Skocz do zawartości


[1.12.X] [NP] [SV] MC-MCPC.PL ·> {§} Survival + Minigry i nie tylko {§}


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 23 September 2017 - 13:57

Uwaga, jutro (niedziela) o 19.30 startujemy z serwerem (trybem) Frakcje! Znajdziecie tam np.:
- McMMO,
- Nowy generator mapy,
- Uzbrojenie pod /sklepik,
- Frakcje (plugin Factions) dla każdego (oczywiście z drobną opłatą itemami),
- REKOMPENSATĘ Z POWODU NOWEJ EDYCJI:
- Oddzielną dla Gracz,
- Oddzielną dla VIP (nieco większą),
- Oddzielną dla sVIP (większą),
- Oddzielną dla Sponsor (największą).

Rekompensata będzie dostępna tylko przez najbliższy tydzień.
Nie będzie ona zbyt duża, lecz to zawsze coś.
Po odbiór zakupionych w poprzedniej edycji rang zgłaszamy się do administracji (zapomniałem skopiować pexa).

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 23 September 2017 - 13:58


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 24 September 2017 - 20:28

Ten serwer to dno, łącznie z administracją.

Nie polecam :D


Użytkownik Ask3r edytował ten post 30 September 2017 - 17:44

Daj diamencika <3

4.png


#43 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 24 September 2017 - 21:13

Dziękuję.
Za ten zgon na start przepraszam, chyba zapomniałem dodać falga pvp deny. Spawn jest pod komendą /spawn oraz /warp spawn.

Co do serwera, mieliśmy właśnie małe (a raczej monstrualne) problemy techniczne, serwer będzie dostępny jutro lub w najgorszym wypadku po jutrze. Nie będę rozpisywał szczegółów, dlaczego ta przerwa techniczna, lecz mam nadzieję, że wszyscy (lub przynajmniej część Was) to zrozumią.

Pozdrawiam.

#44 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 25 September 2017 - 19:57

Wszelkie bugi naprawione, serwer został uruchomiony.

#45 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 25 September 2017 - 20:16

Ciekawa rozmowa między graczem a pomocnikiem.

Obydwie strony "Hejtują" serwer, prawdopodobnie właściciela i jego postępowanie.

Godzina 21:16 jeżeli chcesz poczytać :D

 

@Edit

Gufno serwer


Użytkownik Ask3r edytował ten post 30 September 2017 - 17:43

Daj diamencika <3

4.png


#46 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 25 September 2017 - 20:30

Niestety będę szczery. Serwer stoczył się do zera.

 

Dlaczego?

 

- Mapa na SKYBLOCKU pobrana z neta: 

- Jeden biom, 0 dżungli, 0 pustyń, 0 wiosek

- Na mapie spawnuje się po 100000 potworów, które przeszkadzają na maxa w rozgrywce i nie da się grać...

- TYLKO 1 RODZAJ DRZEWA NA MAPIE

- Smoczy pierożek, który jest gównem i otwiera się w ciągu 20 sekund

- Niewyważony sklep

- Teraz kilka słów na temat administracji:

 

* OZELOT (właściciel) - dziecko udające 16 latka. Karzę kłamać innym członkom m.i.n mi, że ma tyle lat, pomimo, że w rzeczywistości ma 12 lat. NA DODATEK MAMA ZABIERA MU KOMPA PRZED 20!!! XDDD Potwierdzone INFO!

 

* KLAUDIAMISIA (JrMod) - jedyna normalna i ogarnięta osoba w administracji

 

* RainbowTiger (JrMod) - pisał w podaniu, że ma 15 lat. W rzeczywistości ma 10+ lat, o czym świadczy jego pisownia "muj" itp. Jest to przydupas Ozelota, który prawdopodobnie robi mu dobrze, poza serwerem (jak kolwiek to niebrzmi, ale to tak wygląda)

 

* Klaudia204 (Pomocnik) - po prostu dziecko i tyle

 

 

UWAŻAM, ŻE ADMINISTRACJA SERWERA MCPC MA IQ DUUUŻO NA MINUSIE I TO SĄ PO PROSTU DZIECI. 

 

A sam w sobie serwer MCPC to aktualnie jeden z najgorszych serwerów jakie poznałem:( USUŃCIE GO PLS


  • Serpico i Aysel_ lubią to

#47 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 25 September 2017 - 20:33

@up brawo za czas reakcji. Odkryłem to zanim było to modne.


  • arekch72 lubi to

#48 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 25 September 2017 - 21:11

Niestety będę szczery. Serwer stoczył się do zera.

Dlaczego?

- Mapa na SKYBLOCKU pobrana z neta:

- Jeden biom, 0 dżungli, 0 pustyń, 0 wiosek
- Na mapie spawnuje się po 100000 potworów, które przeszkadzają na maxa w rozgrywce i nie da się grać...
- TYLKO 1 RODZAJ DRZEWA NA MAPIE
- Smoczy pierożek, który jest gównem i otwiera się w ciągu 20 sekund
- Niewyważony sklep
- Teraz kilka słów na temat administracji:

* OZELOT (właściciel) - dziecko udające 16 latka. Karzę kłamać innym członkom m.i.n mi, że ma tyle lat, pomimo, że w rzeczywistości ma 12 lat. NA DODATEK MAMA ZABIERA MU KOMPA PRZED 20!!! XDDD Potwierdzone INFO!

* KLAUDIAMISIA (JrMod) - jedyna normalna i ogarnięta osoba w administracji

* RainbowTiger (JrMod) - pisał w podaniu, że ma 15 lat. W rzeczywistości ma 10+ lat, o czym świadczy jego pisownia "muj" itp. Jest to przydupas Ozelota, który prawdopodobnie robi mu dobrze, poza serwerem (jak kolwiek to niebrzmi, ale to tak wygląda)

* Klaudia204 (Pomocnik) - po prostu dziecko i tyle


UWAŻAM, ŻE ADMINISTRACJA SERWERA MCPC MA IQ DUUUŻO NA MINUSIE I TO SĄ PO PROSTU DZIECI.

A sam w sobie serwer MCPC to aktualnie jeden z najgorszych serwerów jakie poznałem:( USUŃCIE GO PLS



Fajnie,że chciało ci się tutaj napisać, bo wyjaśnić swojego zachowania to już nie miałeś ochoty.

Serwer stoczył się do zera, tak? Chyba raczej twoja ranga na serwerze stoczyła się do zera.

Bez przyczyny, zacząłeś banować graczy oraz jednego z administratorów, co doskonale podkreśla, w jakim stopniu jesteś rozwinięty. Zostałeś zdegradowany, zaczynasz hejtować administrację oraz sam serwer. Mamy trudny czas w administracji, dużo problemów oraz roboty, postanowiłeś to jednak wykorzystać przeciwko nam.
Co do mnie, nikomu nie kazałem kłamać i nikogo nie oszukuję. Mam tyle lat, ile pisałem. Nie potrafisz tego uszanować? Twoja sprawa. Przeciwnie do ciebie, nie jestem jakimś nolife, i nie gram 24/7. Dla mnie "majkraft" nie jest najważniejszy. Co do reszty administracji, którą chamsko zkrytykowałeś z powodu straty rangi przez ciebie, najpierw popatrz na siebie. Robią oni więcej, niż ty zrobiłeś. W przeciwieństwie do ciebie, są bardziej rozwinięci umysłowo i nie banują wszystkich "bo tak im się podoba". Potrafią oni uszanować, to, co razem, wspólnie stworzyliśmy. Sam nawet nie potrafiłeś utrzymać pojedynczego serwera,a piszesz, że moja serwerownia, w której skład wchodzi aktualnie 4 serwery, idą na dno, a wcale tak nie jest. Jesteś typowym dzieckiem, najpierw straciłeś rangę, a teraz próbujesz się zemścić. Z takim zachowaniem, nawet jakbyś miał 18, czy więcej lat, i tak każdy weźmie cię za dzieciaka, tyle do powiedzenia w twojej sprawie.

Pozdrawiam.
  • Katniss lubi to

#49 benio1394

benio1394

    Legenda

  • Użytkownik
  • 2649 postów
  • benio1394

Napisano 25 September 2017 - 21:29

Fajnie,że chciało ci się tutaj napisać, bo wyjaśnić swojego zachowania to już nie miałeś ochoty.

Serwer stoczył się do zera, tak? Chyba raczej twoja ranga na serwerze stoczyła się do zera.

Bez przyczyny, zacząłeś banować graczy oraz jednego z administratorów, co doskonale podkreśla, w jakim stopniu jesteś rozwinięty. Zostałeś zdegradowany, zaczynasz hejtować administrację oraz sam serwer. Mamy trudny czas w administracji, dużo problemów oraz roboty, postanowiłeś to jednak wykorzystać przeciwko nam.
Co do mnie, nikomu nie kazałem kłamać i nikogo nie oszukuję. Mam tyle lat, ile pisałem. Nie potrafisz tego uszanować? Twoja sprawa. Przeciwnie do ciebie, nie jestem jakimś nolife, i nie gram 24/7. Dla mnie "majkraft" nie jest najważniejszy. Co do reszty administracji, którą chamsko zkrytykowałeś z powodu straty rangi przez ciebie, najpierw popatrz na siebie. Robią oni więcej, niż ty zrobiłeś. W przeciwieństwie do ciebie, są bardziej rozwinięci umysłowo i nie banują wszystkich "bo tak im się podoba". Potrafią oni uszanować, to, co razem, wspólnie stworzyliśmy. Sam nawet nie potrafiłeś utrzymać pojedynczego serwera,a piszesz, że moja serwerownia, w której skład wchodzi aktualnie 4 serwery, idą na dno, a wcale tak nie jest. Jesteś typowym dzieckiem, najpierw straciłeś rangę, a teraz próbujesz się zemścić. Z takim zachowaniem, nawet jakbyś miał 18, czy więcej lat, i tak każdy weźmie cię za dzieciaka, tyle do powiedzenia w twojej sprawie.

Pozdrawiam.

Obaj jesteście siebie warci i reprezentujecie ten sam poziom. Btw nie dalej niż kilka miesięcy temu pisałeś, że masz lat 14 więc nie wiem jakim sposobem nagle 2 lata ci się dodały. i pisze się skrytykowałeś.


  • Serpico i Patrisful lubią to

#50 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 25 September 2017 - 21:33

dla mnie MC jest najważniejszy? To ty ślęczysz nad tym serwem cały czas, a jak mnie nie ma 2 dni to już masz do mnie problem i piszesz na PW na crafsite, że jestem rzadko na serwie XDDD

 

 

po prostu jesteś dnem i tyle KONIEC TEMATU...


Użytkownik arekch72 edytował ten post 25 September 2017 - 21:40


#51 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 25 September 2017 - 22:04

dla mnie MC jest najważniejszy? To ty ślęczysz nad tym serwem cały czas, a jak mnie nie ma 2 dni to już masz do mnie problem i piszesz na PW na crafsite, że jestem rzadko na serwie XDDD


po prostu jesteś dnem i tyle KONIEC TEMATU...



Nie, ja właśnie znajduję czas na wszystko i w przeciwieństwie do ciebie nie narzekam, że ktoś kończy po 20.

Do tego, dobrze by było, gdybyś zachował przynajmniej trochę kultury, ponieważ ja wobec ciebie, kulturę zachowuję.

11lr5zt.png

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 25 September 2017 - 22:25


#52 arekch72

arekch72

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 139 postów
  • arekch72

Napisano 25 September 2017 - 22:24

Aha XD to w południe masz czas, a wieczorem nie? Lol

 

Dobra, ja już serio nie wnikam w to Ozelot... Już po prostu koniec dyskusji i tyle :)



#53 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 30 September 2017 - 17:43

Reklamuj się dalej na moim serwerze gówniaku a zobaczysz na co mnie stać :) Nie mam zamiaru reklamować się na twoim serwerze bo i tak nikt tam nie gra.

 

 

[18:52:08] [main/INFO]: [CHAT] [ Ozelot -> Ja] jeżeli jesteś z GoldAge, thx za liste pluginów, a i zablokujcie /minecraft:me i /bukkit:help
[18:52:19] [main/INFO]: [CHAT] 
[18:52:21] [main/INFO]: [CHAT] MCPC.PL >> Itemy z ziemi zostana usuniete za 60 sekund!
[18:52:21] [main/INFO]: [CHAT] MCPC.PL >> Chcesz, aby surowce dropiły z kamienia? Zakup je na /drop 
[18:52:34] [main/INFO]: [CHAT] [ Ozelot -> Ja] i w ogóle, koniec z tą parodią
[18:52:37] [main/INFO]: [CHAT] [ Ozelot -> Ja] spierdzielaj
[18:52:39] [main/INFO]: [CHAT] [Ja ->  Ozelot] ojojo

Użytkownik Ask3r edytował ten post 30 September 2017 - 17:56

  • Hevbis lubi to

Daj diamencika <3

4.png


#54 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 30 September 2017 - 18:10

Nikt nie gra? Oto ss sprzed miesiąca
20p8zsy.jpg

#55 Aysel_

Aysel_

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 392 postów

Napisano 30 September 2017 - 18:31

Nikt nie gra? Oto ss sprzed miesiąca
20p8zsy.jpg

 

Aktualna liczba? 4/100 jak się nie mylę. 


Daj diamencika <3

4.png


#56 Hevbis

Hevbis

    Mistrz

  • Użytkownik+
  • 1981 postów
  • Hevbis

Napisano 30 September 2017 - 19:04

Nikt nie gra? Oto ss sprzed miesiąca

To nie screenshot tylko zdjęcie ekranu debilu xD
Nie powinieneś odwołać się do logów, niżeli do samego stwierdzenia, że nikt u ciebie nie gra? No, chyba że kolega wyżej podał prawdziwe dowody i nie masz nic na swoją obronę.


  • benio1394 lubi to

discord server here: https://discord.gg/exDArtf


#57 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 01 October 2017 - 09:37

Mimo wszystko, wątek stał się ,,gorący"...


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#58 pusiaczkowy

pusiaczkowy

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • pusiaczkowy

Napisano 06 October 2017 - 22:13

Bardzo fajny serwer. Polecam!

4.png


#59 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 06 October 2017 - 23:31

Grafik płakał jak projektował. 


Xv4e8iy.gif


#60 Gość_OzelotXDD_*

Gość_OzelotXDD_*
  • Gość

Napisano 07 October 2017 - 14:20

Jutro (niedziela) startujemy z serwerem survival

IP: FB-MCPC.PL

Użytkownik OzelotXDD edytował ten post 10 October 2017 - 14:05