Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Budowniczy] Poszukiwani BUDOWNICZY - Serwer Parkour

budowniczy serwer parkour parkourmc poszukuję

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 xKosia

xKosia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Ksoai#7988
  • Ksoai

Napisano 28 August 2017 - 15:33

Nazwa i opis projektu/serwera:


Serwer Minecraft - ParkourMc jest jedynym tego typu miejscem pośród wielu, niczym niewyróżniających się serwerów. Odkrywa on pojęcie "parkoura" na nowo. U nas to nie tylko zwykłe skakanie na czas. To zupełnie nowe doświadczenie wykraczające poza utarte schematy. Mnogość funkcji, wydarzeń specjalnych i niesamowitych budowli zachwyca swą różnorodnością. To właśnie mapy są jednym z naszych największych atutów. Ponad 300 poziomów dostępnych dla każdego i spawn wybudowany przez profesjonalnego budowniczego mówią same za siebie. Specjalne mapy w stylu retro to ukłon w stronę starych graczy przypominające najlepsze czasy parkoura w Polsce. Unikalne, nigdzie dotąd nie spotykane funkcje wprowadzają rozgrywkę na nowy poziom. Składają się na nie między innymi eventy co 30 minut. Również od strony technicznej mamy większość, co potrzeba. Serwer TeamSpeak 3 oraz maszynę. Całość dopełnia profesjonalna ekipa składająca się z dojrzałych i doświadczonych ludzi tworzących miłą i rodzinną atmosferę. Każdy z nas pracował już przy wielu projektach, lecz chcemy aby ten był wyjątkowy. Aby zaskoczył wszystkich i dostarczył wielu godzin zabawy.


Oczekuję:


dyspozycyjności


komunikatywności


sumienności


doświadczenia w budownictwie (znajomość pluginów WorldEdit i VoxelSniper)


minimum 15 lat (opcjonalnie)


Oferuję:


możliwość rozwijania swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze


rangę na serwerze


dostęp do serwera oraz potrzebnych narzędzi


początkowe szkolenie
dostęp do specjalnej strefy ParkourMC na publicznym serwerze TeamSpeak3


wynagrodzenie pieniężne


O mnie:


Cześć, jestem Kasia. Ukończyłam 17 rok życia i obecnie mieszkam w województwie małopolskim. Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu jak i moderowaniu serwerów gier. Z moich największych "minecraftowych osiągnięć" mogę wymienić stanowisko moderatora na serwerze Mineplex, które sprawowałam przez ponad rok. Obecnie jestem liderką projektu serwera ParkourMC, który ma odmienić polską scenę serwerów parkour. Prywatnie gram na ukulele, trochę programuję i uczę się języków. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz! :D

Kontakt:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie na PW minimum 2 swoich prac i krótkiego opisu swojej osoby.


Użytkownik xKosia edytował ten post 28 August 2017 - 19:58


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 28 August 2017 - 18:44

Ta najlepiej by każdy za free pracował.

 

"Początkowe szkolenie" Czego? Komend? 


Never lose hope.


#3 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 28 August 2017 - 19:39

Oferujesz poczatkowe szkolenie? Czego, budowania? Bo jak szukasz budowniczych to powinni umiec budowac ;-;

B6MXVSV.png


#4 xKosia

xKosia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Ksoai#7988
  • Ksoai

Napisano 28 August 2017 - 19:49

Oferujesz poczatkowe szkolenie? Czego, budowania? Bo jak szukasz budowniczych to powinni umiec budowac ;-;

Ta najlepiej by każdy za free pracował.

"Początkowe szkolenie" Czego? Komend?
Na naszym serwerze będziemy wymagać konkretnego rodzaju map. Szkolenie będzie polegało na przedstawieniu wymogów, które dana mapa powinna spełniać.

Użytkownik xKosia edytował ten post 28 August 2017 - 19:50


#5 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 28 August 2017 - 20:37

Na naszym serwerze będziemy wymagać konkretnego rodzaju map. Szkolenie będzie polegało na przedstawieniu wymogów, które dana mapa powinna spełniać.



Wymagać możesz jeśli płacisz za daną mapę, pownieneś się cieszyć jeśli jakikolwiek budowniczy z przyzwoitymi umiejętnościami wybuduje Ci coś w ramach ,,wolontariatu".
  • Virtuosso lubi to

#6 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 29 August 2017 - 10:27

Na naszym serwerze będziemy wymagać konkretnego rodzaju map. Szkolenie będzie polegało na przedstawieniu wymogów, które dana mapa powinna spełniać

 

Zanim coś napiszesz przemyśl to 5 razy.


Użytkownik N0rbit4 edytował ten post 29 August 2017 - 10:27

Never lose hope.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: budowniczy, serwer, parkour, parkourmc, poszukuję