Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

[SERIA] Nowy Kanał - Nowa Seria --> Minecraft !

Seria Kanał

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Banka2

Banka2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 04 September 2017 - 08:31

#Update 25.09.2017

 

Witajcie.

 

Rozpocząłem właśnie nową serię z Gry Minecraft - tym razem opiera ona się na modach od naszej kochanej madzi :)

 

Zapraszam do zerknięcia i zostawienia swojej opinii w komentarzu bądź tutaj :)

 

Link 1 : 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Link 2 : 


Użytkownik Murshtin edytował ten post 12 January 2018 - 17:16


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 04 September 2017 - 10:19

Zmień te tekstury bo są ohydne. Przed wykrzyknikiem nie robi się spacji. Żebranie o suby i dzwonek już w bannerze jest trochę żałosne, nie sądzisz?


#3 Banka2

Banka2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 04 September 2017 - 13:09

W sumie masz rację - mogę tekstury zmienić. Jestem graczem HardHC ( Gildie) i używam właśnie tego texturepack'a, gdyż najlepiej mi się na nim walczy ( jest to na 1.8.8 i dlatego nie wyświetlają się niektóre rzeczy z 1.12.1). Swoją drogą masz lub macie jakiś ciekawy texturepack na ową wersje? Chętnie przyjmę :).  Może i orłem z j.polskiego nie byłem, ale maturkę zdałem - inaczej pisze się na papierze a inaczej na komputerze :P. Zazwyczaj jak pisze to z automatu naciskam spację - poprawie to jak najszybciej.  Każdy ma banner na jaki go stać, jest on autorski zrobiony przez jednego ze subskrybentów, ogólnie grafika mi się podoba, wiec dla jednego jest to żałosne, kretyńskie, bez jakichkolwiek większych perspektyw a dla niektórzy może się to spodobać i po prostu zareagują zostawiając to co tam jest napisane :P.  Wszystko zależy od gustu ^.^.



#4 Banka2

Banka2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 08 September 2017 - 09:09

Zmieniłem Shadery + resource pack - teraz to wyglada inaczej - o wiele lepiej :)



#5 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 08 September 2017 - 11:40

W sumie masz rację - mogę tekstury zmienić. Jestem graczem HardHC ( Gildie) i używam właśnie tego texturepack'a, gdyż najlepiej mi się na nim walczy ( jest to na 1.8.8 i dlatego nie wyświetlają się niektóre rzeczy z 1.12.1). Swoją drogą masz lub macie jakiś ciekawy texturepack na ową wersje? Chętnie przyjmę :).  Może i orłem z j.polskiego nie byłem, ale maturkę zdałem - inaczej pisze się na papierze a inaczej na komputerze :P. Zazwyczaj jak pisze to z automatu naciskam spację - poprawie to jak najszybciej.  Każdy ma banner na jaki go stać, jest on autorski zrobiony przez jednego ze subskrybentów, ogólnie grafika mi się podoba, wiec dla jednego jest to żałosne, kretyńskie, bez jakichkolwiek większych perspektyw a dla niektórzy może się to spodobać i po prostu zareagują zostawiając to co tam jest napisane :P.  Wszystko zależy od gustu ^.^.

HardHC?
Trudny hardcore? 



#6 Banka2

Banka2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 09 September 2017 - 11:03

Tak sobie je nazywam ^.^. Przez te EasyHC i MediumHC zawsze do HC dopisuje hard glupie przyzwyczajenie ^>^



#7 Banka2

Banka2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 25 September 2017 - 17:46

Nowa serria!  :)



#8 Gość_Murshtin_*

Gość_Murshtin_*
  • Gość

Napisano 12 January 2018 - 17:26

Uzupełnij temat wg regulaminu działu.

 

4. W tytule należy podać nazwę kanału/filmiku/serii.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Seria, Kanał