Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze stworzeniem świata na modach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KamperTV

KamperTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • KamperTV

Napisano 07 September 2017 - 13:07

Tworzę świat i jest ciągle "Tworzenie świata Konwertowanie świata..." i on się wogóle nie tworzy. Lista modów: bspkrsCore, CodeChicken Lib, Millénaire, ArmorStatusHUD, Backpacks, ChickenChunks, Chocolate Quest, CodeChicken Core, CustomMobSpawner, Damage Indicators, DrZhark's Mo' Creatures Mod, Dynamic Lights, GraveStone Mod, iChunUtil, Inventory Tweaks, JourneyMap, Metallurgy Classic Machines, Metallurgy, Metallurgy Core, Mine & Blade: Battlegear 2, MrCrayfish's Furniture Mod, Natura, NotEnoughItems, OptiFine, OreSpawn, PortalGun, SkinPort, StatusEffectHUD, The Twilight Forest, Tinkers Construct i Treecapitator. A oto najnowszy log: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Prosiłbym was o jak najszybszą pomoc. I mam najnowszego Forge'a pod 1.7.10 z oficjalnej strony. 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 07 September 2017 - 14:17

wywal Orespawna. Często powoduje błędy i zwyczajnie jest c****y

Przydziel więcej RAMu. 2Gb to minimum.

#3 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 07 September 2017 - 14:43

Rekomendowana ilość ramu dla dobrego modpacka: 4 GB

Rekomendowana ilość ramu dla źle zoptymalizowanego modpacka: niewiemaledużo GB

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#4 KamperTV

KamperTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • KamperTV

Napisano 07 September 2017 - 15:20

Okazało się, że świat się tak długo ładuje przez mod Mo' Creatures, pomożecie? Potrzebuje Mo Creatures na 1.7.10 w .jar lub takie co nie ładuje świata tka długo.