Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.9][SV][NP][100s] CheerCraft.pl - rozgrywka wybrana pod graczy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 16 August 2017 - 01:08

ZMLAJqF.jpg


Użytkownik MrSpoks edytował ten post 23 September 2017 - 22:18

  • wojtte lubi to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 szymuś

szymuś

    50 punktów ostrzeżeń

  • Użytkownik+
  • 165 postów
  • szymek934

Napisano 16 August 2017 - 07:20

Czyli serwer jakich masa. Dzieci tylko na tych serwerach grają ;c. Czemu tylko na 1.7.2 stawiają te śmieszne dropy serwery?


  • HelloDoggo lubi to

Namydlony Szymon < Mój autograf, Jeśli jesteś modem, to proszę, wpisz się do mojej sygnatury.

//Wpisuję się. ~Libter

. ~Ersan


#3 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 16 August 2017 - 07:47

Gracze sami mają decydować co ma dropić? Chyba wyłączając dane surowce pod /drop... Większość z was miała własne serwery które po miesiącu upadły? Takie coś nazywasz serwerami?
Odradzam robienie tego serwera. Zmarnujesz tylko pieniądze a więcej niż 10 graczy na nim nie ujrzysz.
  • HelloDoggo lubi to

#4 Zioomkox

Zioomkox

    Uczony

  • Użytkownik
  • 609 postów
  • Zioomkox#6688
  • Zioomkox

Napisano 16 August 2017 - 08:06

Kto chce ma prot4 od początku b ustawi sobie duzy drop, a inni mają zbierać tygodniami bo ustawili sobie mały. Jeden z najgorszych pomysł o jakich słyszałem,rozgrywka będzie bardzo niezbilansowana.
  • HelloDoggo lubi to

#5 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 16 August 2017 - 08:33

Prezentacja potato quality, czcionka nieczytelna i ogólnie to wszystko się tak zmywa. Kolejny Megadrop... zrozumcie w końcu, że gracze nie chcą, i nie będą grali na tego typu serwerach. No chyba że 10-12 latkowie. 


  • HelloDoggo lubi to

#6 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 16 August 2017 - 12:31

Kolejny serwer promujący się hasłem "Nie jesteśmy jak inne serwery!", ale nie oferujący nic innowacyjnego. To tylko puste słowa.


  • HelloDoggo i nikDomi255 lubią to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#7 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 16 August 2017 - 12:56

Kto chce ma prot4 od początku b ustawi sobie duzy drop, a inni mają zbierać tygodniami bo ustawili sobie mały. Jeden z najgorszych pomysł o jakich słyszałem,rozgrywka będzie bardzo niezbilansowana.

Źle mnie zrozumiałeś, nie chodzi o to. Gracze pod koniec każdej edycji mają prawo zadecydować na naszym fanpage jaką chcą wersje, jaki chcą drop (chodzilo mi zeby ujac tutaj to easyhc/hc i megadrop). Co oznacza, że dla każdego drop będzie taki sam

 

Czyli serwer jakich masa. Dzieci tylko na tych serwerach grają ;c. Czemu tylko na 1.7.2 stawiają te śmieszne dropy serwery?

Tak jak już pisałem - gracze sami decydują na jakiej chcą wersji grać i jaki to ma być typ serwera. :) 



#8 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 16 August 2017 - 20:37

Może jeszcze daj graczom opa jeśli o wszystkim decydują.

#9 Vebros

Vebros

    Gracz Retro

  • Użytkownik+
  • 119 postów
  • Vebros#8474
  • _Vebros_

Napisano 16 August 2017 - 20:47

Skoro gracze mogę decydować co chcą, ja proponuję, aby usunąć ten serwer :)



#10 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 16 August 2017 - 21:12

Skoro gracze mogę decydować co chcą, ja proponuję, aby usunąć ten serwer :)


Jestem za :D
  • Vebros lubi to

#11 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 16 August 2017 - 21:40

Może jeszcze daj graczom opa jeśli o wszystkim decydują.

Nie napisałem, że gracze mogą decydować o wszystkim. :)

 

 

Skoro gracze mogę decydować co chcą, ja proponuję, aby usunąć ten serwer :)

Oj, durna docinka w stronę serwera. No, nie popisałeś się. :/



#12 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 19 August 2017 - 16:35

Serwer otwarty od jutra, godziny 15:00. IP: CheerCraft.PL.



#13 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 28 August 2017 - 09:07

Mam pytanie, czy EasyHC różni się od MegaDropu czymś innym niż poziomem dropu ze stone?

Btw. Jeszcze ta "sieć" nie upadła? Zrozum, że na 1.7.2 nie ma przyszłości dla nowych serwerów, w szczególności dla takiego trybu.

#14 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 28 August 2017 - 12:49

Mam pytanie, czy EasyHC różni się od MegaDropu czymś innym niż poziomem dropu ze stone?

Btw. Jeszcze ta "sieć" nie upadła? Zrozum, że na 1.7.2 nie ma przyszłości dla nowych serwerów, w szczególności dla takiego trybu.

Próbuję Wam cały czas tłumaczyć, że po tej edycji gracze sami będą mieli prawo wybrać na jakiej chcą wersji grać. ;-;



#15 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 28 August 2017 - 20:24

A kiedy ta edycja się zakończy? Ile w ogóle trwa u Ciebie jedna edycja? Nie wiem czy wiesz, ale robiąc co miesiąc nowe edycje, tylko stracisz graczy.

#16 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 28 August 2017 - 23:10

Edycje są u nas co 28 dni. Nie chcemy robić edycji, które trwałyby mniejszą ilość czasu, bo nie chcemy, żeby gracze stracili pieniądze kupując rangi/przedmioty w naszym sklepie. Gracze nie zdążyliby nawet stworzyć dobrej gildii i podbić swojej pozycji w rankingu graczy gdyby edycja trwała, załóżmy, 10 dni. :)



#17 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 29 August 2017 - 21:35

nie chcemy, żeby gracze stracili pieniądze kupując rangi/przedmioty w naszym sklepie.


Czyli, że jeszcze rangi np. VIP są tylko na jedną edycję? Wiem, że wiele serwerów tak ma, lecz według mnie jest to całkowita porażka. Jeśli gracz coś kupuje, powinien zawsze się wyróżniać, w końcu wydał swoje ciężko zarobione pieniądze (lub z 500+) żeby wspomóc wasz serwer. Wprowadzając to, zapewne twój serwer zyskałby więcej VIP'ów (czyli więcej kasy :D). Ale znając życie, pewnie tego nie wprowadzisz, bo po co dodawać na serwer coś, co go odróżnia od pozostałych serwerów EasyHC.

#18 N0rbit4

N0rbit4

    Rak

  • Użytkownik+
  • 312 postów
  • BORBI#2685
  • Norbit4

Napisano 29 August 2017 - 23:59

Prezentacja godna dziecka z podstawówki. Czy tak trudno dodać jakieś screeny zamiast ciągłego tekstu? Czy tak trudno dodać jakieś sensowne informacje udowadniające że wasz serwer jest "inny"? Co do serwera to nie ma za bardzo  o czym mówić bo "easyhc" i wersja 1.7.2 o wszystkim świadczą.


Never lose hope.


#19 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 30 August 2017 - 00:05

Ogólnie cały pomysł z kończeniem edycji po miesiącu jest zwyczajnie głupi. Rozgrywka się zakończy chwilę po jej rozpoczęciu. Miesiąc dla serwera to bardzo krótko, tym bardziej, jeżeli mowa o sprzedarzy Vipów, ponieważ kupno rangi tydzień po starcie nie jest już opłacalne.

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#20 MrSpoks

MrSpoks

    Nowy

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • MrSpoks

Napisano 30 August 2017 - 01:04

Czyli, że jeszcze rangi np. VIP są tylko na jedną edycję? Wiem, że wiele serwerów tak ma, lecz według mnie jest to całkowita porażka. Jeśli gracz coś kupuje, powinien zawsze się wyróżniać, w końcu wydał swoje ciężko zarobione pieniądze (lub z 500+) żeby wspomóc wasz serwer. Wprowadzając to, zapewne twój serwer zyskałby więcej VIP'ów (czyli więcej kasy :D). Ale znając życie, pewnie tego nie wprowadzisz, bo po co dodawać na serwer coś, co go odróżnia od pozostałych serwerów EasyHC.

W takim razie co chcesz, żebyśmy zmienili, bo nie za bardzo rozumiem?

 

Co do serwera to nie ma za bardzo  o czym mówić bo "easyhc" i wersja 1.7.2 o wszystkim świadczą.

Parę postów wyżej, jak i w samej prezentacji wytłumaczyłem, że GRACZE po aktualnej edycji będą mogli zadecydować o wersji serwera, jak i typie. Oznacza to, że EasyHC i ta wersja 1.7.2 raczej zmieni się po tej edycji CHYBA, że gracze będą chcieli pozostać przy tamtych warunkach.

 

Ogólnie cały pomysł z kończeniem edycji po miesiącu jest zwyczajnie głupi. Rozgrywka się zakończy chwilę po jej rozpoczęciu. Miesiąc dla serwera to bardzo krótko, tym bardziej, jeżeli mowa o sprzedarzy Vipów, ponieważ kupno rangi tydzień po starcie nie jest już opłacalne.

Dzięki za komentarz. Odnosząc się do Twojego postu myślę, że możemy wydłużyć czas trwania jednej edycji, gdy serwer się minimalnie rozrośnie i wystartujemy z "poważniejszą" reklamą! :)