Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego gracze premium nie chcą grać na serwerach nop. ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 04 September 2017 - 16:13

No... Owszem, napisałeś - i tak, w innej wersji. Niepoprawnej wersji. Pisałeś "Obszerny, UCIŚNIONY bądź ogólnikowy. Jeśli piszesz bądź, to najczęściej porównujesz dwa przeciwieństwa, lub słowa, które jakkolwiek się do siebie mają... Tutaj te słowa w ogóle się nie wiążą - jedno nawiązuje do formy regulaminu, a drugie opisuje jego charakter - choć i tak nie w tej formie... Co najwyżej można by napisać tak jak przedmówcy poprawili, "uciskający".

 

Przepraszam. Obiecuję poprawę Veriael i od tej pory będę pisał: ,,Regulamin nie do zniesienia" lub ,,Regulamin rygorystyczny".

 

Nie rozumiesz...

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Także dziękuję za poprawę, jednak epitet którego użyłem miał charakter podchodzący pod metaforę.

 

Admin ma (prawie) zawsze rację nawet, jeśli nie jest to zasadą (chyba, że dochodzi do strat materialnych po stronie gracza lub innego naruszenia prawa). Serwer jest po prostu jego własnością i tyle. Obowiązują go prawa dotyczące przestrzeni publicznych, ale nie jego własny regulamin.

Nie zmieniając tematu - Zasada ,,Admin ma zawsze rację" jest dyktatorska i opisałem to. Wypisałem natomiast ten serwer nie bez powodu w kategorii Negatywnych ale nigdzie nie napisałem, że trzeba tam grać. Ludzie w takich wypadkach zwyczajnie źle oceniają ten serwer i tam nie grają, jednak zasada sama w sobie jest negatywna i zbyt potężna.

 

1. I w związku z tym co? Punkty mają tworzyć jedną całość, a nie wymagać od siebie wzajemnego potwierdzenia. Nie, nie mają, wystarczy, że będą podlegać pod coś lub posiadać wspólną cechę/cechy.

1.5. Odpowiadałem na podpunkt 2., ale punkt 1.5. został napisany po reszcie tekstu a nie chciałem zmieniać numeracji. To chyba bezużyteczna wiedza.

2.

 

3. Mody nie działają zbyt dobrze z pluginami Wręcz przeciwnie - dobrze działają.

, więc używa się zwykle zamienników pluginów. Nie znam ani jednego ,,Zamiennika Pluginów", chociaż prawdopodobnie miałeś na myśli ,,Zamiennik Modów" w postaci pluginu.

Czasami nie używa się nawet zamienników, bo wiele modów ma bloki pozwalające chronić teren, systemy etc. Także nie znam, podaj przykład takiego moda.

Dodatkowo, nie znam żadnego dużego modpacka z itemem o nazwie laser gun. To akurat dobrze, bo ja także nie znam Żadnego Dużego Modpacka, z tym modem. Za to znam takie o to mody z tym itemem:

- Special Forces Mod

- TechGuns Mod

- Too many Guns Mod

- Insane Weapons Mod

- Future Warfare (ten jest stary)

Poza tym w twojej odpowiedzi na moją odpowiedź na twój post jest sprzeczność pomiędzy punktem 3. a 9.. Być może.

 

4. Okej.

 

 

5. Wyrażenie ,,Uciśniony regulamin" nie ma najmniejszego sensu, więc uznałem, że chodziło ci o ,,ścisły". Epitet którego użyłem miał charakter podchodzący pod metaforę.
6. Tak, ale sam punkt ,,Admin ma zawsze rację" nie jest sam w sobie taką oznaką. Jest nią jedynie nadużywanie takiego autorytetu, np. banowanie graczy których się nie lubi lub miało się z nimi w przeszłości zatargi. Nadużywanie poprzez banowanie, gdyż zasada jest tylko pretekstem. W nikłych ilościach używa się jej do czegoś innego. 

 

7.

8. Jedyny punkt pozytywny to: 

 

Dziękuję za uwagę. Czekam na dalszy spam.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Saran

Saran

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 04 September 2017 - 16:42

Nadużywanie poprzez banowanie, gdyż zasada jest tylko pretekstem. W nikłych ilościach używa się jej do czegoś innego. 

Właściciele powinni pilnować, by zasada nie była nadużywana przez adminów, w związku z czym można by wprowadzić zasadę nadrzędną: Właściciel ma rację większą od Admina.

 

To tak humorystycznie, a na poważnie to żaden szanujący się serwer nie będzie miał administracji, która nadużywałaby tej zasady, bo administracja wyleciałaby na zbity pysk chwilę później.



#23 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 04 September 2017 - 16:52

To tak humorystycznie, a na poważnie to żaden szanujący się serwer nie będzie miał administracji, która nadużywałaby tej zasady, bo administracja wyleciałaby na zbity pysk chwilę później.

Żaden szanujący się serwer nawet by jej nie miał w swoim regulaminie, to po prostu mylne stwierdzenie. Co najwyżej może być "Administrator zastrzega sobie prawo do karania graczy, według własnego uznania".


discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#24 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 04 September 2017 - 17:00

Co do dopowiedzi Egzequtora na punkt 3.:

Mody nie działają zbyt dobrze z pluginami Wręcz przeciwnie - dobrze działają.

Wręcz przeciwnie - źle działają. Silniki służące do używania jednych i drugich naraz są znane z dużej ilości bugów.

, więc używa się zwykle zamienników pluginów. Nie znam ani jednego ,,Zamiennika Pluginów", chociaż prawdopodobnie miałeś na myśli ,,Zamiennik Modów" w postaci pluginu.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


(jest na pewno duzo więcej, ale nie chce mi się teraz szukać)

Czasami nie używa się nawet zamienników, bo wiele modów ma bloki pozwalające chronić teren, systemy etc. Także nie znam, podaj przykład takiego moda.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Security Manager z RFTools, brak strony na jakiejkolwiek wiki ale na 100% istnieje.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(To akurat chroni tylko system)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(To chroni system)
Warding Focus z ThaumCrafta

Edit:
Poprawiłem jedno niepoprawne gramatyczne a przez to źle zrozumiane przez @down zdanie.
Edit2:
Dałem po to dużo linków, żeby było widać, że nie są to odosobnione przykłady.

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 04 September 2017 - 22:30


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#25 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 04 September 2017 - 19:03

Co do dopowiedzi Egzequtora na punkt 3.:

Wręcz przeciwnie - źle działają. Silniki służące do używania jednych i drugich są znane z dużej ilości bugów.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(jest na pewno duzo więcej, ale nie chce mi się teraz szukać)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Security Manager z RFTools, brak strony na jakiejkolwiek wiki ale na 100% istnieje.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(To akurat chroni tylko system)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(To chroni system)

Warding Focus z ThaumCrafta

 

Ile tych linków... Masakra.

 

 

Wręcz przeciwnie - źle działają. Silniki służące do używania jednych i drugich są znane z dużej ilości bugów.

 

Najpierw stwierdzasz, że jedno działa gorzej z drugim, potem jako argument dopisujesz, że oba działają źle.. Jeśli chciałeś zaprzeczyć, to raczej temu: ,,Wręcz przeciwnie - dobrze działają", odnosząc się do wcześniejszej wypowiedzi: ,,Mody nie działają zbyt dobrze z pluginami"

 

 

 

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(jest na pewno duzo więcej, ale nie chce mi się teraz szukać)

 

Cóż, pierwszy raz słyszę o czymś takim. Być może dlatego, że w obecnym czasie są mało używane.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Security Manager z RFTools, brak strony na jakiejkolwiek wiki ale na 100% istnieje.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(To akurat chroni tylko system)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

(To chroni system)

Warding Focus z ThaumCrafta

 

Masz rację. Nawet przypomniała mi się kłódka na kluczyk z Bibliocrafta.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#26 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 04 September 2017 - 19:33

Dobre slowa.
Non premium nie istnieje. Kupując z oficjalnej strony mojangu kupujemy grę, a nie konto premium. 



#27 MozajkaPl

MozajkaPl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • MozajkaPL

Napisano 18 March 2018 - 19:03

Co natomiast myślicie o serwerach non-premium z białą listą?

Przynajmniej dostaną się tylko ci, którzy umieją napisać składne zdanie. No i nie młodsi od ustalonego wieku.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Whitelista jest rozwiązaniem, ale przecież dosyć mało prawdopodobne było gdyby ogromne serwery typu hypixel robiły każdemu graczowi testy na to czy jest ogarnięty czy też nie, prawda?


MozajkaPL

 

"Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym"

 Assassins's Creed II

#TeamMozajkaTv

www.mtv.cupsell.pl


#28 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 19 March 2018 - 14:37

Myw1TxI.png