Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.12.2][NP][100S][FB][RP] Zaplecze.org - serwer z najlepszym zapleczem! III Edycja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 nikDomi255

nikDomi255

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Pooshek#1027

Napisano 23 August 2017 - 10:52

dowysyki2.png

Prezentacja poszczególnych prowincji i mapy tychże:

mapaztekstem.png

 

 

IP serwera:

Zaplecze.org

Oto link na nasz fanpage na Facebooku:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Oto link na naszego Discorda:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik nikDomi255 edytował ten post 25 February 2018 - 12:36

  • XeniQ i gbzp lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 krzmaciek

krzmaciek

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 163 postów
  • krzmaciek

Napisano 23 August 2017 - 15:06

Prezentacja

Prezentacja wygląda świetnie :) Zawiera potrzebne informacje i co ważne zachęca do wejścia na serwer.

Serwer

n/a - Serwera nie odwiedziłem więc się nie wypowiem ale jeśli wszystko będzie wg. prezentacji to super.

Pomysł

+Budowanie traktów między miastami

+Płatne warpy

+Możliwość zbudowania czegoś poza miastem

Jedno pytanie - czy to jest "polski" freebuild czyli działki i tylko na działkach buduje się?


Użytkownik krzmaciek edytował ten post 23 August 2017 - 15:06

  • nikDomi255 lubi to

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubię to" :).


#3 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 23 August 2017 - 15:19

Jedno pytanie - czy to jest "polski" freebuild czyli działki i tylko na działkach buduje się?

To jest coś bardziej w rodzaju frakcji. Gracze mogą zakładać swoje miasta, a administracja w to nie ingeruje. Działki mogą co najwyżej ustanawiać sobie członkowie miasta.

 

 

Prezentacja

Prezentacja wygląda świetnie :) Zawiera potrzebne informacje i co ważne zachęca do wejścia na serwer.

Dziękuję bardzo ;]


  • nikDomi255 lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#4 Krystek1717

Krystek1717

    Nowy

  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 27 August 2017 - 20:23

Prezentacja dobrze opisuje serwer. Grafika bardzo ładnie wykonana. Spawn na serwerze jest bardzo ładnie wykonany. Na serwerze panuje ład i porządek. Brak jakichkolwiek lagów. Brakuje jedynie graczy, obecnie aktywność graczy waha się w granicach od 10 do 15. Mimo tego jak najbardziej polecam zajrzeć na serwer.


  • nikDomi255 lubi to

#5 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 15 September 2017 - 16:35

Serwer nadal rośnie w siłę.

Wbrew pierwotnym założeniom, na serwerze powstał AdminShop, jednakże oferuje on jedynie niedostępne, lub ciężkie do zdobycia przedmioty (wszystkie widoczne poniżej).

image.png

 

Dodatkowo kilka screenshotów z budowlami graczy (w tym 3 pierwsze to miasta).


  • Serpico i nikDomi255 lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#6 nikDomi255

nikDomi255

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Pooshek#1027

Napisano 17 September 2017 - 11:41

Tutaj kolejne zdjęcia z serii: "budowle graczy":

Użytkownik nikDomi255 edytował ten post 17 September 2017 - 11:55


#7 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 17 September 2017 - 14:31

Serwer jest fajny, ale nie wiem dlaczego domena .org mnie odstrasza. 9/10.


  • Endermiteman lubi to

#8 Pixelek39

Pixelek39

    Nowy

  • Zbanowany
  • 10 postów
  • Pixelek39

Napisano 19 September 2017 - 15:55

Fajny serwer. Aczkolwiek freebulid nie jest teraz zbyt popularny. Mimo wszystko będę grał. ;)
  • nikDomi255 lubi to

#9 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 19 September 2017 - 16:04

Aczkolwiek freebulid nie jest teraz zbyt popularny.

To chyba dobrze, w końcu oferujemy coś ciekawego. Poza tym, nie jest to zwyczajny Freebuild z działkami.


  • nikDomi255 lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#10 needpvp

needpvp

    Legendarny

  • Użytkownik+
  • 571 postów

Napisano 27 September 2017 - 19:28

Nareszcie coś co się wyróżnia z tego cholernego szarego tłumu :) 

Bardzo fajna prezentacja, aczkolwiek ta czcionka niezbyt miła dla oka...

Z chęcią wejdę któregoś dnia na ten serwer.


Oficjalnie najstarszy aktywny użytkownik CraftPortal. Rejestracja: 25 lip 2010  (9 lat z craftportal)

๖ۣۜNot a Shemale ❤ has 233 games on Steam with the value of $4,226.94 USD (16,360.37 PLN) and a total playtime of 943.7 hours @09.11.2019


#11 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 28 September 2017 - 14:37

Serwer nadal rośnie w siłę.

Wbrew pierwotnym założeniom, na serwerze powstał AdminShop, jednakże oferuje on jedynie niedostępne, lub ciężkie do zdobycia przedmioty (wszystkie widoczne poniżej).

image.png

 

Dodatkowo kilka screenshotów z budowlami graczy (w tym 3 pierwsze to miasta).

Czy rzadkie itemy nie powinny czasem być... No wiadomo, rzadkie? :P



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#12 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 28 September 2017 - 14:44

Czy rzadkie itemy nie powinny czasem być... No wiadomo, rzadkie? :P

Gracze nie mają na co wydawać swoich pieniędzy. Samo utrzymanie miasta nie generuje wystarczających koszów, ponieważ niektórzy nie chcą powiększać jego granic i budują się poza cuboidem.

Większość tych przedmiotów kosztuje tyle, co założenie miasta, a może i więcej (teraz już nie pamiętam). Nawet exp bardziej się opłaca zdobyć samodzielnie, niż kupić w formie buteleczek.

 

... jednakże ten Adminshop nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem wśród graczy. Możliwe, że zostanie kiedyś usunięty, lub zmieniony.


Użytkownik Hevbis edytował ten post 28 September 2017 - 14:47

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#13 nikDomi255

nikDomi255

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Pooshek#1027

Napisano 28 September 2017 - 17:58

Tak jak napisał Hevbis, z jego adminshopu prawie nikt nie korzysta ;).



#14 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 01 October 2017 - 17:49

Na serwerze powstała ranga "Helper". Uprawnienia helperów są mocno ograniczone, dlatego mogą oni kontynuować zwyczajną rozgrywkę, są jednak zobowiązani do pomocy graczom.


  • nikDomi255 lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#15 gbzp

gbzp

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 46 postów

Napisano 17 November 2017 - 18:03

Serwer polecam. Przyjemnie się gra, pomocni gracze.

 

Serwer szybko się rozwija, wciąż są rozwijane kolejne pomysły, urozmaicające rozgrywkę. Warto również wspomnieć o ciekawych eventach, organizowanych przez administrację. Gracze mogą także brać udział w wyborach, oraz podejmować istotne decyzje nt. serwera, dzięki instytucji Kongresu Zaplecza. 

 

Powstała też oficjalna wiki serwera: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

, na której nowi gracze mogą zapoznać się z informacjami o zasadach, graczach, miastach, nacjach itd.

Wada: Czasami nie ma graczy, zazwyczaj jest 1-2. Ale gdy serwer się rozwinie pewnie będzie więcej


Użytkownik gbzp edytował ten post 29 December 2017 - 14:47

  • nikDomi255 lubi to

 


#16 nikDomi255

nikDomi255

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • Pooshek#1027

Napisano 18 November 2017 - 08:43

Serwer polecam. Przyjemnie się gra, pomocni gracze.

Wada: Czasami nie ma graczy, zazwyczaj jest 1-2. Ale gdy serwer się rozwinie pewnie będzie więcej

 

Dziękujemy za miłą opinię :) . Co do graczy obecnie pracujemy nad tym, żeby zachęcić ich w większej ilości do grania u nas. 


  • gbzp lubi to

#17 kaczmarq

kaczmarq

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • kaczmarex11

Napisano 04 December 2017 - 16:20

Fajny serwer ;) Czasami na nim gram, ciekawa rozgrywka, BARDZO miła administracja, co mnie zadziwiło.


  • nikDomi255 lubi to

#18 Remiqius

Remiqius

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 27 December 2017 - 04:11

Byłem, zobaczyłem, oceniłem:

 

Wchodząc na serwer pojawiamy się w średnio zbudowanym spawnie, na którym są tylko informacje o warpach i o tym za co możemy dostać Bana. Perma można dostać za pozostawienie niedociętych drzew <- tu już śmiechłem. Po za tym tablice z informacjami są słabo oświetlone, więc utrudniało mi to czytanie wyższej partii tabliczek.
nieopodal jest ratusz - Katorga dla oczu. Jest on pryzmarynowo Stonebrickowy jak z zewnątrz tak i wewnątrz. Znajdują się tam pomieszczenia (prawie jak cele) które sugerowały, że są biurami danego członka ekipy serwera, lecz połowa z nich jest pusta. By dać odpocząć swym oczom, postanowiłem iść do budynku  który ma nazwę: "Sklep z Niemożliwymi i rzadkimi rzeczami" :D :D :D Budynek wygląda jak magazyn w którym są skrzynki i stosy siana,  tnt,  złota i redstone'a. Rzeczy, które są oferowane niestety są bez szału. Na ścianach znajdują się pajęczyny, więc nie mam pojęcia, czy to ma sugerować postapokaliptyczny stan serwera czyli bezludność, czy to jednak forma zapomnianej halloweenowej ozdoby :D. W ogóle zauważyłem, że wszystkie budynki w obrębie spawnu są budowane na jednym poziomie wraz z tworzonymi działkami, więc teren, który widnieje po za nimi jest nienaturalnie powycinany. Warto też wspomnieć o boisku futboolu amerykańskiego, na którym jest UFO. Jego niektóre wejścia i wyjścia są zabarykadowane przez dziki teren i pocięte drzewa (chyba ten stadion był wklejony). Postanowiłem też wejść na forum i poszukać tam jakiś informacji lecz ono wygląda tak:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Cóż tu komentować... Daję ambitne 3/10, bo spodobał mi się filmik, po którym prawie nie zlałem się ze śmiechu słuchając tego szepczącego i sepleniącego prezentera :D:
,

 


Użytkownik Remiqius edytował ten post 27 December 2017 - 05:26

  • deaphuz i DroniFF lubią to

#19 Flojd

Flojd

    Znawca

  • Użytkownik
  • 321 postów
  • Flojd

Napisano 04 February 2018 - 21:37

brakuje mi wersji 1.12.2 ale wejdę z ciekawości :)


4.png


#20 zaboreusz97

zaboreusz97

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • zaboreusz

Napisano 25 February 2018 - 14:19

Reklama czytelna i przejrzysta. Z pewnością zachęci graczy, którzy tu wejdą. ;)