdemu podoba się co innego. Mi przykładowy serwer X może podobać się w pół na pół to wystawiam recenzje 5/10. Tobie serwer X może spodobać się np. jeszcze słabiej to wpiszesz określisz się 1/10. I nikt nie ma prawa tego podważać. Każda opinia jest inna bo każdy jest inny, to takie proste, tak dużo się o tym mówi. I nikt, kto problemów sobie nie szuka, nie będzie czepiał się czyjejś wypowiedzi. Jeśli wystawiłem tak słabą ocenę to admin tegoż serwera powinien zastanowić się co w nim zmienić. Po samej skali cyfrowej też się da domyśleć, że coś jest nie tak dopracowane. Może poprawić prezentację, może wyróżnić jakoś serwer. Ale trzeba zapamiętać, że każdej pojedynczej osoby, powinna interesować tylko jej opinia. A wszystkie zaś opinie z recenzji powinny interesować wyłącznie osobę, która prezentuje serwer (najczęściej jej właściciela).


Użytkownik Patrisful edytował ten post 22 September 2017 - 19:57


#11 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 23 September 2017 - 09:48

Może i nie jestem, nikt z nas nie jest. Lecz nie wiem jaki problem mają niektóre w tym osoby i co ich obchodzi, co u mnie znaczy np. ocena serwera w skali 5/10.

Forum służy do pisania postów, czasami chce mi się rozwinąć bardziej wypowiedź, czasami nie. Jak każdemu. Lecz nikt nie będzie mi mówił, jak długie mam pisać posty. Nigdy nie ingerowałem w twoje wypowiedzi-komentarze pod opiniami serwerów, bo zwyczajnie nie obchodzą mnie one. Drugim tego uzasadnienia argumentem jest to, że każdy odnosi inne wrażenia na serwerze np. X i każdemu podoba się co innego. Mi przykładowy serwer X może podobać się w pół na pół to wystawiam recenzje 5/10. Tobie serwer X może spodobać się np. jeszcze słabiej to wpiszesz określisz się 1/10. I nikt nie ma prawa tego podważać. Każda opinia jest inna bo każdy jest inny, to takie proste, tak dużo się o tym mówi. I nikt, kto problemów sobie nie szuka, nie będzie czepiał się czyjejś wypowiedzi. Jeśli wystawiłem tak słabą ocenę to admin tegoż serwera powinien zastanowić się co w nim zmienić. Po samej skali cyfrowej też się da domyśleć, że coś jest nie tak dopracowane. Może poprawić prezentację, może wyróżnić jakoś serwer. Ale trzeba zapamiętać, że każdej pojedynczej osoby, powinna interesować tylko jej opinia. A wszystkie zaś opinie z recenzji powinny interesować wyłącznie osobę, która prezentuje serwer (najczęściej jej właściciela).

 

Z tym się nie zgodzę. Podważanie i krytykowanie innych opinii na dany temat nie jest zabronione. Każdy ma prawo spotkać się z krytyką i każdy się z nią spotka. Podważanie opinii nie jest niczym złym, sam jesteś tego dobrym przykładem, nie zaprzeczysz. Problemem jest tutaj to, że niska ocena prawie mieszająca serwer z zerem została wystawiona serwerowi, który nawet nie jest EasyHC, nawet nie jest kompletnie negatywny. Serwer, który ma najnowszą wersję, odpowiednią ilość slotów i tryb bez dodatków i ułatwień nie powinien mieć tak niską ocenę.

Najważniejsze to ocena serwera po jego starcie, nie przed jego startem, bo ocena w czasie kiedy ją wystawiłeś podlega pod zapowiedź, nie przed reklamę. Wejdź na serwer i dopiero go oceń.


  • benio1394 i Hevbis lubią to

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#12 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 23 September 2017 - 10:23

Z tym się nie zgodzę. Podważanie i krytykowanie innych opinii na dany temat nie jest zabronione. Każdy ma prawo spotkać się z krytyką i każdy się z nią spotka. Podważanie opinii nie jest niczym złym, sam jesteś tego dobrym przykładem, nie zaprzeczysz. Problemem jest tutaj to, że niska ocena prawie mieszająca serwer z zerem została wystawiona serwerowi, który nawet nie jest EasyHC, nawet nie jest kompletnie negatywny. Serwer, który ma najnowszą wersję, odpowiednią ilość slotów i tryb bez dodatków i ułatwień nie powinien mieć tak niską ocenę.

Najważniejsze to ocena serwera po jego starcie, nie przed jego startem, bo ocena w czasie kiedy ją wystawiłeś podlega pod zapowiedź, nie przed reklamę. Wejdź na serwer i dopiero go oceń.

Już się nie pogrążaj, całe forum już wie, że się nie lubimy i zawsze będziesz podważał moje zdanie, bym wyszedł na hejtera, mimo, że nim nie jestem. W naszej ostatniej rozmowie nie dałeś popisu swoimi słabymi argumentami na tematy polityczne to teraz tu musisz się odbić oczywiście. Nie mówiąc już o buntowaniu innych użytkowników forum przeciw mnie. Żenada. Widać, że nie masz co robić.   :P

 

Ten serwer mi się nie podoba, bo wiem, że jeśli reklama jest słaba to serwer lepszy też nie będzie. Byłem już na serwerze i większej rewelacji też nie widziałem.

Wersja serwera to 1.12 - wcale nie najnowsza. Silnik serwera z tą wersją jest wadliwy, gdyż można na nim i na tym serwerze łatwo skopiować przedmioty.

Konieczne jest zaktualizowanie tegoż serwera do przynajmniej 1.12.1 w której to wersji został załatany ten błąd w silnikach bukkit, spigot i paperspigot. ;)

 

Nie dam się już więcej sprowokować, zignoruję każdy inny komentarz na mój temat pod tym wątkiem. 


Użytkownik Patrisful edytował ten post 23 September 2017 - 10:25


#13 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 23 September 2017 - 10:54

Może i nie jestem, nikt z nas nie jest. Lecz nie wiem jaki problem mają niektóre w tym osoby i co ich obchodzi, co u mnie znaczy np. ocena serwera w skali 5/10.

Forum służy do pisania postów, czasami chce mi się rozwinąć bardziej wypowiedź, czasami nie. Jak każdemu. Lecz nikt nie będzie mi mówił, jak długie mam pisać posty. Nigdy nie ingerowałem w twoje wypowiedzi-komentarze pod opiniami serwerów, bo zwyczajnie nie obchodzą mnie one. Drugim tego uzasadnienia argumentem jest to, że każdy odnosi inne wrażenia na serwerze np. X i każdemu podoba się co innego. Mi przykładowy serwer X może podobać się w pół na pół to wystawiam recenzje 5/10. Tobie serwer X może spodobać się np. jeszcze słabiej to wpiszesz określisz się 1/10. I nikt nie ma prawa tego podważać. Każda opinia jest inna bo każdy jest inny, to takie proste, tak dużo się o tym mówi. I nikt, kto problemów sobie nie szuka, nie będzie czepiał się czyjejś wypowiedzi. Jeśli wystawiłem tak słabą ocenę to admin tegoż serwera powinien zastanowić się co w nim zmienić. Po samej skali cyfrowej też się da domyśleć, że coś jest nie tak dopracowane. Może poprawić prezentację, może wyróżnić jakoś serwer. Ale trzeba zapamiętać, że każdej pojedynczej osoby, powinna interesować tylko jej opinia. A wszystkie zaś opinie z recenzji powinny interesować wyłącznie osobę, która prezentuje serwer (najczęściej jej właściciela).

1. Za opinię trzeba brać pełną odpowiedzialność, bo wbrew pozorom może ona wiele zmienić.

2. Czy gdybym pod jakaś twoją grafiką napisałbym np. 1/10 to czy dowiadujesz się co mi się w niej nie podoba albo jak ją poprawić? Otóż nie, a taka ocena może być dodatkowo krzywdząca. Więc zamiast pisać sobie jakieś cyferki pisz co ci się nie podoba albo co należy zmienić. I wszyscy będą szczęśliwi.



#14 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 23 September 2017 - 11:14

Już się nie pogrążaj, całe forum już wie, że się nie lubimy i zawsze będziesz podważał moje zdanie, bym wyszedł na hejtera, mimo, że nim nie jestem. W naszej ostatniej rozmowie nie dałeś popisu swoimi słabymi argumentami na tematy polityczne to teraz tu musisz się odbić oczywiście. Nie mówiąc już o buntowaniu innych użytkowników forum przeciw mnie. Żenada. Widać, że nie masz co robić.   :P

 

Ten serwer mi się nie podoba, bo wiem, że jeśli reklama jest słaba to serwer lepszy też nie będzie. Byłem już na serwerze i większej rewelacji też nie widziałem.

Wersja serwera to 1.12 - wcale nie najnowsza. Silnik serwera z tą wersją jest wadliwy, gdyż można na nim i na tym serwerze łatwo skopiować przedmioty.

Konieczne jest zaktualizowanie tegoż serwera do przynajmniej 1.12.1 w której to wersji został załatany ten błąd w silnikach bukkit, spigot i paperspigot. ;)

 

Nie dam się już więcej sprowokować, zignoruję każdy inny komentarz na mój temat pod tym wątkiem. 

 

Nie mówimy tutaj o sprawach politycznych, do których ciągle nawiązujesz, spamisz i zmieniasz temat, ale o zapowiedzi serwera którego oceniłeś bez większych argumentów.

Tak jak napisał benio, pisz dokładnie co jest według Ciebie nie tak, co należy zmienić, a nikt się do tego nie przyczepi.

 

@Edit

 

To była tylko dobra rada, nikt Ci niczego złego nie zarzuca, każdy ma swoje zdanie, ale inni mają prawo je podważać.. i nic z tym nie zrobisz, przykro mi.


Użytkownik Egzequtor edytował ten post 23 September 2017 - 11:17

,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NoPremium, FreeBuild, Parkour, PvP