Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czego nie lubicie w Minecrafcie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 Saran

Saran

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 03 September 2017 - 19:27

A co do oświetlenia to jest najlepsze jakie może być bez powodowania strasznego laga.

 

Ale...ale... to odstraszające.

2017-08-13_15.17.24.png



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 03 September 2017 - 23:53

Ale...ale... to odstraszające.
2017-08-13_15.17.24.png


Włącz smooth lighting.
@toppic
Glitcha powodującego generowanie się niemalże samej wody na mapach w pewnej wersji, nie wiem już która to była. 1.4?

Użytkownik Rohen Tahir edytował ten post 03 September 2017 - 23:54


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#23 Ghast Rider Girl

Ghast Rider Girl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Malgosia10

Napisano 17 September 2017 - 15:12

W minecraftcie bardzo nie lubię tego, że:

  1. Withery atakują w taki specyficzny sposób...Albo ja w specyficzny sposób się klepię.
  2. Domków z dirtu lub innego łatwego do zdobycia budulca.
  3. Deszczu...Umieram w środku, kiedy słyszę przez słuchawki ten charakterystyczny odgłos deszczu.

ghast.gif


#24 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 17 September 2017 - 15:31

Community. 


  • Egzequtor lubi to

Xv4e8iy.gif


#25 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 17 September 2017 - 16:32

Dotyczy rzeczy dodanych po Becie 1.7.3.

 

Wszystkiego, a najbardziej community.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#26 Лукаш

Лукаш

    EsseK

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • LoxiXD

Napisano 17 September 2017 - 19:03

1. Default TexturPack

2. Community

3.Generator świata

4. Brak nowych mobów(takich nowych, a nie nowy typ zombie) i surowców.

5. Ulepszanie wersji Win10, a nie Javy.

6. Dźwięk


B6MXVSV.png


#27 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 17 September 2017 - 19:13

1. Default TexturPack

2. Community

3.Generator świata

4. Brak nowych mobów(takich nowych, a nie nowy typ zombie) i surowców.

5. Ulepszanie wersji Win10, a nie Javy.

6. Dźwięk

Może w takim razie przerzuć się na Terrarię?


  • MrKisiel lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#28 Nasedo

Nasedo

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów

Napisano 20 September 2017 - 11:03

1. Default TexturPack

2. Community

3.Generator świata

4. Brak nowych mobów(takich nowych, a nie nowy typ zombie) i surowców.

5. Ulepszanie wersji Win10, a nie Javy.

6. Dźwięk

 

1. Czy domyślny zestaw tekstur trzeba lubić? Niekoniecznie - jest mnóstwo dopracowanych, w różnych stylach texture packów, a co więcej Minecraft umożliwia, bez problemów, zmianę domyślnego zestawu. Zatem, gdzie jest tu powód, aby nie lubić Minecrafta?

 

2. Też nie dotyczy samej gry. Nie odpowiada - nie uczestniczymy w życiu grupy / grup. Nie gramy online.

 

3. Nie napisałeś, czy generator z każdej wersji, czy z konkretnej. Jeżeli dotyczy to konkretnej wersji - skorzystać z innej, np. starszej - wygenerować świat, skonwertować na nowszą, lub grać na starszej. Na chwilę obecną gracze nie są zmuszani do gry w tylko najnowszą wersję gry, jak np. ma to miejsce na Steamie.Są też światy przygotowane przez innych, są propozycje seedów.

 

4. Skoro Minecraft jest otwarty na modowanie - jeżeli czegoś brakuje, można skorzystać z tego co zostało stworzone przez innych, a nie tylko ograniczać się do tego, co oferuje podstawowa gra.

 

5. Za wersję Windows 10, znaną jako PE odpowiada obecnie Microsoft, nie ma nic wspólnego z twórcą oryginalnego MC, ani też z firmą Mojang. Wersja Java jest rozwijana (lub nie) niezależnie od drugiej wersji.

 

6. Nie rozpisałeś się... więc trudno zinterpretować co masz na myśli. Czy chodzi Ci może o domyślną muzykę / dźwięki? Z tego co wiem na pewno,dzięki własnym texture packom można zmieniać też dźwięki. Poniżej, w języku polskim wyjaśnione jest jak to zrobić:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Zmiana utworów muzycznych na płytach? Proszę bardzo:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Jeżeli zaś masz problemy z nakładającymi się na siebie ścieżkami dźwiękowymi (problem również istnieje w wersji 1.12.1) - rozwiązaniem tego jest wciśnięcie kombinacji klawiszy F3 + T



#29 MrPastor97

MrPastor97

    Legendarny Gracz

  • Użytkownik+
  • 38 postów
  • Goldej

Napisano 23 September 2017 - 19:38

na serwerach nonpremium - Jeb*** steevy, nooby i haxerzy

na serwerach premium - za drogie rangiiiiiiiiiiiiii mvip+ na hypixelu kosztuje 45 dolarów, przeliczając na złoty 160,75 zł


Użytkownik MrPastor97 edytował ten post 23 September 2017 - 19:40

4.png


#30 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 23 September 2017 - 21:08

@up ceny na zagranicznych serwerach nie są i nigdy nie będą dostosowywane do żałosnej waluty jakiejś polski.


#31 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 23 September 2017 - 21:13

na serwerach nonpremium - Jeb*** steevy, nooby i haxerzy

na serwerach premium - za drogie rangiiiiiiiiiiiiii mvip+ na hypixelu kosztuje 45 dolarów, przeliczając na złoty 160,75 zł

Zapomniałeś o debilach - kategoria, do której się zaliczasz. 


  • Serpico i Zeus1970 lubią to

Xv4e8iy.gif


#32 Cubixor

Cubixor

    Ciasteczkowy Potwór

  • Użytkownik+
  • 766 postów

Napisano 24 September 2017 - 08:33

Pvp przed wersją 1.9
1fyIFXE.png

#33 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 24 September 2017 - 09:59

Pvp przed wersją 1.9

To zostało dodane przed betą 1.7.3...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#34 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 24 October 2017 - 21:13

Nowy system pvp jest niczego sobie. Chyba każdy go nielubi 



#35 Dziobax

Dziobax

    Dziobak

  • Użytkownik+
  • 503 postów
  • FlyingSpoon#0363
  • dziobax

Napisano 24 October 2017 - 21:59

Nowy system pvp jest niczego sobie. Chyba każdy go nielubi



Niczego sobie = w porządku. Przeczysz sam sobie. A co do pvp - mylisz się. Większości społeczności ta zmiana się podoba. Przy starym zostają głownie dzieci z EzHc, dla których nawalanie w myszkę i robienie "klep" jest najważniejszym celem MC
  • Serpico i Zeus1970 lubią to

#36 Varanzo

Varanzo

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 45 postów
  • Varanzo

Napisano 12 November 2017 - 14:59

Serwerów EasyHC. Nic więcej dopowiadać nie trzeba, każdy wie o co chodzi :)


Tutaj moze byc twoja reklama za diamenty :P
Po prostu daj donate większego od aktualnego i napisz co chcesz, aby tutaj było ^^

Aktualny Donate ----> 11 diamentów

 

Testujemy Kiślowi mapy, walimy do loli, słuchamy jazzu oraz potępiamy zbrodnie papieża.

 https://discord.gg/p6myuJR


#37 Nupp_

Nupp_

    MinecraftSklep.PL - Najtańsze Premki!

  • Użytkownik+
  • 324 postów
  • Nupp_#0802
  • Nupp_
  • ehe

Napisano 27 February 2018 - 00:05

@dziobak to było ironiczne stwierdzenie

#38 Lesniak17

Lesniak17

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Lesniak17

Napisano 12 June 2018 - 19:12

Trolli, grieferów, i innych idiotów psujących rozgrywkę pozostałym.:3



#39 Katniss

Katniss

    Twórca "Mrocznej klątwy"

  • Senior Moderator
  • 2947 postów
  • Katniss#2260
  • Katniss

Napisano 12 June 2018 - 19:48

Tego, że po przypisaniu strzale tagu Motion[], po uprzednim przywołaniu jej, buguje się jej wyświetlanie i pokazuje się nie tam gdzie powinna.


Mapa Adventure mojego autorstwa - "Mroczna klątwa" v2.1 (Na wersję MC 1.13.2)
Questy, NPC, niestandardowe przedmioty, bossy, amulety, modele 3D, mana i wiele więcej! BEZ MODÓW!
 

Siege Settlements - coś lepszego niż typowy RTS - https://www.reddit.c...egeSettlements/


#40 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 12 June 2018 - 20:26

Małego dropu zbroi i broni z mobów