Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Inne] Szukam ekipy (2 osoby i więcej) do gry i testowania prywatnego świata na serwerze KGM.

KGM incepcja świat prywatny szukam inne

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 19 August 2017 - 19:52

  • Nazwa i opis projektu/serwera: Światy KGM - są to takie "serwery w serwerze", czyli jest jeden serwer i na nim kilka prywatnych światów oddzielonych od świata powiedzmy publicznego
  • Oczekuję: ekipy złożonej z minimum 2 osób posiadającej serwer Discord, w miarę ogarniętości, oraz aktywności (żeby świat nie stał ciągle pusty)
  • Oferuję: świat o rozmiarze 16384x16384 bez dostępu do Netheru i Endu, wczesny dostęp do mojego nowego projektu
  • O mnie: Jestem dphz. Mam 15 lat, interesuję się Serwerami Minecrafta. Jestem znany na forum głównie jako "ten od FPSAreny" i "żyd"
  • Kontakt: Discord: dphz#9803

Discord projektu: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 19 August 2017 - 19:59

Napisz coś więcej o samym projekcie, ponieważ nikt nie będzie w ciemno "inwestował" swojego czasu. Depehaze ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#3 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 19 August 2017 - 20:06

Cześć, żyd.

Czy te światy nie będą zbyt dużym obciążeniem dla serwera? Rozumiem gdyby tworzyły się większe grupy na takich światach prywatnych, ale gdyby grały na nich po 2 osoby na każdy, średnio ma to sens ;v


Użytkownik Hevbis edytował ten post 19 August 2017 - 20:07

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#4 deaphuz

deaphuz

    Autor logo Craft p o r t a l u

  • Użytkownik+
  • 570 postów
  • deaphuz#9803
  • deaphuz

Napisano 19 August 2017 - 20:18

Napisz coś więcej o samym projekcie, ponieważ nikt nie będzie w ciemno "inwestował" swojego czasu. Depehaze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No co tu pisać: serwer w serwerze. To działa tak:

- dogadujesz się ze mną i ustalamy, jaki pakiet bierzesz

- konfiguruję świat

- dostajesz dostęp do takiego fajnego panelu, w którym będzie można zmienić hasło do serwera, dać graczom dostęp do paru komend, włączać pvp, tnt, zmieniać gamemode i parę innych bajerów

- grasz

To jest coś takiego jakbyś miał serwer do gry z kolegami, tylko na nieco innej zasadzie.

 

@Hevbis

Za pomocą magii mojego umysłu sprawię, że światy nie będą lagować, także spokojna głowa.


Użytkownik dphz edytował ten post 19 August 2017 - 20:19


#5 karawaniarz

karawaniarz

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 203 postów

Napisano 19 August 2017 - 21:46

No co tu pisać: serwer w serwerze. To działa tak:

- dogadujesz się ze mną i ustalamy, jaki pakiet bierzesz

- konfiguruję świat

- dostajesz dostęp do takiego fajnego panelu, w którym będzie można zmienić hasło do serwera, dać graczom dostęp do paru komend, włączać pvp, tnt, zmieniać gamemode i parę innych bajerów

- grasz

To jest coś takiego jakbyś miał serwer do gry z kolegami, tylko na nieco innej zasadzie.

O jaki panel chodzi? Jak to będzie wyglądać?  :)


Nie traktujcie moich postów poważnie.


#6 Yundy

Yundy

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 80 postów
  • xYundy

Napisano 20 August 2017 - 10:17

Rozumiem, że chcesz znaleźć testerów swojego hostingu Minecraft'a?

 

Czy może bawisz się w stworzenie głównego serwera i oferowanie "swojego świata" niczym Minecraft Realms?

 

Bo z opisu wydaje mi się, że testujesz coś jak

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KGM, incepcja, świat prywatny, szukam, inne