Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Okręt liniowy HMS Leopard


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filal

Filal

    Inzynier

  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 02 September 2017 - 08:34

Witam,

dzisiaj do przedstawienia mam statek wybudowany przeze mnie na serwerze opencraft.pl. Jakby ktoś chciał osobiście go zobaczyć to dojazd kolejką na stację Port_Polonez.

1CLbp7H.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 02 September 2017 - 14:25

Myślę, że przydałoby się większe zróżnicowanie na kadłubie, może przy użyciu desek różnego rodzaju. I ogólnie kształt samego kadłuba średnio mi się podoba. Oprócz tego jeszcze ten resoursce pack/shadery z tymi ramkami wokół wełny źle wyglądają.
Myślę, że ponadto inni podzielą moje zdanie, że mogłeś pokazać więcej zrzutów ekranu, z różnych perspektyw.



#3 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 02 September 2017 - 14:50

ten "róg" podpierający przedni żagiel jest nieco... nico nieproporcjonalny, moim zdaniem.


  • Veriael lubi to

#4 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 03 September 2017 - 20:43

Inispirowałeś się statkiem z serwera gommehd.net bo jest bardzo podobny?

#5 Filal

Filal

    Inzynier

  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 04 September 2017 - 18:58

Nie, budowałem go według projektu.



#6 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 04 September 2017 - 22:35

Miło wiedzieć, że OC nadal jakoś jeszcze żyje. A jak tam w Śródrzeczu? ;3
Statek fajny, ale jeden ss to trochę mało.

Użytkownik Hevbis edytował ten post 04 September 2017 - 22:36

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#7 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 09 September 2017 - 12:15

Wyślij ss bez shaderów. W dodatku więcej niż jedno zdjęcie.

Sam statek jest fajny, jednak kadłub jest stanowczo zbyt długi. Maszt mógłby się od niego złamać, w dodatku ciężar źle wpłynąłby na tył statku. Sam kadłub nie powinien być taki wielki, można powiedzieć, że można go zeskalować w proporcji 3:2. Pomniejsz go a będzie realistyczny.

 

Jeśli jednak nie chcesz poprawiać kadłuba, to przedłuż pokład nieco bardziej do przodu.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#8 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 22 September 2017 - 10:42

Moglbys podeslac wiecej screenow, jestem fanem tego typu budowli i stylu więc ocena jest bardzo pozytywna aczkolwiek nieokreślona :) Wincyj!


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019