Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.9][SV][NP][100s] CheerCraft.pl - rozgrywka wybrana pod graczy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 15:57

Serwer stoi pusty. Wchodząc pierwszy raz, znalazłem się w topce, więc, widzę, że nie ma zainteresowania tym o to serwerem. Tak więc R.I.P



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 16:12

Serwer stoi pusty. Wchodząc pierwszy raz, znalazłem się w topce, więc, widzę, że nie ma zainteresowania tym o to serwerem. Tak więc R.I.P

Aktualnie stoi pusty, aczkolwiek dzisiaj startujemy z poważniejszą reklamą. W naszych planach leży też zatrudnienie paru YouTuberów, którzy nagraliby parę odcinków z naszego serwera! :)



#23 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 20:24

Gdzie ta reklama? Btw: teraz nikogo już nie zachęcisz "poważniejszą reklamą". Wszyscy na poważnie biorą pierwszą reklamę, jeśli nie jest ona zachęcająca, nie licz, że drugą się zainteresują. Reklama a serwer to co innego

#24 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 20:45

Gdzie ta reklama? Btw: teraz nikogo już nie zachęcisz "poważniejszą reklamą". Wszyscy na poważnie biorą pierwszą reklamę, jeśli nie jest ona zachęcająca, nie licz, że drugą się zainteresują. Reklama a serwer to co innego

Zadanie dla Ciebie - dowiedz się w jakim celu stosuje się reklamę, oraz co to znaczy. ;) Jeśli na tym forum nikogo nie uda mi się zachęcić do wbicia na serwer, to logiczne jest, że zastosuję reklamę w innym miejscu. I to bez znaczenia, czy jest to druga reklama, pierwsza, czy nawet ta poważniejsza reklama. :D



#25 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 21:00

Nawet jakbyś miał reklame nwm gdzie, i tak gdy ktoś się skusi i wejdzie, a ujrzy pusty serwer (tak jak ja dzisiaj), wyjdzie. Poza tym, wątpię, żeby YouTuber chciał zaśmiecać swój kanal reklamą serwera, który nie ma przyszłości (nie oszukujmy się). A nawet, jeśli nagra, nikt nie będzie chciał grać na pustym serwerze, do tego jeszcze EasyHC. Do tego, na serwerze nie ma nic ciekawego, co mogłoby zainteresować graczy. Drop, gildie, pusty ranking, pusty serwer, nic ciekawego. Zrozum, na takim serwerze tłumów graczy nigdy nie ujrzysz. Reklama to nie wszystko, bez żadnych youtuberów, którym trzeba płacić, można wypromować serwer. Ale tacy jak ty, tego nie zrozumieją.

#26 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 02 September 2017 - 21:04

Niestety Ozelot ma rację. Serwer to totalne dno



#27 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 21:05

Nawet jakbyś miał reklame nwm gdzie, i tak gdy ktoś się skusi i wejdzie, a ujrzy pusty serwer (tak jak ja dzisiaj), wyjdzie. Poza tym, wątpię, żeby YouTuber chciał zaśmiecać swój kanal reklamą serwera, który nie ma przyszłości (nie oszukujmy się). A nawet, jeśli nagra, nikt nie będzie chciał grać na pustym serwerze, do tego jeszcze EasyHC. Do tego, na serwerze nie ma nic ciekawego, co mogłoby zainteresować graczy. Drop, gildie, pusty ranking, pusty serwer, nic ciekawego. Zrozum, na takim serwerze tłumów graczy nigdy nie ujrzysz. Reklama to nie wszystko, bez żadnych youtuberów, którym trzeba płacić, można wypromować serwer. Ale tacy jak ty, tego nie zrozumieją.

Powiedz mi - jak wybijały się największe serwery EasyHC/Hardcore/Megadrop typu dragon, czy megaxcore? Poza tym czemu chcesz się wypowiadać o tym czego gracze mogliby szukać u nas, skoro Ty po wejściu na nasz serwer wpisałeś takie komendy jak /pl, /?, oraz /bukkit:pl? Po chwili zobaczyłeś, że nie masz do takich komend dostępu i wyszedłeś. :D Nie zrobiłeś u nas dosłownie nic i stwierdzasz takie coś. 


Użytkownik MrSpoks edytował ten post 02 September 2017 - 21:08


#28 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 21:12

Ale zauważ, dragon czy megaxcore były tworzone, gdy 1.7 było najnowszą wersją (no, może, gdy wychodziło
1.8 ), a teraz mamy już wersję 1.12.1, więc sam widzisz... Co do komend, co to w ogóle za pytanie? Zawsze, gdy wchodzę na jakiś nowy serwer, wpisuję komendy tego typu, ponieważ chcę wiedzieć, czy mam do czynienia z serwerem, gdzie IQ administratora jest wyższe niż -1.
P.S: Może już skończmy ten kabaret?

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 02 September 2017 - 21:14


#29 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 02 September 2017 - 21:38

Niestety Ozelot ma rację. Serwer to totalne dno


Twoja wypowiedź jest o tyle niemiarodajna, że jesteś kumplem Ozelota. Nie broniąc samego serwera

Użytkownik benio1394 edytował ten post 02 September 2017 - 21:38


#30 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 21:43

Ale zauważ, dragon czy megaxcore były tworzone, gdy 1.7 było najnowszą wersją (no, może, gdy wychodziło
1.8 ), a teraz mamy już wersję 1.12.1, więc sam widzisz... Co do komend, co to w ogóle za pytanie? Zawsze, gdy wchodzę na jakiś nowy serwer, wpisuję komendy tego typu, ponieważ chcę wiedzieć, czy mam do czynienia z serwerem, gdzie IQ administratora jest wyższe niż -1.
P.S: Może już skończmy ten kabaret?

Akurat powiem Ci, że megaxcore wyszedł parę dni po opublikowaniu wersji 1.11.2, także nijak to się ma do tego co napisałeś. Poza tym co masz na myśli pisząc, żebyśmy skończyli ten kabaret?



#31 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 22:04

Żebyś już przestał mnie cytować. Pisz sobie już tutaj co chcesz, bo mi już się nie chce. Kiedyś zrozumiesz, że nie warto stawiać na stare wersje Minecrafta. Świat pędzi przed siebie, 1.7 jest popularne już tylko z serwerów EasyHC (które dzielą się na nudne, nudniejsze i dno) oraz kilkunastu (może kilkudziesięciu) większych sieci. Reszta przeniosła się na nowsze wersje.

Pozdrawiam i dziękuję za miło spędzony czas w tym temacie oraz za nabite posty.

#32 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 02 September 2017 - 23:09

Ale zrozum, że tutaj gracze sami pod koniec edycji wybierają wersję, co oznacza, że serwer nie będzie tylko na 1.7.2. Jak to możliwe, że nie możesz tego zrozumieć i przyjąć do wiadomości? :/



#33 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 02 September 2017 - 23:18

Ale zrozum, że tutaj gracze sami pod koniec edycji wybierają wersję, co oznacza, że serwer nie będzie tylko na 1.7.2. Jak to możliwe, że nie możesz tego zrozumieć i przyjąć do wiadomości? :/


Nikogo na razie nie obchodzi następna edycja. Na razie jest I edycja na wersji, na której wielu graczy nie będzie.
Btw. Jeśli gracze mogą decydować, składam propozycję, aby następna edycja była na 1.12.1

#34 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 03 September 2017 - 01:02

Wszyscy będą mogli głosować na wersję i tryb na naszym serwerowym fanpage'u - 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik MrSpoks edytował ten post 03 September 2017 - 01:03


#35 Patrisful

Patrisful

    Technologiczny Znawca

  • Użytkownik+
  • 222 postów
  • Patrisful

Napisano 17 September 2017 - 14:41

Ten serwer należy do jednych z tych easyhc, które nawet mogą istnieć. 7/10.



#36 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 23 September 2017 - 22:15

Cześć! Dawno tutaj nie pisałem, więc w sumie wypadałoby! :) Nowa edycja serwera rozpocznie się 30 września o godzinie 16:00, na wersji 1.9 i trybie "SURVIVAL", gdyż taką właśnie wybrali gracze. Liczę, że zobaczymy się na starcie! ;)



#37 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 26 September 2017 - 18:09

Gracze mogą zadecydować o typie serwera do wyboru mają:

easyhc duży drop

easyhc większy drop

easyhc mega drop

pfff, dla mnie to jest śmieszne, gracze mają do wyboru 3 takie same serwery...


grepolis.png


#38 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 29 September 2017 - 23:09

Gracze mogą zadecydować o typie serwera do wyboru mają:

easyhc duży drop

easyhc większy drop

easyhc mega drop

pfff, dla mnie to jest śmieszne, gracze mają do wyboru 3 takie same serwery...

Serwer od 30 września będzie działał na trybie Survival, a prezentacje za niedługo zmienię. :)


Co nowego zostało dodane na serwerze: 
- Muzyka pod komendą /muzyka
- Dodano więcej możliwości dla VIPów, SVIPów i MVIPów (więcej pod komendą /vip, /svip, oraz /mvip)
- Od teraz ogłoszenia będą się wyświetlać na środku ekranu
- Co każdą sobotę organizowane będą eventy, gdzie gracze będą mogli zgarnąć liczne nagrody
- Zmiana dropu z Caseów
- Na serwerze co jakiś czas gracze będą mogli wygrać diamenta jeśli przepiszą jak najszybciej kod

Więcej zostanie dodane w przyszłym czasie. Na naszym fanpage możecie sugerować co powinniśmy dodać lub zmienić: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Przypominam, że start nowej edycji na wersji 1.9, oraz trybie "czysty SV" odbędzie się w sobotę, o godzinie 15:00. (godzinę wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy)



#39 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 30 September 2017 - 09:44

Czysty survival i jakies skrzynki. To nieźle



#40 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 30 September 2017 - 12:33

Czysty survival i jakies skrzynki. To nieźle

Hm. Coś z tym nie tak?